Út 23.10.18 19:15 STER2 Juventus Pivus Cvrčci FC   (HL6C)
Út 23.10.18 20:30 STER2 Kulva PVC Rošťáci   (HL8C)
Čt 15.11.18 19:00 MOTO2 Concur 1.FC WRP   (HL6H)
Čt 15.11.18 20:15 MOTO2 Jacobs Bandidoz   (HL6H)

5. 12. 18 18:15 STOD Steaua FC Amfora restaurant 11. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
21. 11. 18 20:15 MIKU1 Saens 1.FC A Steaua FC 10. 2:2 (0:0)
Vyhecované utkání ze strany hostů, kteří v závěru nakonec vybojovali zasloužený bod. Krajči
Saens 1.FC A Steaua FC
Pavel Strazzer – David Jonáš, Tomáš Kanaval, Pavel Kašuba, Denis Radimský, Bedřich Straka, Lukáš Tesařík, Miroslav Weiner, Jan Zachar vs Sergiu Birca – Oleksandr Bratanov, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Ion Gutuleac, Vadim Maistruc, Artiom Pancratov, Andrei Pazeniuc, Veaceslav Todorov
36. Tomáš Kanaval
42. Denis Radimský
53., 55. Ion Gutuleac
18. 11. 18 16:15 TEMPO Steaua FC Torpedo Barrandov 9. 5:1 (1:1)
Steaua v polovině druhého poločasu dvěma rychlými brankami gólově odskočila a dovedla zápas do vítězného konce. Voldán
Steaua FC Torpedo Barrandov
Sergiu Birca – Oleksandr Bratanov, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Ion Gutuleac, Vadim Maistruc, Artiom Pancratov, Andrei Pazeniuc, Veaceslav Todorov vs Tomáš Krucký – Petr Dolejš, Petr Dražan, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, Luděk Šístek
3. Igor Costandoi
33., 60. Ion Gutuleac
43., 45. Oleksandr Bratanov
25. Radek Levora
7. 11. 18 19:00 P3 Typos FC Steaua FC 8. 9:3 (5:1)
Oboustranně rychlý a kombinační fotbal, spousta krásných akcí. Typos neomylně trestal chyby v bránění soupeře a zaslouženě vyhrál.
Typos FC Steaua FC
Jan Hlinák – Vojtěch Hlinák, Daniel Kelnar, Michal Marek, Karel Raus, Lukáš Rejka vs Sergiu Birca – Oleksandr Bratanov, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Artiom Pancratov, Andrei Pazeniuc, Veaceslav Todorov
2., 36. Vojtěch Hlinák
6., 19., 52. Daniel Kelnar
17., 25., 40. Lukáš Rejka
49. Karel Raus
21. Igor Costandoi
36., 48. Oleksandr Bratanov
31. 10. 18 19:30 HOSTI Akta - rez Steaua FC 7. 3:2 (0:0)
Akta bez střídání čelila pohyblivému soupeři, který ale zbytečně dohrával souboje a byl podrážděný při každém verdiktu. Posledních devět minut se dohrávalo čtyři na tři, neboť jeden z hráčů Akty nebyl po likvidačním zákroku soupeře schopen pokračovat ve hře. Akta nakonec v poslední minutě dokázala urvat výhru. Čapla
Akta - rez Steaua FC
Martin Toupal – Jan Horák, Martin Jíša, Jakub Klír, Jakub Mrhal, Adam Schlupek, Heřman Svoboda vs Sergiu Birca – Oleksandr Bratanov, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Alexandru Gutuleac, Ion Gutuleac, Vadim Maistruc, Artiom Pancratov, Andrei Pazeniuc, Veaceslav Todorov
37. Jan Horák
56., 60. Heřman Svoboda
36 Heřman Svoboda 40., 44. Ion Gutuleac 17. Vadim Maistruc
28. Ion Gutuleac
48. Ion Gutuleac
51. Alexandru Gutuleac
24. 10. 18 20:15 ZABEH Steaua FC Pneuservis-Bartoušek 6. 4:3 (1:2)
Po velmi pohledném a bojovném utkání vyhráli nakonec šťastně domácí díky vlastnímu gólu soupeře minutu před koncem.
Steaua FC Pneuservis-Bartoušek
Sergiu Birca – Oleksandr Bratanov, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Alexandru Gutuleac, Ion Gutuleac, Vadim Maistruc, Artiom Pancratov, Andrei Pazeniuc, Veaceslav Todorov vs Ladislav Orlich – Tomáš Bareš, Jan Buchtík, Matěj Grebeň, Vladimír Grešnjakov, David Hladík, Jan Novák, Nikolas Soumar, Antonín Valášek
14., 46. Vadim Maistruc
40. Igor Costandoi
59. OG
21., 22. Jan Novák
48. Nikolas Soumar
10. 10. 18 19:15 STER2 S.N.F. A Steaua FC 5. 0:6 k.
Domácí začali v oslabení, přesto bylo od začátku jasné, že budou na hřišti lepší. Pěkné, rychlé utkání s řadou fotbalových akcí, zasloužená výhra S.N.F. Martin Daniš, Tomáš Hoffman
S.N.F. A Steaua FC
Jiří Sehnoutka – Václav Kobes, Vladimír Lihne, Michal Perna, Dominik Zukal, Vít Zukal vs Sergiu Birca – Oleksandr Bratanov, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Alexandru Gutuleac, Vadim Maistruc, Artiom Pancratov, Andrei Pazeniuc, Veaceslav Todorov
15., 16. Václav Kobes
33. Dominik Zukal
12. Oleksandr Bratanov
19. Artiom Pancratov
50. Vadim Maistruc
3. 10. 18 20:15 MIKU4 Steaua FC Les Miserables 4. 3:10 (0:3)
Dynamická, bojovná hra se spoustou hezkých gólů, ale i neproměněných šancí. Hosté rozhodli o své jasné výhře drtivým nástupem do druhého poločasu. Janča
Steaua FC Les Miserables
Sergiu Birca – Oleksandr Bratanov, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Alexandru Gutuleac, Ion Gutuleac, Vadim Maistruc, Artiom Pancratov, Andrei Pazeniuc, Veaceslav Todorov vs Miroslav Routek – Adam Fotr, Štěpán Holý, Vojtěch Hron, Marek Kodr, Denys Pelyak, Roman Vávra
58. Denys Pelyak
26. 9. 18 19:15 STER3 Inter Ohradní Steaua FC 3. 1:0 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání ve vysokém tempu, zasloužená výhra domácích díky skvělé obraně. Melíšek
Inter Ohradní Steaua FC
Lukáš Bumbálek – Tomáš Benko, Jiří Brož, Josef Hejný, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Vladimír Teplan, Tomáš Zeman vs Sergiu Birca – Oleksandr Bratanov, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Alexandru Gutuleac, Ion Gutuleac, Artiom Pancratov, Andrei Pazeniuc, Veaceslav Todorov
18. Josef Hejný
12. 9. 18 20:30 STER2 Steaua FC G.I.C La Plate de Cünde 2. 1:6 (0:2)
Bojovné utkání jednoznačného průběhu skončilo jasným vítězstvím hostů. Hráči domácích po utkání brutálně napadli brankáře La Plate, který následně skončil v nemocnici. Trnka
Steaua FC G.I.C La Plate de Cünde
Aureliu Secara – Oleksandr Bratanov, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Alexandru Gutuleac, Ion Gutuleac, Artiom Pancratov, Andrei Pazeniuc, Ion Sirbu, Veaceslav Todorov vs Michal Koudelka – Ondřej Holub, Dominik Kocourek, Dominik Kostka, Miroslav Pecka, Tomáš Rossmann, Jan Strouhal, Ondřej Žežulka
51. Ion Gutuleac 20 Oleksandr Bratanov
55 Ion Gutuleac
28., 30., 52. Dominik Kostka
35., 37. Ondřej Žežulka
48. Tomáš Rossmann
5. 9. 18 19:15 STER3 Bedna 98 FC Steaua FC 1. 6:2 (4:0)
Domácí v prvním poločase proměnili všechny šance, zatímco hosté měli jen jednu nebezpečnou střelu. Ve druhém poločase se hosté zlepšili a vypracovali si tři šance, domácí se ubránili. V padesáté minutě začaly padat góly na obou stranách poté, co hosté více otevřeli obranu. Vukovič
Bedna 98 FC Steaua FC
Miroslav Motl – Patrik Boubín, Jakub Horký, Matěj Lang, Jan Lukáš, Jiří Lukáš, Adam Mašek, František Přibyl vs Aureliu Secara – Oleksandr Bratanov, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Alexandru Gutuleac, Ion Gutuleac, Artiom Pancratov, Andrei Pazeniuc, Veaceslav Todorov