St 24.10.18 17:30 ARIT Lokomotiva DP KKTNC On Tour   (HL8H)
St 24.10.18 18:45 ARIT Buchmeister team Klamovka Praha FK   (HL7E)
St 24.10.18 20:00 ARIT Bratři v triku Midget   (HL7E)
Čt 15.11.18 18:15 STER3 Dromedarians Praha Prtzalona C.F.   (HL7H)
Čt 15.11.18 19:30 STER3 FC 1869 Squadra Azzurra   (HL7B)
Čt 15.11.18 20:45 STER3 Los Muchachos J.R.Club B   (HL7G)

26. 11. 18 18:15 HOSTI Primeira Equipe Alkohol Vršovice FC 11. 2:4 (1:1)
Domácí se ve čtyřech hráčích v poli dlouho drželi, dokonce otevřeli skóre utkání. Hosté se dlouhou dobu nedokázali střelecky prosadit, dočkali se až ke konci první půlky. Po změně stran hosté více útočili, ale branky přidali až ke konci zápasu.
Primeira Equipe Alkohol Vršovice FC
Petr Vejr – Filip Bareš, Jan Doseděl, Eduard Kohout, Tomáš Vejr vs Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Ondřej Palička, Matěj Rajnoch, Kryštof Rygl, Marek Šlingr, Jakub Trnka, Radek Zach
10., 52. Eduard Kohout 27. Levan Bokeria
50., 59. Marek Šlingr
54. Kryštof Rygl
12. 11. 18 20:15 P3 Alkohol Vršovice FC Pražští lvi 10. 5:0 (5:0)
Zde bylo jasno v poločase. Jasná dominance domácích nenechala nikoho na pochybách, kdo bude brát body. Janča
Alkohol Vršovice FC Pražští lvi
Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Pavel Pták, Matěj Rajnoch, Marek Šlingr, Martin Štancl, Jakub Trnka vs Dmitrii Denisov – Lukáš Harkabus, Ladislav Janko, Aleš Kaválek, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil
10. Matěj Rajnoch
22. Marek Šlingr
23. Martin Štancl
25., 27. Adam Bielawski
5. 11. 18 19:15 KORAB Prague St. Gentlemen Alkohol Vršovice FC 9. 1:4 (0:2)
Poklidné utkání, který měli hosté pod kontrolou. Josef Suchánek
Prague St. Gentlemen Alkohol Vršovice FC
Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, Filip Tvrzický, František Vomáčka, Ondřej Wallesch, Štěpán Zajíček vs Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Pavel Pták, Martin Štancl, Jakub Trnka, Radek Zach, Jan Záhlava
50. Filip Tvrzický 5. Pavel Pták
12. Jakub Trnka
32., 43. Martin Štancl
29. 10. 18 19:30 zzNOVOB Alkohol Vršovice FC New Jersey Devils B 8. 5:3 (2:2)
Krásný, rychlý a kombinační fotbal. Hosté šli třikrát do vedení, ale Alkohol během několika minut vždy srovnal. Rozhodující byla 52 minuta, kdy Alkohol dvakrát skóroval. K další změně skóre již nedošlo a tak zápas skončil vítězstvím 5:3. Vyhrál lepší tým.
Alkohol Vršovice FC New Jersey Devils B
Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Pavel Pták, Kryštof Rygl, Marek Šlingr, Martin Štancl, Radek Zach vs Petr Mecera – Jan Bleha, Jan Foukner, Ladislav Korn, Jan Kovářík, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Václav Perlík
35. Ladislav Korn
22. 10. 18 20:30 STER3 Gambrinus VH Alkohol Vršovice FC 7. 1:9 (0:3)
Utkání bylo na jednu bránu. Hosté po celé utkání kontrolovali hru a domácí do moc šancí nepouštěli. A když už, tak skvěle zachytal jejich brankář.
Gambrinus VH Alkohol Vršovice FC
Jan Hořejš – František Franěk, Matouš Fuksa, Filip Nekola, Jan Novák, Jiří Novák vs Adam Bielawski – Levan Bokeria, Ondřej Palička, Pavel Pták, Kryštof Rygl, Marek Šlingr, Jakub Trnka, Radek Zach
38. Matouš Fuksa 12., 47. Levan Bokeria
17., 25., 48. Pavel Pták
34., 59. Radek Zach
38. OG
58. Kryštof Rygl
15. 10. 18 20:30 ZAK Alkohol Vršovice FC Erectico TBC 6. 3:2 (3:0)
V prvním poločase byl tým z Vršovic jednoznačně lepší, měl více šancí i gólů. Ve druhé půli se hra vyrovnala a Erectico dalo dva góly, ale i tak nakonec měly štěstí Vršovice.
Alkohol Vršovice FC Erectico TBC
Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Pavel Pták, Kryštof Rygl, Marek Šlingr, Martin Štancl, Jakub Trnka, Radek Zach vs Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Pavel Jindra, Milan Smetana, Petr Sokolík, Ivan Soukup
14. Jakub Trnka
16. Marek Šlingr
22. Adam Bielawski
31. Pavel Jindra
54. Milan Smetana
1. 10. 18 20:45 ARIT Dukla Praha FK Alkohol Vršovice FC 5. 2:5 (0:4)
Hosté měli průběh zápasu plně ve své režii a již do poločasu rozhodli o svém vítězství. Tým domácích předvedl hodně rozpačitý výkon a proto si nezasloužil bodovat. Mlynařík
Dukla Praha FK Alkohol Vršovice FC
Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Ondřej Havlík, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe, Adam Stoklasa vs Viktor Čižmar – Levan Bokeria, Pavel Pták, Kryštof Rygl, Martin Štancl, Jakub Trnka, Radek Zach
37. Martin Rothe
58. Filip Obermajer
2. Martin Štancl
13., 53. Radek Zach
20., 27. Jakub Trnka
24. 9. 18 19:15 STER1 Alkohol Vršovice FC Continental FC 4. 3:4 (1:1)
Hrál se vyrovnaný zápas, ve kterém hosté vstřelili ve 45. minutě vítěznou branku.
Alkohol Vršovice FC Continental FC
Levan Bokeria – Adam Bielawski, Jakub Herout, Pavel Pták, Marek Šlingr, Martin Štancl, Jakub Trnka, Radek Zach vs Jaromír Švaněk – Jakub Andrle, Milan Frýdl, Iosif-Mihai Ignea, Michal Jankaj, Miroslav Korub, Michal Lupták, Peter Mlynár, Lukáš Motyčka, Jiří Štamfest
22. Martin Štancl
46. Pavel Pták
53. Jakub Herout
20., 45. Peter Mlynár
33. Michal Jankaj
37. Miroslav Korub
17. 9. 18 20:15 METE1 Alkohol Vršovice FC Torpédo Hulín FC 3. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém se hrál hodně útočný fotbal. Nakonec spravedlivá remíza. Vostatek
Alkohol Vršovice FC Torpédo Hulín FC
Levan Bokeria – Adam Bielawski, Viktor Čižmar, Ondřej Palička, Kryštof Rygl, Marek Šlingr, Martin Štancl, Jakub Trnka, Radek Zach vs Jiří Borovský – František David, Petr Jahn, Michal Kodr, Roman Paclík, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
10. Martin Štancl 3. Petr Valenta
10. 9. 18 20:45 BECH Admira 97 Alkohol Vršovice FC 2. 6:2 (3:0)
Domácí měli převahu od začátku zápasu.
Admira 97 Alkohol Vršovice FC
Josef Baudiš – Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Jakub Panýrek, Jan Rychlík, Petr Sinke, Václav Teller, Václav Teller vs Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Pavel Pták, Kryštof Rygl, Jakub Trnka, Radek Zach
3., 17., 54. Jakub Panýrek
5., 49., 58. Petr Sinke
37. Radek Zach
38. Pavel Pták
3. 9. 18 19:00 METE2 Alkohol Vršovice FC SoClose United 1. 6:0 (1:0)
Vcelku vyrovnané utkání. I když to tak podle výsledku nevypadá, hostující tým byl důstojným soupeřem až do čtvrté branky. Poté se už jen dohrávalo.
Alkohol Vršovice FC SoClose United
Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Ondřej Palička, Kryštof Rygl, Jakub Trnka, Radek Zach vs David Čapek – Ondřej Anýž, Lukáš Klíma, Vladyslav Kovalskyy, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf