Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 18.6.18 | 17:45 | MIKU1 | Kapr tým SUP Felix club super | 9. | 1:5 |
Po 4.6.18 | 17:00 | DEKAN | Enzian Kapr tým SUP | 8. | 2:1 |
Po 28.5.18 | 18:15 | CESMI | Kapr tým SUP Bílý lev CF SUP | 7. | 6:5 |
Po 14.5.18 | 20:00 | BIHOR | Berger club SUP Kapr tým SUP | 6. | 1:0 |
St 9.5.18 | 20:15 | ZABEH | Kapr tým SUP Sebranca 2018 | 5. | 3:0 |
Po 23.4.18 | 18:00 | HRAB1 | Jawa-Suprtechno B Kapr tým SUP | 4. | 2:5 |
St 18.4.18 | 20:30 | STER2 | Kapr tým SUP Houbaři | 3. | 1:2 |
St 11.4.18 | 19:30 | HANSP | Slepí koně SUP Kapr tým SUP | 2. | 1:4 |
Út 27.3.18 | 19:00 | METE2 | Garáže Klíčov Kapr tým SUP | 1. | 4:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Berger club SUP | 9 | 6 | 3 | 0 | 28:15 | 15 |
2. | Felix club super | 9 | 8 | 1 | 0 | 44:4 | 13 |
3. | Garáže Klíčov | 9 | 4 | 2 | 3 | 26:21 | 10 |
4. | Kapr tým SUP | 9 | 5 | 0 | 4 | 26:22 | 10 |
5. | Bílý lev CF SUP | 9 | 3 | 2 | 4 | 27:28 | 8 |
6. | Jawa-Suprtechno B | 9 | 4 | 0 | 5 | 18:27 | 8 |
7. | Slepí koně SUP | 9 | 3 | 1 | 5 | 24:28 | 7 |
8. | Enzian | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:21 | 7 |
9. | Houbaři | 9 | 2 | 2 | 5 | 15:34 | 6 |
10. | Sebranca 2018 | 9 | 1 | 0 | 8 | 7:32 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 30.4.18 | 17:45 | MIKU2 | Limita Slovan Amatéři (HL7A) |
Po 30.4.18 | 19:00 | MIKU2 | England United FC Lipnice (HL8A) |
St 6.6.18 | 18:15 | BECH | Růžoví delfínci 97,2 Serfy.cz (HL6D) |
St 6.6.18 | 19:30 | BECH | DP Xaverov SUP Klokan Perón club SUP (SVL1A) |
St 6.6.18 | 20:45 | BECH | Kojots United Sipral Stars (HL6D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Abroskin Andrey | 9 | 9 |
Aron Jiří | 7 | 0 |
Bartl Josef | 8 | 6 |
Brož Pavel | 2 | 0 |
Jura Jiří | 5 | 0 |
Kwolek Josef | 9 | 0 |
Pristaš Milan | 8 | 1 |
Rokyta Ladislav | 6 | 0 |
Spěvák Jan | 6 | 3 |
Svoboda Luboš | 9 | 6 |