Út 18.9.18 18:00, 19:15 HRAB1 Rychlé pípy SUP
Čt 20.9.18 17:45, 19:00, 20:15 MIKU4 Cormoran FC SUP
Čt 20.9.18 19:00, 20:15 P3 Tycho de Brahe SUP
Ne 23.9.18 11:15, 12:30 TEMPO Vibromax 2012
Út 9.10.18 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Kapr tým SUP
Út 9.10.18 18:15, 19:30, 20:45 ARIT Cormoran FC SUP
Po 15.10.18 19:00, 20:15 METE1 Klika CFA SUP
Po 15.10.18 19:00, 20:15 P1 Rychlé pípy SUP
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Poslední kolo podzimní sezóny máme za sebou, žádné důležité změny se v něm ale neodehrály. Na prvním místě se udržela Rokoska, Cormoran proti ní sice bojoval opravdu statečně a dlouho si držel naděje na postup, v průběhu druhého poločasu ale postupně došly síly a lídr tabulky tak nakonec zvítězil výrazným rozdílem. Pavel Šnor se sice tentokrát neprosadil, i tak se ale se sedmnácti zásahy stal nejlepším střelcem sezóny. Klíčový zápas zvládli také druzí Kickers, v napínavém utkání s Kolibou ale potřebovali i notnou dívku štěstí, jedinou brankou utkání totiž byla nešťastná střela soupeře do vlastní branky.

4. 12. 18 19:30 HOSTI Rychlé pípy SUP Klika CFA SUP 11. 0:5 (0:3)
Průběh zápasu byl vyrovnaný. Historie se ovšem ptá na výsledek, a ten je jednoznačný.
Rychlé pípy SUP Klika CFA SUP
Vladimír Kuna – Martin Mačalík, Roman Mráz, Lukáš Nevrlý, Petr Novotný, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík vs Miloslav Špaček – Patrik Benda, Jaroslav Černoch, Libor Formánek, Jindřich Joo, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Zdeněk Polách, Radek Špaček, František Štofila
6. Josef Kubr
24. Ľuboš Kočiš
28. Zdeněk Polách
49., 50. Pavel Kůrka
4. 12. 18 19:30 CESMI Vibromax 2012 VV Vokra SV 11. 2:3 (0:3)
První poločas byl v režii hostů, kteří zaslouženě vedli o tři branky. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, a dokonce více gólových šancí měl Vibromax. Ovšem proměnil pouze dvě, a proto odešel poražen.
Vibromax 2012 VV Vokra SV
Pavel Hájek – Petr Burian, Miroslav Johanovský, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Bronislav Süss, Jiří Zetek, Jiří Zimmer vs Tomáš Zunt – Tomáš Krbec, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Pavel Viktoryn, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík
44. Petr Burian
60. Bronislav Süss
12. Tomáš Krbec
24., 30. Pavel Zmatlík
4. 12. 18 19:30 STOD Koliba F.C.V. Kickers 1990 ČFC 11. 0:1 (0:1)
Kvalitní utkání, zvítězilo šťastnější mužstvo.
Koliba F.C.V. Kickers 1990 ČFC
Miroslav Kos – Václav Culka, Zdeněk Dražík, Michal Hejný, Zdeněk Jeřábek, Vladimír Karban, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Milan Tošnar, Tomáš Zyta vs Marek Panáček – Petr Čermák, Petr Charbuský, Karel Klečák, Ladislav Nussbauer, Tomáš Petrach, Petr Popovič, Pavel Stejskal, Petr Štěpán
52 Zdeněk Jeřábek 29. OG 52. Tomáš Petrach
60. Petr Čermák
4. 12. 18 19:15 MALES Tycho de Brahe SUP Houbaři 11. 1:2 (1:1)
V prvním poločase vyrovnaný zápas plný nepřesností. Ve 26. minutě šli hosté do vedení, za třicet sekund domácí vyrovnali. Ve druhém poločase hosté, kteří byli přece jen o něco lepší, přitlačili domácí na jejich polovinu. Stříleli však nepřesně. Až v 52. minutě střelou z půlky hostující stoper skóroval. Domácí v 59. minutě nastřelili tyč. Mlynařík
Tycho de Brahe SUP Houbaři
Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Pavel Fiala, Hana Filipová, Viktor Kassl, Jiří Patka, Petr Vejvoda, Karel Vodička, Miroslav Volák vs Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, František Šťasta
26. Jiří Patka 26. Stanislav Petroušek
52. Jiří Šíp
4. 12. 18 19:15 ZAK Starci na chmelu SUP B Kapr tým SUP 11. 1:2 (0:1)
Těsné vítězství Kapr týmu nad Starci poznamenalo množství neproměněných šancí na obou stranách. Čapla
Starci na chmelu SUP B Kapr tým SUP
Marek Prosický – Vladimír Dusil, Jan Gregorec, Jan Hobík, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, František Kotouček, Lukáš Lebr, Michael Štěpánek, Michal Šůcha vs Milan Pristaš – Andrey Abroskin, Josef Bartl, Pavel Brož, Pavel Hromadník, Josef Kwolek, Jan Spěvák, Luboš Svoboda
32. Jan Hobík 6. Andrey Abroskin
47. Josef Bartl
4. 12. 18 19:15 KORAB Rokoska SUP Cormoran FC SUP 11. 5:2 (1:1)
Cormoran ještě na začátku druhého poločasu "létal", Rokoska však dokázala utkání jasně ovládnout. Hošek