Út 18.9.18 18:00 HRAB1 Hoblina Jižák FC Netopýr TFC   (HL5C)
Út 18.9.18 19:15 HRAB1 Felix club super Prohibice FKK SUP   (SVL2A)
Po 15.10.18 19:00 P1 Deko Inter Lotyšák A   (HL1A)
Po 15.10.18 20:15 P1 Tatra 04 Santa Dominica   (HL1A)

4. 12. 18 19:30 HOSTI Rychlé pípy SUP Klika CFA SUP 11. 0:5 (0:3)
Průběh zápasu byl vyrovnaný. Historie se ovšem ptá na výsledek, a ten je jednoznačný.
Rychlé pípy SUP Klika CFA SUP
Vladimír Kuna – Martin Mačalík, Roman Mráz, Lukáš Nevrlý, Petr Novotný, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík vs Miloslav Špaček – Patrik Benda, Jaroslav Černoch, Libor Formánek, Jindřich Joo, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Zdeněk Polách, Radek Špaček, František Štofila
6. Josef Kubr
24. Ľuboš Kočiš
28. Zdeněk Polách
49., 50. Pavel Kůrka
20. 11. 18 19:15 HRAB1 Kickers 1990 ČFC Rychlé pípy SUP 10. 2:3 (0:1)
Hezké, bojovné utkání, hosté spíše bránili a vyráželi do rychlých protiútoků. Domácí v závěru útočili, ale na vyrovnání to nestačilo.
Kickers 1990 ČFC Rychlé pípy SUP
Marek Panáček – Petr Charbuský, Karel Klečák, Ladislav Nussbauer, Tomáš Petrach, Petr Popovič, Pavel Stejskal, Petr Štěpán vs Vladimír Kuna – Rudolf Formánek, Milan Kott, Roman Mráz, Lukáš Nevrlý, Jaroslav Novák, Petr Novotný, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík
37., 38. Petr Popovič 14., 42. Karel Vonášek
48. Rudolf Formánek
14. 11. 18 20:45 STER2 Rychlé pípy SUP Kapr tým SUP 9. 3:3 (1:2)
Utkání hrané v přátelském duchu, kterému sluší remíza.
Rychlé pípy SUP Kapr tým SUP
Vladimír Kuna – Rudolf Formánek, Milan Kott, Roman Mráz, Lukáš Nevrlý, Jaroslav Novák, Petr Novotný, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík vs Ladislav Rokyta – Andrey Abroskin, Josef Bartl, Pavel Brož, Pavel Hromadník, Jiří Jura, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Jan Spěvák, Luboš Svoboda
20., 39. Rudolf Formánek
43. Roman Mráz
1., 22., 46. Andrey Abroskin
7. 11. 18 18:00 HRAB1 Houbaři Rychlé pípy SUP 8. 4:2 (2:0)
Rychlé Pípy od začátku spíše než se soupeřem bojovaly se svou disciplínou, kterou neuhlídaly a prohrály. Boubín
Houbaři Rychlé pípy SUP
Antonín Buriánek – Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, František Šťasta vs Vladimír Kuna – Rudolf Formánek, Milan Kott, Martin Mačalík, Roman Mráz, Lukáš Nevrlý, Petr Novotný, Libor Viták, Karel Vonášek
4., 50. Jiří Šíp
9. Stanislav Petroušek
57. Roman Hlinák
53. Roman Mráz
60. Rudolf Formánek
24. 10. 18 17:45 MIKU2 Rychlé pípy SUP Cormoran FC SUP 7. 4:3 (0:0)
Vyrovnaná hra se spoustou neproměněných šancí, nepřesností, ale taky hezkých gólů. Snaha hostů o vyrovnání gól nepřinesla a domácí zaslouženě vyhráli. Janča
Rychlé pípy SUP Cormoran FC SUP
Vladimír Kuna – Rudolf Formánek, Milan Kott, Martin Mačalík, Roman Mráz, Lukáš Nevrlý, Jaroslav Novák, Libor Viták, Karel Vonášek vs Viktor Kellerstein – Jan Havránek, Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Petr Morávek, Jan Vaněk
31., 42., 54. Rudolf Formánek
44. Karel Vonášek
42. Petr Morávek
43., 56. Jan Havránek
17. 10. 18 20:30 STER2 Rokoska SUP Rychlé pípy SUP 6. 4:2 (2:1)
Rokoska zvítězila díky proměňování svých gólových šancí. Filip Donát
Rokoska SUP Rychlé pípy SUP
Jaroslav Marek – Karel Frankota, Lubomír Hluší, Miloš Niesner, Mykhaylo Ravlyuk, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Vladimír Kuna – Rudolf Formánek, Milan Kott, Martin Mačalík, Roman Mráz, Lukáš Nevrlý, Jaroslav Novák, Petr Novotný, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík
7. Petr Vydra
8. Mykhaylo Ravlyuk
36. Karel Frankota
58. Pavel Šnor
29. Karel Vonášek
33. Milan Kott
10. 10. 18 20:30 STER2 Rychlé pípy SUP Tycho de Brahe SUP 5. 3:0 (2:0)
Pípy měly od začátku utkání pod kontrolou a zaslouženě vyhrály. Hosté se postupem času zlepšovali, ale nestačilo to ani na gól, natož obrat ve skóre. Martin Daniš, Tomáš Hoffman
Rychlé pípy SUP Tycho de Brahe SUP
Vladimír Kuna – Milan Kott, Martin Mačalík, Roman Mráz, Lukáš Nevrlý, Jaroslav Novák, Petr Novotný, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík vs Pavel Fiala – Otakar Ditz, Viktor Kassl, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Petr Vejvoda, Karel Vodička, Miroslav Volák
14. Milan Kott
23. Libor Viták
56. Karel Vonášek
2. 10. 18 19:30 BECH Starci na chmelu SUP B Rychlé pípy SUP 4. 5:3 (4:3)
Velmi napínavý zápas, který nakonec vyhráli Starci na chmelu, kteří byli šťastnější v zakončení. Petr
Starci na chmelu SUP B Rychlé pípy SUP
Petr Jambor – Vladimír Dusil, Jan Gregorec, Jan Hobík, František Kotouček, Lukáš Lebr, Marek Prosický, Jaroslav Skála, Michael Štěpánek, Michal Šůcha vs Vladimír Kuna – Milan Kott, Martin Mačalík, Roman Mráz, Lukáš Nevrlý, Libor Viták, Karel Vonášek
10., 12. Michael Štěpánek
15. Jan Hobík
24. František Kotouček
42. Petr Jambor
5., 14., 29. Milan Kott
26. 9. 18 19:30 STOD Rychlé pípy SUP Koliba F.C.V. 3. 3:2 (1:2)
Zápas v klidném tempu, kombinanční, takřka bez faulů. Koliba lepší a zkušenější na míči. Rychlé pípy mírně běhavější. Rozhodla krásná střela z půli hřiště v poslední minutě zápasu.
Rychlé pípy SUP Koliba F.C.V.
Vladimír Kuna – Milan Kott, Martin Mačalík, Roman Mráz, Lukáš Nevrlý, Jaroslav Novák, Petr Novotný, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík vs Miroslav Kos – Václav Culka, Zdeněk Dražík, Michal Hejný, Zdeněk Jeřábek, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Jindřich Tůma, Tomáš Zyta
22., 46. Milan Kott
60. Karel Vonášek
26. Jiří Majer
29. Václav Culka
19. 9. 18 19:15 HRAB3 VV Vokra SV Rychlé pípy SUP 2. 3:3 (3:0)
Utkání o dvou rozdílných poločasech. V prvním kralovali domácí, v druhém hosté. Remíza je spravedlivá. Novotný
VV Vokra SV Rychlé pípy SUP
Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík vs Vladimír Kuna – Rudolf Formánek, Milan Kott, Martin Mačalík, Roman Mráz, Lukáš Nevrlý, Jaroslav Novák, Petr Novotný, Karel Vonášek, Jan Vorlík
12. Pavel Vrkoslav
25., 26. Michal Šotola
34., 55. Rudolf Formánek
4. 9. 18 20:45 STOD Vibromax 2012 Rychlé pípy SUP 1. 2:7 (2:1)
V první půli nebyl vůbec znát věkový rozdíl mezi týmy. Věkově starší Vibromax předčil svého soupeře a zaslouženě 1. půli vyhrál. Ve druhé půli Rychlé pípy dvakrát udeřily ze vzduchu, otočily vývoj a v utkání začaly dominovat. Jiří Čurda, Jakub Krebs
Vibromax 2012 Rychlé pípy SUP
Pavel Hájek – Petr Burian, Miroslav Johanovský, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Bronislav Süss, Jiří Zimmer vs Vladimír Kuna – Rudolf Formánek, Milan Kott, Roman Mráz, Lukáš Nevrlý, Jaroslav Novák, Petr Novotný, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík