Čt 20.9.18 19:00 P3 DP Xaverov SUP Zelená liška TJ SUP A   (SVL1A)
Čt 20.9.18 20:15 P3 Deportivo Estudiantil FC A Zimbru Olymp A   (HL3B)
Po 22.10.18 19:00 METE2 Traktor Praha VET Pavana AK VET   (VL3A)
Po 22.10.18 20:15 METE2 Javorák Santa Tranta VET   (VL1A)
Po 12.11.18 19:00 P1 Tatra 04 TJ Spoje Praha A   (HL1A)
Po 12.11.18 20:15 P1 Sparta Pankrác Deko   (HL1A)

4. 12. 18 19:15 MALES Tycho de Brahe SUP Houbaři 11. 1:2 (1:1)
V prvním poločase vyrovnaný zápas plný nepřesností. Ve 26. minutě šli hosté do vedení, za třicet sekund domácí vyrovnali. Ve druhém poločase hosté, kteří byli přece jen o něco lepší, přitlačili domácí na jejich polovinu. Stříleli však nepřesně. Až v 52. minutě střelou z půlky hostující stoper skóroval. Domácí v 59. minutě nastřelili tyč. Mlynařík
Tycho de Brahe SUP Houbaři
Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Pavel Fiala, Hana Filipová, Viktor Kassl, Jiří Patka, Petr Vejvoda, Karel Vodička, Miroslav Volák vs Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, František Šťasta
26. Jiří Patka 26. Stanislav Petroušek
52. Jiří Šíp
21. 11. 18 19:00 MIKU4 Cormoran FC SUP Tycho de Brahe SUP 10. 4:4 (2:1)
Cormoran FC SUP Tycho de Brahe SUP
Daniel Los – Jan Havránek, Josef Holas, Jiří Mašát, Petr Morávek, Jan Vaněk vs Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Pavel Fiala, Hana Filipová, Viktor Kassl, Petr Vejvoda, Karel Vodička, Miroslav Volák
10., 34. Josef Holas
15. Jan Havránek
36. Petr Morávek
28., 40. Otakar Ditz
59. Karel Vodička
60. Viktor Kassl
14. 11. 18 20:45 STER3 Tycho de Brahe SUP Rokoska SUP 9. 0:4 (0:1)
Kvalitní utkání, ve kterém měli více štěstí hosté, a proto vyhráli. Beneš
Tycho de Brahe SUP Rokoska SUP
Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Pavel Fiala, Hana Filipová, Viktor Kassl, Karel Vodička, Miroslav Volák vs Jaroslav Marek – Karel Frankota, Roman Havel, Lubomír Hluší, Ladislav Kirschner, Miloš Niesner, Mykhaylo Ravlyuk, Pavel Šnor, Petr Vydra
19., 52., 59. Pavel Šnor
46. Mykhaylo Ravlyuk
7. 11. 18 20:45 STER3 VV Vokra SV Tycho de Brahe SUP 8. 4:0 (1:0)
Výsledek odpovídá průběhu utkání.
VV Vokra SV Tycho de Brahe SUP
Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Tomáš Krbec, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík vs Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Pavel Fiala, Hana Filipová, Zdeněk Lust, Karel Vodička, Miroslav Volák
4. Rostislav Vavruša
33. Tomáš Zmatlík
41. Pavel Vrkoslav
42. Petr Řezáč
23. 10. 18 19:30 BECH Starci na chmelu SUP B Tycho de Brahe SUP 7. 4:1 (1:1)
Vítězství o něco rychlejších hráčů týmu Starci na chmelu. Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st.
Starci na chmelu SUP B Tycho de Brahe SUP
Marek Prosický – Vladimír Dusil, Jan Gregorec, Jan Hobík, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, František Kotouček, Michael Štěpánek, Michal Šůcha vs Jaroslav Pilecký – Pavel Fiala, Hana Filipová, Pavel Kopečný, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Karel Vodička, Miroslav Volák
10., 37. František Kotouček
46. Michael Štěpánek
52. Jaroslav Kalabus
20. Pavel Fiala
17. 10. 18 19:30 STOD Tycho de Brahe SUP Koliba F.C.V. 6. 0:5 (0:2)
Pohoda na hřišti. Zkušení matadoři si počínali s míčem bravurně. Vyhráli hosté.
Tycho de Brahe SUP Koliba F.C.V.
Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Pavel Fiala, Hana Filipová, Pavel Kopečný, Zdeněk Lust, Karel Vodička, Miroslav Volák vs Vladimír Sadílek – Václav Culka, Zdeněk Dražík, Michal Hejný, Zdeněk Jeřábek, Vladimír Karban, Milan Tošnar, Tomáš Zyta
3. Tomáš Zyta
23. Milan Tošnar
33. Michal Hejný
40. Zdeněk Jeřábek
45. Václav Culka
10. 10. 18 20:30 STER2 Rychlé pípy SUP Tycho de Brahe SUP 5. 3:0 (2:0)
Pípy měly od začátku utkání pod kontrolou a zaslouženě vyhrály. Hosté se postupem času zlepšovali, ale nestačilo to ani na gól, natož obrat ve skóre. Martin Daniš, Tomáš Hoffman
Rychlé pípy SUP Tycho de Brahe SUP
Vladimír Kuna – Milan Kott, Martin Mačalík, Roman Mráz, Lukáš Nevrlý, Jaroslav Novák, Petr Novotný, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík vs Pavel Fiala – Otakar Ditz, Viktor Kassl, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Petr Vejvoda, Karel Vodička, Miroslav Volák
14. Milan Kott
23. Libor Viták
56. Karel Vonášek
2. 10. 18 20:45 STOD Tycho de Brahe SUP Vibromax 2012 4. 2:0 (2:0)
Oba týmy si zkušeně dávaly balóny do nohy a vtipnou hrou bavily sebe i své spoluhráče. Tycho sem tam přidalo do kroku a dvěma góly si zajistilo vítězství.
Tycho de Brahe SUP Vibromax 2012
Pavel Fiala – Hana Filipová, Viktor Kassl, Pavel Kopečný, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Karel Vodička, Miroslav Volák vs Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Miroslav Johanovský, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Bronislav Süss
5., 15. Viktor Kassl
25. 9. 18 19:15 STER1 Klika CFA SUP Tycho de Brahe SUP 3. 1:2 (0:1)
V klidném utkání zvítězilo Tycho de Brahe.
Klika CFA SUP Tycho de Brahe SUP
Miloslav Špaček – Patrik Benda, Jaroslav Černoch, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, František Štofila vs Pavel Fiala – Otakar Ditz, Hana Filipová, Viktor Kassl, Pavel Kopečný, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Petr Vejvoda, Karel Vodička, Miroslav Volák
59. Radek Špaček 28. Miroslav Volák
41. Otakar Ditz
10. 9. 18 19:15 HRAB3 Tycho de Brahe SUP Kickers 1990 ČFC 2. 2:4 (1:0)
Klidné utkání, ve kterém hráči Kickers dokázali lépe proměňovat své šance, tím pádem vyhráli.
Tycho de Brahe SUP Kickers 1990 ČFC
Otakar Ditz – Pavel Fiala, Hana Filipová, Viktor Kassl, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Jaroslav Pilecký, Petr Vejvoda, Miroslav Volák vs Marek Panáček – Petr Čermák, Petr Charbuský, Karel Klečák, Ladislav Nussbauer, Tomáš Petrach, Petr Popovič, Petr Štěpán
28. Otakar Ditz
46. Petr Vejvoda
40., 57. Petr Charbuský
43., 49. Petr Popovič
5. 9. 18 19:00 METE2 Kapr tým SUP Tycho de Brahe SUP 1. 2:3 (1:1)
Krásný fotbal v duchu fair play.
Kapr tým SUP Tycho de Brahe SUP
Ladislav Rokyta – Andrey Abroskin, Josef Bartl, Pavel Brož, Pavel Hromadník, Josef Kwolek, Jan Spěvák, Luboš Svoboda vs Pavel Fiala – Otakar Ditz, Viktor Kassl, Pavel Kopečný, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Petr Vejvoda, Karel Vodička, Miroslav Volák