30. 5. 18 20:45 DEKAN Uličníci FC Planners Prague FC A 9. 0:4 (0:1)
Hosté šli od osmé minuty do vedení, které už celý zápas nepustili.
Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Jiří Mašek, Petr Pecivál, Ondřej Popelka, Petr Pospíšil, David Schneider vs Jakub Peška – Miroslav Baloun, Jakub Čermák, Tomáš Chlum, Jiří Klement, Jakub Roudnický, Tomáš Rýdl, Miloslav Sekera, Jaroslav Štér
8., 38. Jaroslav Štér
36. Jakub Roudnický
50. Miloslav Sekera
23. 5. 18 19:15 STER2 Virtus Praha FK Uličníci FC 8. 3:6 (1:2)
Zápas hraný v dobrém tempu s množstvím šancí na obou stranách. Důraznější Uličníci nakonec vyhráli zaslouženě.
Virtus Praha FK Uličníci FC
Lukáš Klaus – Martin Hamrle st., Daniel Jurda, Štěpán Kvapil, Václav Lancinger, Jakub Navrátil, Tomáš Ryska vs Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Jiří Mašek, Petr Nipl, Petr Pecivál, Milan Smetana
60. Jan Grafnetter
16. 5. 18 19:30 STOD Notorlet Stodůlky Uličníci FC 7. 7:1 (5:1)
Uličníci nastoupili oslabení. Zápas jasně patřil týmu domácích, Notorlet po zásluze zvítězil.
Notorlet Stodůlky Uličníci FC
Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Kyndl, Michal Pokorný, Jakub Poláček, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek vs Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Petr Nipl, Petr Pecivál
5., 11., 33. Petr Šandera
13. Michal Pokorný
21. Vladimír Valášek
27., 41. Pavel Kyndl
28. Antonín Ambrož
2. 5. 18 20:45 DEKAN Uličníci FC Kovárna PC 6. 1:3 (1:2)
Poklidné utkání s minimem šancí. Mužstva hrála bez střídání, což se projevilo na pomalém tempu utkání. Zaslouženě zvítězilo o něco lepší mužstvo. Hráno slušně, téměř bez faulu. Michal Janoška, Tomáš Němec
Uličníci FC Kovárna PC
Tomáš Kresl – Jan Grafnetter, Jiří Mašek, Petr Nipl, Petr Pecivál, David Schneider vs Tomáš Procházka – Petr Bažata, Jan Doubek, Patrik Doubek, Zdeněk Grunt, Michael Košata
30. Jan Grafnetter 6. Petr Bažata
29. Zdeněk Grunt
38. Jan Doubek
25. 4. 18 20:45 DEKAN Kontis 1.FC Uličníci FC 5. 2:1 (1:0)
Hrálo se klidné utkání. Ani jedno mužstvo nemělo výraznější převahu.
Kontis 1.FC Uličníci FC
Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, David Pokorný, Jan Vršecký vs Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Jiří Mašek, Petr Nipl, Petr Pecivál
22. Lukáš Karásek
49. Václav Kovařík
40. Antonín Ambrož
18. 4. 18 20:45 DEKAN Uličníci FC Klamovská skvadra 4. 3:3 (2:1)
Tým Klamovské skvadry vedl ještě deset minut před koncem, ale Uličníci zvýšeným důrazem v závěru vybojovali bod za remízu. Slušně hrané a vyrovnané utkání.
Uličníci FC Klamovská skvadra
Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Jiří Mašek, Petr Nipl, Petr Pecivál, David Schneider vs Jaromír Blín – Mikhail Akimov, Miroslav Černý, Michal Regal, Petr Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Jakub Vodička, David Vyleta
20. Antonín Ambrož
30., 57. Petr Nipl
15. Serhiy Stoyan
31. Petr Regal
36. David Vyleta
11. 4. 18 19:00 MIKU2 Demínka B Uličníci FC 3. 2:1 (0:1)
Demínka byla techničtější a měla převahu v držení míče, do vedení ale šli Uličníci. Domácí ovšem výsledek v druhém poločase otočili. Marek Valter, Jan Vrba
Demínka B Uličníci FC
Jiří Richter – Martin Dráb, Jakub Kotula, Jakub Říha, Martin Ryšánek, Krištof Šatný, Štěpán Švarc, Matěj Táborský vs Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Jiří Mašek, Petr Nipl, Petr Pecivál, David Schneider, Milan Smetana
42. Matěj Táborský
45. OG
13. Petr Nipl
4. 4. 18 20:45 DEKAN Uličníci FC Czech line 2. 0:2 (0:0)
Vítězný tým rozhodl o zisku bodů dvěma slepenými góly deset minut před koncem utkání. Voldán
Uličníci FC Czech line
Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Jiří Mašek, Petr Nipl, Petr Pecivál, Ondřej Popelka, Petr Pospíšil, David Schneider vs Roman Sahula – Martin Ejem, Jan Kettner, Erik Klemš, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Milan Salavec, Radek Skořepa, Stanislav Smeták, Tomáš Smeták, Silvestr Svoboda
49., 50. Jan Kettner
28. 3. 18 18:45 ARIT Buchmeister team Uličníci FC 1. 1:4 (0:1)
Utkání příliš fotbalové parády nepřineslo. Hosté si v první půli vytvořili pohodlný náskok, který navzdory náporu domácích dokázali udržet. Čapla, Čapla
Buchmeister team Uličníci FC
Martin KloučekOndřej Beneš, Jan Buchar, Marek Chlup, Jindřich Dvořák, Michael Vambera, Václav Volek vs Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Petr Nipl, Petr Pecivál, Milan Smetana