Pá 29.3.19 18:00 SCBEC Řepští sršni FC FC   (HL8K)
Pá 29.3.19 19:15 SCBEC Vocasuna CA Rozmetadlo FC   (HL8K)
Pá 29.3.19 20:30 SCBEC Šnek FC B Real Prd   (HL8K)
St 15.5.19 17:30 ARIT Skleňák AC Kolíci   (HL8J)
St 15.5.19 18:45 ARIT Misfits FC Pražský axiom   (HL8I)
St 15.5.19 20:00 ARIT Výstavby KK Gobi dezert   (HL8F)

24. 6. 19 20:15 P3 Vokra VV Barclays 11. 5:6 (2:4)
Zajímavé utkání se spoustou gólů. Domácí celý zápas marně dotahovali. Milan Cina, Pavel Cina
Vokra VV Barclays
Antonín Snopek – Michal Bobysud, Radek Činovec, Pavel Krejzar, Svatopluk Sýkora, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda vs Ondřej Horák – Petr Dušek, Oleksandr Iatsenko, František Kačmarik, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Pavel Šitina, Vladyslav Smolianov, Jiří Toman, Ievgen Zapolskyi
19. Tomáš Vejvoda
27., 37., 58. Svatopluk Sýkora
56. Radek Činovec
13. OG
18. Petr Dušek
20., 22., 45., 47. Oleksandr Iatsenko
10. 6. 19 19:00 P2 Barclays Šméčka 10. 3:2 (3:1)
Bojovné utkání s množstvím osobních soubojů. Domácí si v prvním poločase vybojovali dvoubrankový náskok a vedení po přestávce udrželi.
Barclays Šméčka
Ondřej Horák – Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, František Kačmarik, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Pavel Šitina, Jiří Toman, Ievgen Zapolskyi vs Marek Požár – Adam Hruška, Pavel Kasal, Tomáš Koranda, Martin Lošonský, David Petrmann, Jiří Šmolík
37. Jiří Šmolík
3. 6. 19 17:45 MIKU3 SportHES Barclays 9. 0:6 k.
27. 5. 19 19:15 HRAB3 Barclays Blesk VK A 8. 4:4 (3:1)
Po úvodním oťukávání se hosté ujali vlastním gólem vedení. Barclays ale odpověděli třígólovou smrští a vyhráli poločas. Blesku se pak podařilo v druhém poločase dvakrát vyrovnat a získat bod. Milan Cina, Pavel Cina
Barclays Blesk VK A
Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, František Kačmarik, Tomáš Kunt, Pavel Šitina, Jiří Toman, Ievgen Zapolskyi vs Martin Gallie – Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Ondřej Šváb, Matyáš Trankovský, František Vencl
56. Michal Stejskal
20. 5. 19 19:00 MIKU3 Jižní Sheepy Barclays 7. 2:5 (0:4)
Hosté si už v prvním poločase vytvořili solidní náskok, který pak už jen kontrolovali. Čapla
Jižní Sheepy Barclays
David Veselý – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Jan Hroník, Kiryl Kokarau, Michal Kubelka, Petr Kučera, Lukáš Melichar, Michael Puchar vs Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Tomáš Kunt, Pavel Šitina, Vladyslav Smolianov, Jiří Toman, Ievgen Zapolskyi
46. Vladyslav Smolianov
6. 5. 19 19:30 DEKAN Barclays Milenium Praha FC 6. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání přineslo dělbu bodů.
Barclays Milenium Praha FC
Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, František Kačmarik, Tomáš Kunt, Richard Šána, Pavel Šitina, Jiří Toman, Ievgen Zapolskyi vs Lubomír Kukuča – Jakub Bára, Václav Diviš, Martin Hauft, Jiří Mack, Lukáš Málek, Pavel Muška, Martin Salvet, Roman Šedrla, Adam Vlasák
29. Tomáš Kunt
32. Luboš Housa
15. Martin Salvet
53. Adam Vlasák
29. 4. 19 20:15 MIKU2 Gepard AFC Barclays 5. 4:2 (2:1)
Krásné utkání kazilo jen chování jednoho hostujícího hráče. Janča
Gepard AFC Barclays
Jan Kulendík – Michal Beitler, Vasil Boev, Martin Felix, Lukáš Fiala, Jakub Hájek, Jakub Kostrounek, Karel Rochl, Lubomír Velčovský vs Ondřej Horák – Petr Dušek, Oleksandr Iatsenko, František Kačmarik, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Pavel Šitina, Vladyslav Smolianov, Jiří Toman, Ievgen Zapolskyi
11., 42. Jakub Hájek
27., 55. Jakub Kostrounek
14., 52. František Kačmarik 8. Lukáš Kunt
41. Lukáš Kunt
15. 4. 19 19:00 METE1 Barclays Celtic THK 4. 6:1 (1:1)
První půle byla vyrovnaná. Pak se projevila větší kvalita Barclays, kteří nakonec zaslouženě vyhráli.
Barclays Celtic THK
Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, František Kačmarik, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Jiří Toman, Ievgen Zapolskyi vs Tomáš Burda – Lukáš Boháč, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Ladislav Kovář, Petr Soukup, Jaroslav Vacek
12., 33., 39. Oleksandr Iatsenko
32. Ievgen Zapolskyi
41. Tomáš Kunt
57. Luboš Housa
28. Jaroslav Vacek
8. 4. 19 19:15 STER3 Bulánci Barclays 3. 3:1 (1:1)
Vyrovnané, velmi kvalitní utkání. Zasloužená výhra domácích.
Bulánci Barclays
Martin Bašta – Petr Hejlek, Lukáš Kalenda, Martin Kudláček, Ondřej Malíček, Kryštof Petr, Milan Seko, Petr Všetečka, David Žampach vs Jiří Toman – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, František Kačmarik, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Pavel Šitina, Vladyslav Smolianov, Ievgen Zapolskyi
20. Martin Kudláček
34. Lukáš Kalenda
52. David Žampach
9. Oleksandr Iatsenko
25. 3. 19 20:45 CESMI Barclays Orange Predators A 2. 0:3 (0:0)
Tomáš Petr, Miroslav Korbel
Barclays Orange Predators A
Ondřej Horák – Petr Dušek, Oleksandr Iatsenko, František Kačmarik, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Pavel Šitina, Ievgen Zapolskyi vs Ondřej Pospíchal – David Černý, Martin Löwe, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Ondřej Soudný, Martin Štyks, Jiří Zika
43. Daniel Smejtek
48. Martin Löwe
59. David Černý
18. 3. 19 20:15 MIKU2 Barclays Výtržník HFC 1. 4:0 (1:0)
Fotbalovost, sehranost i nasazení byly na straně domácích, kteří zaslouženě vyhráli.
Barclays Výtržník HFC
Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, František Kačmarik, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Pavel Šitina, Ievgen Zapolskyi vs Daniel Šmídek – Jan Bohata, Rudolf Brejcha, Filip Dvořák, Ondřej Kučera, Tomáš Rálek, Pavel Smolák, Lukas Tománek