3. 6. 19 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Celtic THK 9. 3:5 (1:3)
Zápas dobré úrovně vyhráli hosté díky důraznější koncovce.
Lubomír Kukuča – Jakub Bára, Václav Diviš, Lukáš Málek, Pavel Muška, Tomáš Nosek, Martin Salvet, Roman Šedrla, Adam Vlasák vs Jan Suchan – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Ladislav Kovář, Petr Soukup, Jaroslav Vacek
16., 23. Tomáš Burda
26., 45. Jan Huk
34. Jaroslav Vacek
27. 5. 19 19:00 METE1 Celtic THK Gepard AFC 8. 5:1 (1:1)
Po vyrovnaném poločase se prosadili přímočařeji hrající domácí, kteří si pomohli standardními situacemi a v závěru využili otevřené obrany soupeře.
Celtic THK Gepard AFC
Petr Soukup – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Ladislav Kovář, Jaroslav Vacek vs Jan Kulendík – Lukáš Fiala, Jakub Hájek, Jakub Kostrounek, Karel Rochl, Lubomír Velčovský
4., 52. Jaroslav Vacek
37. Jan Huk
45. Jaroslav Hlinka
56. Lukáš Boháč
15. Lubomír Velčovský
20. 5. 19 19:00 METE1 Celtic THK Výtržník HFC 7. 4:1 (1:1)
Vyrovnaný, bojovný zápas. Hosté dokázali v závěru prvního poločasu vyrovnat, po přestávce už dával góly jen Celtic. Janča
Celtic THK Výtržník HFC
Petr Soukup – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Ladislav Kovář, Jaroslav Vacek vs Pavel Libecajt – Jan Bohata, Rudolf Brejcha, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek
23., 35., 48. Jaroslav Vacek
58. Tomáš Jiříček
27. Rudolf Brejcha
13. 5. 19 19:00 METE2 Celtic THK Jižní Sheepy 10. 4:2 (1:1)
V polovině druhého poločasu došel hostům dech a Celtic na hřišti dominoval. Zasloužené vítězství. Jedlička
Celtic THK Jižní Sheepy
Jan Huk – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jaroslav Píšek, Jaroslav Vacek, Pavel Váňa vs Lukáš Melichar – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Jan Hroník, Kiryl Kokarau, Petr Kučera, Michael Puchar, David Veselý
22. Lukáš Boháč
45., 48. Jaroslav Píšek
52. Tomáš Burda
30., 42. Michael Puchar
6. 5. 19 19:00 METE1 Bulánci Celtic THK 6. 3:4 (1:2)
Kope to, šlape to.
Bulánci Celtic THK
Martin Bašta – Jan Frank, Lukáš Kalenda, Martin Kudláček, Ondřej Malíček, Kryštof Petr, Milan Seko, Petr Všetečka vs Petr Soukup – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Jan Suchan, Jaroslav Vacek, Pavel Váňa
14., 57. Lukáš Kalenda
48. Martin Kudláček
7. Tomáš Burda
14. Lukáš Boháč
45., 59. Jaroslav Vacek
29. 4. 19 19:00 METE1 Celtic THK Orange Predators A 5. 3:2 (0:1)
Hosté měli v prvním poločase proměnit víc šancí. Po přestávce Celtic otočil skóre a Predators už dotahovali marně. Smetana
Celtic THK Orange Predators A
Petr Soukup – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Ladislav Kovář, Jaroslav Vacek, Pavel Váňa vs Ondřej Pospíchal – David Černý, Martin Löwe, Tomáš Obermajer, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jan Syrový, Zdeněk Zděblo, Jiří Zika
35. Jan Huk
37. Pavel Váňa
48. Jaroslav Vacek
30. David Černý
50. Jan Syrový
15. 4. 19 19:00 METE1 Barclays Celtic THK 4. 6:1 (1:1)
První půle byla vyrovnaná. Pak se projevila větší kvalita Barclays, kteří nakonec zaslouženě vyhráli.
Barclays Celtic THK
Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, František Kačmarik, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Jiří Toman, Ievgen Zapolskyi vs Tomáš Burda – Lukáš Boháč, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Ladislav Kovář, Petr Soukup, Jaroslav Vacek
12., 33., 39. Oleksandr Iatsenko
32. Ievgen Zapolskyi
41. Tomáš Kunt
57. Luboš Housa
28. Jaroslav Vacek
8. 4. 19 19:00 METE1 Celtic THK Vokra VV 3. 2:4 (2:1)
Celý zápas se odehrával pod taktovkou hostů, kteří hráli hokejový zámek, ujali se vedení a pak marně dobývali branku. zato Celtiku stačily dva protiútoky, aby na konci poločasu otočil skóre. Vokra ale byla trpělivá a nakonec zápas otočila.
Celtic THK Vokra VV
Jan Suchan – Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Jaroslav Vacek vs Zdeněk Trkovský – Radek Činovec, Pavel Krejzar, Radek Šedivý, Svatopluk Sýkora, Tomáš Vejvoda
27. Jaroslav Vacek
30. Tomáš Burda
9. Radek Šedivý
49. Svatopluk Sýkora
54., 58. Tomáš Vejvoda
25. 3. 19 19:00 METE1 Šméčka Celtic THK 2. 2:1 (1:1)
Kvalitní fotbal hraný ve velkém tempu.
Šméčka Celtic THK
Marek Požár – Pavel Kasal, Tomáš Koranda, Vít Pecháček, David Petrmann, Jiří Šmolík vs Jan Suchan – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Ladislav Kovář, Jaroslav Vacek
5. Pavel Kasal
58. Jiří Šmolík
28. Jan Huk
18. 3. 19 19:00 METE1 Celtic THK SportHES 1. 6:0 k.
Do půlky druhého poločasu vcelku vyrovnané utkání, v závěru ale hosté Celtic převálcovali. Janča