Út 26.3.19 17:45 ZABEH Kikina bar 1.FC VET Santa Dominica VET   (VL2A)
Út 26.3.19 19:00 ZABEH Indus VET Defect   (VL1A)
Út 26.3.19 20:15 ZABEH Samson Bonella A MVS Vršovice A   (HL3B)
St 8.5.19 18:00 KORAB Warrior MAC RAF Jinonice   (HL7E)
St 8.5.19 19:15 KORAB One Team, One Dream Rebel Circus   (HL6D)

24. 6. 19 20:15 MIKU4 Blesk VK A Celtic THK 11. 2:2 (0:1)
Rychlý, technický fotbal. Oba týmy si poslední zápas užily.
Martin Gallie – Jan Górecki, Jiří Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Ondřej Šváb, František Vencl vs Zdeněk Blažek – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Petr Soukup, Jaroslav Vacek
55., 56. Michal Stejskal 13. Jaroslav Vacek
57. Jaroslav Hlinka
10. 6. 19 17:45 MIKU2 Bulánci Blesk VK A 10. 4:4 (1:3)
Vyrovnané utkání, plno šancí na obou stranách. Zasloužená remíza. Jakub Plechšmíd, Tomáš Moučka
Bulánci Blesk VK A
Martin BaštaLukáš Kalenda, Ondřej Malíček, Kryštof Petr, Milan Seko, Petr Všetečka vs Martin Gallie – Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský, František Vencl
53. Matyáš Trankovský
3. 6. 19 20:45 CESMI Blesk VK A Orange Predators A 9. 4:8 (2:3)
Jasné utkání ve prospěch hostů.
Blesk VK A Orange Predators A
Martin Gallie – Jan Górecki, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Ondřej Šváb, Matyáš Trankovský vs Natálie Pavlisová – David Černý, Martin Löwe, Tomáš Obermajer, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jan Syrový, Zdeněk Zděblo
10. Michal Stejskal
17., 50. Jakub Stloukal
56. Jan Ludmila
6. Tomáš Obermajer
15., 18., 49., 60. Martin Löwe
48., 50., 52. Zdeněk Zděblo
27. 5. 19 19:15 HRAB3 Barclays Blesk VK A 8. 4:4 (3:1)
Po úvodním oťukávání se hosté ujali vlastním gólem vedení. Barclays ale odpověděli třígólovou smrští a vyhráli poločas. Blesku se pak podařilo v druhém poločase dvakrát vyrovnat a získat bod. Milan Cina, Pavel Cina
Barclays Blesk VK A
Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, František Kačmarik, Tomáš Kunt, Pavel Šitina, Jiří Toman, Ievgen Zapolskyi vs Martin Gallie – Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Ondřej Šváb, Matyáš Trankovský, František Vencl
56. Michal Stejskal
20. 5. 19 20:30 TEMPO Blesk VK A Vokra VV 7. 3:4 (0:1)
Pohledné utkání, zasloužená výhra Vokry. Beneš
Blesk VK A Vokra VV
Martin Gallie – Šimon Fox, Jan Górecki, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Ondřej Šváb, Matyáš Trankovský vs Antonín Snopek – Radek Činovec, Pavel Krejzar, Radek Šedivý, Svatopluk Sýkora, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda
44., 59. Michal Stejskal
48. Jakub Stloukal
18., 50. Pavel Krejzar
42. Radek Šedivý
56. Svatopluk Sýkora
13. 5. 19 19:15 TEMPO Šméčka Blesk VK A 6. 9:5 (1:2)
Zajímavý zápas, který nabídl ve druhém poločase velkou přestřelku, skončil zaslouženým vítězstvím domácích. Radek Škarda, Igor Minařík
Šméčka Blesk VK A
Marek Požár – Adam Hruška, Pavel Kasal, Tomáš Koranda, Jan Mašek, Vít Pecháček, David Petrmann, Jiří Šmolík, Tomáš Vyšohlíd vs Martin Gallie – Jan Górecki, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Ondřej Šváb, Matyáš Trankovský
41. OG
29. 4. 19 20:15 MIKU4 Blesk VK A SportHES 5. 6:0 k.
15. 4. 19 18:00 HRAB2 Výtržník HFC Blesk VK A 4. 3:4 (0:2)
Velmi vyrovnaná hra, hezký fotbal, ale nakonec výhra hostů.
Výtržník HFC Blesk VK A
Pavel Libecajt – Jan Bohata, Filip Dvořák, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek, Pavel Smolák, Lukas Tománek, Lukáš Vala vs Martin Gallie – Šimon Fox, Jan Górecki, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Ondřej Šváb, Matyáš Trankovský
35., 39. Jan Bohata
45. Lukáš Vala
42 Tomáš Rálek 7. Jakub Stloukal
22., 44. Michal Stejskal
41. Jiří Pechar
42. Matyáš Trankovský
8. 4. 19 19:15 TEMPO Jižní Sheepy Blesk VK A 3. 12:5 (6:3)
Domácí působili sehranějším dojmem, Blesk exceloval jen v neproměňování šancí. Felix Hampapa, Petr Štěpán
Jižní Sheepy Blesk VK A
Michael Puchar – Filip Balcárek, Roman Hegenbart, Jan Hroník, Kiryl Kokarau, Michal Kubelka, Lukáš Melichar, David Veselý vs Martin Gallie – Jan Górecki, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský
39. Michal Stejskal
25. 3. 19 19:30 DEKAN Blesk VK A Milenium Praha FC 2. 4:10 (2:2)
Utkání výborné kvality, ve kterém od začátku dominovalo Milenium. Blesku ale vycházely standardní situace a udržel v poločase vyrovnaný stav. V nástupu do druhé půle ale hosté rychle odskočili na 4:2, což určilo ráz zbytku utkání.
Blesk VK A Milenium Praha FC
Martin Gallie – Jan Górecki, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Jakub Stloukal vs Lubomír Kukuča – Jakub Bára, Martin Billý, Václav Diviš, Martin Hauft, Jiří Mack, Lukáš Málek, Pavel Muška, Martin Salvet, Roman Šedrla, Adam Vlasák