Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 19.6.19 | 17:45 | MIKU4 | Pendula Bona AC Holosmetky FC B | 11. | 0:6 k. |
St 5.6.19 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A Pendula Bona AC | 10. | 0:5 |
St 22.5.19 | 19:00 | P1 | Petrohradská BFK A Pendula Bona AC | 8. | 2:2 |
St 15.5.19 | 19:30 | HANSP | Pendula Bona AC Lachtánci 1.WC | 7. | 5:1 |
St 8.5.19 | 18:15 | HANSP | Pendula Bona AC Opatovští kanonýři FC | 9. | 3:1 |
St 1.5.19 | 20:15 | MIKU2 | Medvídkova tlapička Pendula Bona AC | 6. | 2:7 |
St 24.4.19 | 19:30 | HANSP | Pozdní sběr II Pendula Bona AC | 5. | 3:3 |
St 10.4.19 | 19:30 | HANSP | Pendula Bona AC Dirty Bastards | 4. | 2:1 |
St 3.4.19 | 19:30 | HANSP | Kliďas FC Pendula Bona AC | 3. | 10:0 |
St 27.3.19 | 20:00 | ARIT | Pendula Bona AC Pivson a Pofel | 2. | 3:2 |
St 20.3.19 | 20:00 | ARIT | Strašnická šlechta Pendula Bona AC | 1. | 0:9 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holosmetky FC B | 11 | 11 | 0 | 0 | 83:24 | 22 |
2. | Kliďas FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 63:29 | 17 |
3. | Pendula Bona AC | 11 | 7 | 2 | 2 | 39:28 | 16 |
4. | GFC Regent A | 11 | 6 | 1 | 4 | 32:19 | 13 |
5. | Lachtánci 1.WC | 11 | 6 | 1 | 4 | 35:42 | 13 |
6. | Medvídkova tlapička | 11 | 4 | 4 | 3 | 45:40 | 12 |
7. | Dirty Bastards | 11 | 5 | 0 | 6 | 46:43 | 10 |
8. | Pozdní sběr II | 11 | 4 | 2 | 5 | 38:49 | 10 |
9. | Petrohradská BFK A | 11 | 2 | 4 | 5 | 19:35 | 8 |
10. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 29:47 | 7 |
11. | Strašnická šlechta | 11 | 1 | 0 | 10 | 19:66 | 2 |
12. | Pivson a Pofel | 11 | 1 | 0 | 10 | 18:44 | -4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 11.4.19 | 17:00 | HANSP | Pivní pohoda AC Lunochod 1.MFK A (HL7G) |
Čt 11.4.19 | 18:15 | HANSP | Inter Lotyšák VET A Bránický tank VET (VL3B) |
Čt 11.4.19 | 19:30 | HANSP | F.C.K. 4 TD Ala Bundy B (HL6C) |
Čt 25.4.19 | 17:00 | HANSP | Tohle není hokej? Nevím FC (HL6G) |
Čt 25.4.19 | 18:15 | HANSP | Traktor Praha VET Metro AFK VET (VL4D) |
Čt 25.4.19 | 19:30 | HANSP | MVS Recycled Dřevosprint SC (VL3B) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beránek Radek | 8 | 2 |
Kott Tomáš | 1 | 1 |
Mentberger Matouš | 7 | 6 |
Mentberger Štěpán | 9 | 0 |
Mentberger Vojtěch | 3 | 7 |
Nykl Tomáš | 1 | 0 |
Pavlíček Tomáš | 9 | 7 |
Pechar Josef | 4 | 0 |
Petrů Ondřej | 8 | 8 |
Podzimek Lukáš | 6 | 6 |
Roub David | 3 | 0 |
Sedlák Pavel | 9 | 0 |
Sedlák Petr | 9 | 2 |
Žák Pavel | 6 | 0 |
Zrno Václav | 3 | 0 |