27. 6. 19 20:15 ZABEH Nevím FC XXX 11. 5:3 (1:0)
Vyrovnané utkání, které se rozhodlo v samotném závěru.
Michal Lanči – Marek Daneziev, Michal Kracík, Ondřej Kříž, Jan Monhart, Libor Nový, Lukáš Nový, Ondřej Papežík, Jaroslav Paseka, Petr Sloup vs Martin Bílka – Martin Dusil, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Tomáš Hájek, Milan Kejzlar, Jan Kubr, Jakub Moťka, Petr Sedlák
34. Martin Dusil
36. Jan Fečík
40. Milan Kejzlar
13. 6. 19 19:00 P1 Tutto bene B Nevím FC 10. 3:10 (2:4)
Hra se přelévala ze strany na stranu, šance střídala šanci, hráči předváděli svou technickou vyspělost, mužstva ukázala kolektivní pojetí hry... Do 53. minuty ještě vítěz známý nebyl, protože však hosté dokázali v rozmezí sedmi minut vsítit pět gólů, připisují si výrazné vítězství a oba body do tabulky. Janča
Tutto bene B Nevím FC
Jakub Šimovček – Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Marek, Jiří Novák, David Pham, Patrik Popelka, Michal Prošek vs Jakub Hudík – Ondřej Kříž, Michal Lanči, Jan Monhart, Libor Nový, Lukáš Nový, Nikolaj Skrabec, Petr Sloup
13. Patrik Popelka
22., 60. David Pham
27 Jiří Novák 1., 17. Libor Nový
11., 58., 59. Petr Sloup
21., 60. Lukáš Nový
41., 53., 57. Ondřej Kříž
6. 6. 19 19:30 ZAK Nevím FC GE Team 9. 3:2 (1:2)
Kvalitní utkání, GE Team se brzy ujal vedení 2:0, závěrečnému náporu domácích ale neodolal a nakonec podlehl 2:3.
Nevím FC GE Team
Jakub Hudík – Michal Kracík, Ondřej Kříž, Michal Lanči, Jan Monhart, Libor Nový, Lukáš Nový, Jaroslav Paseka vs Davide Ricciardi – Boris Freso, Roi Fux, Paul Ginnane, Sebastian Gross, Terence Lenihan, Karlo Marinovič, Antongiulio Migliacci, Martin Carlos Monton, Philip Maximilian Overhage, Ivan Radošević
21. Michal Kracík
57. Libor Nový
60. Jaroslav Paseka
7. Ivan Radošević
16. Sebastian Gross
23. 5. 19 17:45 MIKU3 ExŠemíci Nevím FC 8. 6:10 (3:8)
První poločas jasná záležitost Nevím FC. Ve druhém poločase se domácí probudili a začali stahovat skóre. Hosty uklidnil až v 54. minutě gólem Kříž.
ExŠemíci Nevím FC
Jiří Nemeš – Pavel Černatovič, Ondřej Kříž, Jakub Madej, Tadeáš Madej, Jan Maršálek, Filip Procházka, Jan Řezáč, Bohumil Šišpera vs Jakub Hudík – Michal Kracík, Ondřej Kříž, Michal Lanči, Jan Monhart, Libor Nový, Lukáš Nový, Jaroslav Paseka
28. Jan Monhart
16. 5. 19 20:45 ZAK Nevím FC ALT 1.AK 7. 2:4 (0:2)
Po celou dobu zápasu byli hosté rozvážnějším týmem, když na konci domácí tlačili, hosté z protiútoku navýšili skóre. Dreksler
Nevím FC ALT 1.AK
Jakub Hudík – Michal Kracík, Ondřej Kříž, Michal Lanči, Jan Monhart, Libor Nový, Lukáš Nový, Ondřej Papežík, Jaroslav Paseka, Nikolaj Skrabec vs Martin Bauer – Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Serhiy Malanyak, Karel Pulec, Július Šaróka, Oldřich Štecha
38. Libor Nový
53. Lukáš Nový
3., 36., 60. Miroslav Bílek
15. Karel Pulec
59. Jaroslav Čejka
9. 5. 19 20:30 KORAB Bílá pohroma Nevím FC 6. 2:1 (1:1)
Velmi rychlé a bojovné utkání, kdy obě mužstva měla mnoho neproměněných šancí.
Bílá pohroma Nevím FC
Josef Viktora – Ondřej Černý, Lukáš Císař, David Janovský, Marek Ondruš, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal vs Jakub Hudík – Michal Kracík, Michal Lanči, Jan Monhart, Libor Nový, Lukáš Nový, Ondřej Papežík, Jaroslav Paseka, Nikolaj Skrabec, Petr Sloup
6. Petr Tichý
50. Josef Viktora
21. Libor Nový
2. 5. 19 18:00 KORAB Nevím FC Inter Letná 5. 4:2 (1:1)
Domácí i přesto, že hráli v poli s jedním hráčem navíc, nedokázali v první půli proměnit spoustu šancí a dostali gól do šatny. Hosté ve čtyřech nesložili zbraně a hráli vyrovnanou partii. Druhá půle přinesla bojovný fotbal a domácí nakonec vydřeli vítězství.
Nevím FC Inter Letná
Jakub Hudík – Michal Kracík, Michal Lanči, Jan Monhart, Libor Nový, Ondřej Papežík, Jaroslav Paseka, Nikolaj Skrabec, Petr Sloup vs Jakub Peterka – Jakub Cihla, Tomáš Haken, Dominik Šolc, Jaroslav Šustek
7., 59. Nikolaj Skrabec
53. Libor Nový
56. Michal Kracík
30. Dominik Šolc
38. Tomáš Haken
25. 4. 19 17:00 HANSP Tohle není hokej? Nevím FC 4. 3:5 (1:3)
Utkání vysoké úrovně, slušně vedené a se spoustou šancí na obou stranách. V 59. minutě Hokejisté odmítli vyrovnání do prázdné branky a z brejku hosté rozhodli. Tomáš Nykl, Aleš Mecner
Tohle není hokej? Nevím FC
Jan Bláha – Filip Buriánek, Petr Czinege, Luboš Hanus, Martin Hašpl, Filip Hornát, Petr Klusák, Pavel Mahdal, Tomáš Randl, Martin Švarc, Petr Varvařovský, Adam Zet vs Jakub Hudík – Ondřej Kříž, Michal Lanči, Jan Monhart, Libor Nový, Lukáš Nový, Jaroslav Paseka, Nikolaj Skrabec, Petr Sloup
17., 53. Petr Varvařovský
46. Martin Hašpl
10., 22., 38. Jaroslav Paseka
18. Libor Nový
59. Petr Sloup
11. 4. 19 19:15 MOTO3 Nevím FC Tuscarora 03 3. 2:1 (1:0)
Domácí byli techničtější, ale hosté hráli bojovně. Hrálo se fair - play.
Nevím FC Tuscarora 03
Jakub Hudík – Michal Kracík, Ondřej Kříž, Michal Lanči, Jan Monhart, Libor Nový, Lukáš Nový vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Lukáš Novotný, Lukáš Perský, Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Jan Plic, Martin Reček, Miroslav Špaček
14. Ondřej Kříž
37. Michal Kracík
46. Miroslav Špaček
4. 4. 19 20:45 BECH Šejk Peterka Nevím FC 2. 2:3 (0:2)
Nevim FC neměl hráče na střídaní, přesto díky svým fotbalovým schopnostem dokázal vyhrát poločas. Šejk v druhé půli zabral a i když inkasoval tři góly, dokázal zápas zdramatizovat. Vyrovnat však už nedokázal. Husák
Šejk Peterka Nevím FC
Michal Srnec – František Časar, David Čermák, David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Petr Hach, Ondřej Kopal, Jan Lhota, Jan Michálek, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík vs Jakub Hudík – Ondřej Kříž, Michal Lanči, Jan Monhart, Libor Nový, Lukáš Nový
52. František Časar
57. Michal Urbančík
10., 36. Ondřej Kříž
23. Libor Nový
28. 3. 19 17:45 MIKU4 Nevím FC Pivní balet 1. 6:3 (2:1)
Zápas hraný ve vlažném tempu zvládli lépe Nevím FC.
Nevím FC Pivní balet
Jakub Hudík – Ondřej Kříž, Michal Lanči, Jan Monhart, Libor Nový, Lukáš Nový, Petr Sloup vs David Poláček – Marek Böhm, Vít Petrák, Jan Pilát, Josef Soukup, Pavel Žák