St 24.4.19 17:30 KBELY Prosím, nesmějte se Papaya Royal Club   (HL8G)
St 24.4.19 18:45 KBELY Viktoria Bítovská A Pětka   (HL8G)
Po 13.5.19 18:15 KBELY SoClose United Traktor Praha A   (HL7A)
Po 13.5.19 19:30 KBELY GJS FK VSK MFF UK Praha A   (HL7A)
Po 20.5.19 18:15 KBELY VSK MFF UK Praha A Traktor Praha A   (HL7A)
Po 20.5.19 19:30 KBELY Přezletice SK RSC Torolka   (HL4A)

14. 6. 19 18:00 SCBEC Sedm zbabělých B Kbelské vosy B 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
31. 5. 19 18:00 ZAK Kbelské vosy B Papíráci CF 10. 3:4 (2:0)
Vosy v poločase vedly 2:0, nakonec se povedlo Papírákům otočit skóre a vyhrát 4:3.
Kbelské vosy B Papíráci CF
Marek Owsiany – Martin Budař, Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Michal Mejsnar, Čeněk Skoč, Tomáš Svoreň, Jan Traub vs David Šulc – Petr Houštecký, Ondřej Křížek, Miroslav Němec, Michal Ördög, Michal Stross
6. Tomáš Svoreň
27. Kryštof Mejsnar
40. Vojtěch Češka
38., 43. Michal Stross
50. Petr Houštecký
60. Miroslav Němec
23. 5. 19 19:30 BECH Palouček AC Kbelské vosy B 9. 6:1 (2:1)
Slušný zápas v kvalitním tempu. Domácí zužitkovali herní převahu.
Palouček AC Kbelské vosy B
Marek Grůša – Petr Bartoníček, Vojtěch Frula, Ivan Junas, Miroslav Kacovský, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Ondřej Miček, Tomáš Pekár, Lukáš Vizingr vs Marek Owsiany – Martin Budař, Vojtěch Češka, Kryštof Mejsnar, Michal Mejsnar, Jaroslav Souček, Roman Souček, Tomáš Svoreň, Jan Traub
12. Petr Bartoníček
29., 36., 44., 56. Jan Kadeřábek
40. Miroslav Kacovský
16. Roman Souček
17. 5. 19 19:30 BECH Kbelské vosy B Nalejto 1.FC 8. 6:3 (3:1)
Tvrdé a rychlé utkání, které bylo plné střel na obě branky. Technicky i fyzicky jednoznačně lepší Kbelské vosy.
Kbelské vosy B Nalejto 1.FC
Marek Owsiany – Martin Budař, Vojtěch Češka, Kryštof Mejsnar, Michal Mejsnar, Čeněk Skoč, Jaroslav Souček vs Martin Kohout – Jiří Pikner, Marek Pont, David Přibyl, Jan Přibyl, Zdeněk Semecký, Michal Skřivan, Jan Souček
46. Jan Souček
10. 5. 19 18:15 HANSP La Famiglia Kbelské vosy B 7. 2:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas, kde se hra přelévala z jedné strany na druhou. Když už se podařilo vytvořit střeleckou pozici, zasáhli gólmani. Z hlediska konečného výsledku se vše podstatné odehrálo mezi 30. a 48.minutou, kdy si domácí šťastnou trefou vybojovali jednobrankový náskok, který uhlídali až do závěrečného hvizdu.
La Famiglia Kbelské vosy B
Marian Krajč – Josef Kurka, Vojtěch Obhlídal, Jakub Sochor, Pavel Sochor, René Svoboda, Jan Vejlupek, Marek Zahořák vs Marek Owsiany – Martin Budař, Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Čeněk Skoč, Tomáš Svoreň, Jan Traub
35. Vojtěch Obhlídal
48. OG
41. Martin Budař
4. 5. 19 12:30 KBELY Kbelské vosy B Kapr tým 86 B 6. 2:1 (1:1)
Utkání dobré úrovně skončilo těsným vítězstvím Vos. Trnka
Kbelské vosy B Kapr tým 86 B
Marek Owsiany – Martin Budař, Kryštof Mejsnar, Michal Mejsnar, Čeněk Skoč, Jaroslav Souček, Tomáš Svoreň, Jan Traub vs Jan Sýkora – Norbert Demeter, Jaroslav Franěk, Martin Hyža, Libor Jurčík, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Petr Procházka, Radoslav Šanta, Milan Švarc, Marek Valo
29. Čeněk Skoč
57. Jan Traub
14. Marek Valo
27. 4. 19 12:30 KBELY Kbelské vosy B Well Done 5. 4:3 (1:1)
Rychlý fotbal se šancemi na obou stranách. Hosté dokázali dvakrát vyrovnat náskok soupeře, ale nakonec se z těsné výhry radovaly o něco fotbalovější Vosy. Novotný
Kbelské vosy B Well Done
Marek Owsiany – Lukáš Beneš, Martin Budař, Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Jan Musel, Jan Traub vs Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Stanislau Maskaliunets, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov, Semen Troyan
2. Jan Traub
33., 53. Vojtěch Češka
35. Martin Budař
12., 38. Semen Troyan
50. Nikita Baranovsky
11. 4. 19 18:00 KORAB Městská policie Kbelské vosy B 4. 11:3 (5:1)
Utkání v režii domácích, kteří byli pány na hřišti. Kohout
Městská policie Kbelské vosy B
Kamil Vícha – Jiří Babica, Lukáš Bártek, Tomáš Brosch, Karel Kreuzer, Libor Martinček, David Panýrek, Martin Puk vs Marek Owsiany – Lukáš Beneš, Martin Budař, Vojtěch Češka, Tomáš Máchal, Jaroslav Souček, Tomáš Svoreň, Jan Traub
33. Vojtěch Češka
5. 4. 19 18:15 STOD Kbelské vosy B Gladiators Beroun 3. 1:1 (0:1)
Gladiators se ujali vedení povedenou střelou z přímého kopu. Domácí po přestávce tlačili a měli jednu šanci za druhou, skórovat se jim ale povedlo až dvě minuty před koncem. Husák
Kbelské vosy B Gladiators Beroun
Marek Owsiany – Martin Budař, Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Jaroslav Souček, Roman Souček, Tomáš Svoreň, Jan Traub vs Samuel Kuchař – Josef Hejna, Antonín Joska, Asen Jovkov, Adam Kuchař, Jiří Patera, Martin Schenk, Jakub Švéda
58. Vojtěch Češka 27. Jakub Švéda
30. 3. 19 12:30 KBELY Periferie United Kbelské vosy B 2. 4:1 (2:1)
Dobrá úroveň zápasu, v první půli byly k vidění krásné akce na obou stranách. Vosy pak zmáčkly svého soupeře, ale neproměnily šance, naopak inkasovaly a domácí už vítězství uhájili. Novotný
Periferie United Kbelské vosy B
Vojtěch Buřič – Lukáš Ambros, Radek Holeš, Daniel Ochman, Adam Pejsar, Marián Šeliga, Martin Štěrba, Petr Venzara, Filip Zálešák, Jan Zídek vs Marek Owsiany – Vojtěch Češka, Kryštof Mejsnar, Michal Mejsnar, Jaroslav Souček, Roman Souček, Jan Traub
7., 26. Filip Zálešák
48. Lukáš Ambros
60. Jan Zídek
3. Roman Souček
23. 3. 19 12:30 KBELY Kbelské vosy B Power Rangers 1. 4:1 (1:1)
Na úvod sezóny dobrý fotbal. Hosté doplatili ve druhém poločase na to, že hráli bez střídání. Vosy měly spoustu šancí, ale brankář Rangers držel dlouho naději svého týmu na dobrý výsledek.