Ne 7.4.19 08:45 HANSP Bad Boys FC Alkmar   (HL8M)
Ne 7.4.19 10:00 HANSP Pfefrs FC S.N.F. A   (HL5I)
Út 4.6.19 18:00 STER2 Kolíci Tvar VD   (HL8J)
Út 4.6.19 19:15 STER2 AG team Nounejm   (HL6B)
Út 4.6.19 20:30 STER2 Literpool United Punisher FC   (HL8E)

14. 6. 19 18:15 DEKAN Power Rangers Městská policie 11. 8:1 (4:0)
Power Rangers měli zápas pevně v rukou a drama nepřipustil. Městská policie bojovala až do konce, ale na body to nestačilo.
Power Rangers Městská policie
Michal Bartůněk – David Anděl, Dominik Buchar, Petr Hýsek, Michal Kocourek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach vs Kamil Vícha – Jiří Babica, Lukáš Bártek, Tomáš Brosch, Karel Kreuzer, Libor Martinček, David Panýrek, Martin Puk, Karel Růžička, Aleš Unger
56. Lukáš Bártek 7. Libor Martinček
31. 5. 19 18:15 STOD Gladiators Beroun Power Rangers 10. 2:2 (2:0)
První půle přinesla dynamický fotbal se spoustou šancí a s mírnou převahou domácích, kteří svou snahu přetavilii do dvou gólů. Druhá půle přinesla jen góly hostů. Spravedlivá remíza.
Gladiators Beroun Power Rangers
Samuel Kuchař – Antonín Joska, Adam Kuchař, Otmar Ondra, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Martin Schenk vs Michal Bartůněk – David Anděl, Pavel Caizl, Michal Kocourek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach
6., 10. Martin Schenk 41. Pavel Caizl
45. Matyáš Tittelbach
25. 5. 19 11:15 P3 Power Rangers Periferie United 9. 4:2 (2:0)
Domácí byli celé utkání lepší v pohybu i kombinaci, ale na góly se opravdu nadřeli a to je díky pětiminutovému výpadku koncentrace stálo málem body. Nakonec ale díky svému nejlepšímu hráči Caizlovi zvítězili.
Power Rangers Periferie United
Petr Hýsek – David Anděl, Pavel Caizl, Tomáš Dobrý, Michal Kocourek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach vs Vojtěch Buřič – Lukáš Ambros, Daniel Ochman, Adam Pejsar, Marián Šeliga, Michal Šoka, Petr Venzara, Jan Zídek
14. Michal Kocourek
29. David Anděl
36., 54. Pavel Caizl
36., 41. Marián Šeliga 43. Vojtěch Buřič
17. 5. 19 20:30 ZAK Well Done Power Rangers 8. 0:3 (0:2)
Dynamická, bojovná hra. Mírná převaha hostů vyústila ve dva góly. Domácí měli také pár slibných šancí, ale bez úspěchu. Ve druhé půli hosté navýšili skóre a zaslouženě vyhráli. Domácí ani ve druhé půli neprolomili střeleckou smůlu.
Well Done Power Rangers
Raul GalinurovNikita Baranovsky, Ievgen Kliushnyk, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Vladimir Timanov, Ruslan Timoshevskiy, Semen Troyan vs Michal BartůněkDavid Anděl, Pavel Caizl, Michal Kocourek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach
12. Pavel Novanský
17. Tomáš Ottomanský
40. Pavel Caizl
10. 5. 19 19:15 P2 Sedm zbabělých B Power Rangers 7. 2:2 (1:0)
Zápas fotbalový, rychlý, technický. V první půli byli lepší domácí a ve druhé půli hosté. Pešek
Sedm zbabělých B Power Rangers
Petr KoubleTomáš Frýbert, Jan Řeřicha, Jakub Štampach, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík vs Michal BartůněkDavid Anděl, Tomáš Dobrý, Petr Hýsek, Michal Kocourek, Tomáš Ottomanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach
8. Tomáš Suchomel
33. Jakub Štampach
32. Matyáš Tittelbach
38. Michal Bartůněk
3. 5. 19 19:00 ZABEH Power Rangers Papíráci CF 6. 7:2 (3:1)
Papíráci měli lepší vstup do zápasu, ale Power Rangers dostáli svému jménu a soupeře ve zbytku utkání předčili v nasazení, fotbalovosti a hlavně v zakončení. Nakonec slaví vysokou výhru.
Power Rangers Papíráci CF
Michal Bartůněk – David Anděl, Petr Hýsek, Michal Kocourek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach vs David Šulc – Martin Folprecht, Petr Houštecký, Ondřej Křížek, Michal Ördög, Michal Stross, Michal Šulc
55. Petr Houštecký
26. 4. 19 19:30 HOSTI Palouček AC Power Rangers 5. 1:7 (1:3)
Hosté nasadili od začátku vysoké tempo a bez střídání hrající Palouček tomu nemohl vzdorovat. Adam Daníček, Jakub Adam
Palouček AC Power Rangers
Marek Grůša – Ivan Junas, Miroslav Kacovský, Jakub Kadeřábek, Roman Krichebauer, Ondřej Miček vs Michal Bartůněk – David Anděl, Pavel Caizl, Petr Hýsek, Michal Kocourek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach
14. Ivan Junas 1., 22. Tomáš Ottomanský
8. Matyáš Tittelbach
44. Michal Kocourek
46., 58. Pavel Novanský
58. Petr Hýsek
12. 4. 19 19:30 BECH Power Rangers Nalejto 1.FC 4. 8:0 (3:0)
Klidné utkání mělo jednoznačný průběh.
Power Rangers Nalejto 1.FC
Tomáš Ottomanský – Pavel Caizl, Tomáš Dobrý, Michal Kocourek, Pavel Novanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach vs Jiří Pikner – Jaroslav Berta, Marek Hála, Martin Kohout, David Přibyl, Jan Přibyl, Zdeněk Semecký, Jan Souček
18., 52. Michal Kocourek
25., 50. Matyáš Tittelbach
26. Tomáš Dobrý
45., 48. Pavel Caizl
60. Pavel Novanský
5. 4. 19 18:15 HANSP La Famiglia Power Rangers 3. 3:4 (2:2)
V první půli vyrovnaný zápas. Po přestávce Rangers v přesilovce odskočili a výhru pak udrželi.
La Famiglia Power Rangers
Marian Krajč – Josef Kurka, Vojtěch Obhlídal, Jiří Šimral, Jakub Sochor, Michal Sochor, Jan Vejlupek, Marek Zahořák, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Pavel Novanský – David Anděl, Dominik Buchar, Pavel Caizl, Tomáš Dobrý, Petr Hýsek, Michal Kocourek, Tomáš Ottomanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach