Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 17.6.19 | 17:45 | MIKU3 | Slovan Amatéři GJS FK | 11. | 5:7 |
Po 3.6.19 | 20:45 | HOSTI | GJS FK Primitives Prague FC | 10. | 5:8 |
Po 27.5.19 | 20:45 | LITVI | Primeira Equipe GJS FK | 9. | 1:6 |
Po 20.5.19 | 18:15 | HOSTI | GJS FK Legends are back | 8. | 3:1 |
Po 13.5.19 | 19:30 | KBELY | GJS FK VSK MFF UK Praha A | 7. | 3:4 |
Po 29.4.19 | 20:15 | P3 | Fugas CF B GJS FK | 6. | 3:1 |
Po 15.4.19 | 19:15 | MOTO4 | GJS FK F3N FC B | 5. | 4:4 |
Po 8.4.19 | 18:15 | BECH | Arabská GJS FK | 4. | 4:5 |
Po 1.4.19 | 18:00 | KORAB | GJS FK Ústavan 01 KK | 3. | 5:4 |
Po 25.3.19 | 20:15 | DABLI | Traktor Praha A GJS FK | 2. | 4:7 |
Po 18.3.19 | 19:30 | BECH | GJS FK SoClose United | 1. | 7:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Legends are back | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:27 | 15 |
2. | Arabská | 11 | 6 | 1 | 4 | 33:37 | 13 |
3. | Primeira Equipe | 11 | 5 | 2 | 4 | 38:33 | 12 |
4. | Traktor Praha A | 11 | 4 | 2 | 5 | 45:46 | 10 |
5. | F3N FC B | 11 | 3 | 4 | 4 | 30:43 | 10 |
6. | GJS FK | 11 | 7 | 1 | 3 | 53:42 | 9 |
7. | SoClose United | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:35 | 9 |
8. | Slovan Amatéři | 11 | 3 | 3 | 5 | 33:35 | 9 |
9. | Fugas CF B | 11 | 4 | 1 | 6 | 27:30 | 9 |
10. | Primitives Prague FC | 11 | 3 | 3 | 5 | 28:37 | 9 |
11. | Ústavan 01 KK | 11 | 4 | 0 | 7 | 27:39 | 8 |
12. | VSK MFF UK Praha A | 11 | 4 | 3 | 4 | 28:28 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 7.5.19 | 18:15 | LITVI | Demoliční četa Inter Bubeneč (HL4C) |
Út 7.5.19 | 19:30 | LITVI | Double United Turman VET (VL4B) |
Út 7.5.19 | 20:45 | LITVI | Torpedo Barrandov Koberce Trend ARG (HL2B) |
Pá 31.5.19 | 18:15 | HANSP | La Famiglia Nalejto 1.FC (HL4E) |
Pá 31.5.19 | 19:30 | HANSP | Hells Bells 1.FC 1.FC Zahradní Město (HL7I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Andrisák Daniel | 11 | 4 |
Chocholouš Vojtěch | 6 | 4 |
Čmejla Filip | 11 | 7 |
Kvapil Pavel | 8 | 10 |
Plechatý Oskar | 11 | 6 |
Pokorný Šimon | 9 | 1 |
Ročeň Jakub | 4 | 2 |
Šebek Petr | 4 | 0 |
Staud Kryštof | 8 | 0 |
Traxmandl Max | 1 | 0 |
Večeřa Adam | 8 | 6 |
Záruba Viktor | 5 | 13 |