Po 29.4.19 20:15 MIKU3 Pražská legie 2000 Pětapůl TJ   (HL8B)

17. 6. 19 20:15 MIKU4 V.S.P.S.V.S. Batalion 91 A 11. 3:5 (1:1)
Vyhecované utkání, nakonec hosté přece jen vyhráli.
Richard Vaněk – Jan Hrdlička, Jan Hrubeš, Jiří Meloun, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Vojtěch Šulc, Pavel Vaněk, Jan Žižka vs Jakub Figr – Daniel Brabec, Adam Cizner, Pavel Gruda, Petr Gruda, Radek Polách, Jakub Sajler, Jan Šimpach, Oldřich Vohnout
32. Oldřich Vohnout
33., 58. Daniel Brabec
47. Radek Polách
3. 6. 19 18:45 BIHOR Batalion 91 A Torpédo Řepy 10. 8:5 (3:3)
První půle přinesla drama. Domácí nejprve vedli, hosté srovnali, dokonce i vyhrávali, ale domácí opět srovnali. Druhá půle přinesla hodně gólů, hezkých akcí a zasloužené vítězství domácích. Janča
Batalion 91 A Torpédo Řepy
Oldřich Vohnout – Daniel Brabec, Adam Cizner, Pavel Gruda, Petr Gruda, Jakub Sajler, Ondřej Vomočil vs Karel Půlpán – Lukáš Bernard, Martin Červenka, Jan Jeřábek, Filip Kopejtko, Jan Kovács, Richard Kulík, Matěj Lev
24., 51., 56. Filip Kopejtko
29. 5. 19 18:15 HOSTI Strašnická SK A Batalion 91 A 9. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
13. 5. 19 20:30 SCBEC Batalion 91 A Stará dáma 8. 3:8 (2:1)
V první půlce domácí ještě hráli, měli štěstí a vedli. Ve druhé ale byli hosté jasně lepší a nakonec v pohodě vyhráli.
Batalion 91 A Stará dáma
Oldřich Vohnout – Daniel Brabec, Adam Cizner, Marek Fiedler, Jakub Figr, Pavel Gruda, Petr Gruda, Jakub Sajler, Jan Šimpach vs Martin Křelina – Jakub Berger, Ondřej Brusch, Michal Hajný, Nicolas Husenský, Václav Kulhavý, Martin Štancl
6., 54. Jakub Sajler
29. Daniel Brabec
20., 50., 56. Ondřej Brusch
42., 54., 59. Nicolas Husenský
58. Martin Křelina
60. Václav Kulhavý
6. 5. 19 19:15 HRAB3 Serval KPKS Batalion 91 A 7. 5:3 (3:2)
Pěkné utkání. Batalion chyboval v rozehrávce a pykal za to gólem nebo ztrátou balonu. Za Serval vstřelil tři góly Knespl - v 60. minutě do prázdné brány přes víc než půlku hřiště. Hošek
Serval KPKS Batalion 91 A
Martin Vaňourek – Jan Čanda, Daniel Knespl, Petr Krušina, Jakub Motl, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček, Karel Trejbal vs Jakub Figr – Daniel Brabec, Adam Cizner, Marek Fiedler, Pavel Gruda, Petr Gruda, Jakub Sajler, Jan Šimpach, Oldřich Vohnout
6., 28., 60. Daniel Knespl
22., 48. Vojtěch Plecitý
9., 41. Jakub Sajler
22. Oldřich Vohnout
1. 5. 19 19:00 P3 Batalion 91 A Sedm zbabělých A 6. 6:3 (5:2)
Svižný zápas s nasazením. Lepší koncovku měli domácí.
Batalion 91 A Sedm zbabělých A
Jakub Figr – Daniel Brabec, Adam Cizner, Petr Gruda, Radek Polách, Jakub Sajler, Jan Šimpach, Oldřich Vohnout, Ondřej Vomočil vs Vojtěch Ježek – Jindřich Adolf, Martin Janda, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Damián Nikodým, Jiří Rohlík
2. Radek Polách
7., 28. Petr Gruda
16. Adam Cizner
30. Jakub Sajler
57. Daniel Brabec
5., 27., 33. Jindřich Adolf
17. 4. 19 19:00 P1 Pěstební dělníci Batalion 91 A 5. 2:10 (1:5)
Jasné vítězství Batalionu pod taktovkou nejlepšího hráče Polácha. Pěstební dělníci se snažili a alespoň dali dva čestné góly. Novotný
Pěstební dělníci Batalion 91 A
Adam Kolář – Jan Dusil, Josef Hroboň, Jan Keken, Tomáš Kozák, Daniel Kršek, Joseph Liu, Jiří Nouza, Lukáš Světlík, Mikuláš Veselý, Stanislav Zdrůbek vs Jakub Figr – Daniel Brabec, Tomáš Demjanovič, Pavel Gruda, Petr Gruda, Radek Polách, Jakub Sajler, Jan Šimpach
41. Petr Gruda
10. 4. 19 17:45 MIKU2 Batalion 91 A Klub odložených mužů 4. 2:5 (1:3)
Vyrovnané utkání. Hosté se dostali do vedení po chybách soupeře. Ve druhé půli tlak Batalionu sílil, ale dobře zachytal brankář hostů, a mohl tak se spoluhráči slavit vítězství. Filip Donát, Václav Adolf
Batalion 91 A Klub odložených mužů
Oldřich Vohnout – Tomáš Demjanovič, Marek Fiedler, Pavel Gruda, Petr Gruda, Radek Polách, Jakub Sajler, Jan Šimpach vs Tomáš Karban – Robert Cába, Jakub Jirásek, Jan Karban, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Martin Pišl, Matěj Šupina, Josef Žampach
21. Jakub Sajler
55. Petr Gruda
16., 53. Ondřej Nekola
27. Jan Karban
29., 56. Matěj Šupina
1. 4. 19 19:15 STER2 Junior Motol Batalion 91 A 3. 0:6 (0:2)
Hosté předvedli kvalitní výkon a zaslouženě vyhráli. Rataj
Junior Motol Batalion 91 A
Jiří Ponikelský – Petr Josef, Filip Kracík, Miloš Kracík, Ludvík Marek, Tomáš Novák, Radek Zuzák vs Jakub Figr – Daniel Brabec, Marek Fiedler, Pavel Gruda, Petr Gruda, Radek Polách, Jakub Sajler, Jan Šimpach, Oldřich Vohnout, Ondřej Vomočil
2., 48. Radek Polách
25., 40., 46. Pavel Gruda
47. Marek Fiedler
25. 3. 19 20:45 BECH Batalion 91 A Admira 97 2. 2:8 (1:4)
Pohledné, rychlé a technické utkání, ve kterém vynikal střelec šesti gólů Panýrek. Jan Tyl, Zdeněk Vondrát
Batalion 91 A Admira 97
Jakub Figr – Daniel Brabec, Adam Cizner, Marek Fiedler, Pavel Gruda, Radek Polách, Jakub Sajler, Jan Šimpach, Oldřich Vohnout vs Josef Baudiš – Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Jakub Panýrek, Jan Rychlík, Petr Sinke, Václav Teller, Václav Teller
23., 44. Pavel Gruda 8., 19., 21., 41., 55. Jakub Panýrek
17. Jan Kafka
35. Jan Kratochvíl
40. Václav Teller
18. 3. 19 18:15 CESMI Batalion 91 A Weekend Warriors FC 1. 8:4 (4:2)
Batalion, i když prohrával už o dva góly, se dokázal zvednout a nakonec svého soupeře jasně přehrát. Boubín
Batalion 91 A Weekend Warriors FC
Jakub Figr – Daniel Brabec, Adam Cizner, Marek Fiedler, Pavel Gruda, Petr Gruda, Radek Polách, Jakub Sajler, Jan Šimpach vs Stanislav Otčenášek – Dávid Gubo, Jindřich Jonáš, Martin Junek, Martin Koráb, Petr Vávra, Jakub Žák