Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 25.6.19 | 17:45 | MIKU4 | Růžoví delfínci 97,2 Akademie Flirtu | 11. | 1:4 |
Út 11.6.19 | 20:30 | KORAB | 1.FC Holešovice Růžoví delfínci 97,2 | 10. | 4:4 |
Út 4.6.19 | 19:30 | BECH | Růžoví delfínci 97,2 Squadra Azzurra | 9. | 4:7 |
St 29.5.19 | 18:00 | STER1 | Exilová šatna Růžoví delfínci 97,2 | 8. | 5:3 |
Út 14.5.19 | 20:45 | BECH | Red Leads Růžoví delfínci 97,2 | 7. | 0:0 |
Út 7.5.19 | 20:15 | MIKU2 | Růžoví delfínci 97,2 Prokaryota FZ | 6. | 5:2 |
Út 23.4.19 | 20:15 | P1 | Lokál United Růžoví delfínci 97,2 | 5. | 2:0 |
Út 16.4.19 | 20:30 | STER2 | Růžoví delfínci 97,2 Kerata Chíjos | 4. | 1:2 |
Út 9.4.19 | 20:30 | SCBEC | Horoušany FC Růžoví delfínci 97,2 | 3. | 3:3 |
Út 2.4.19 | 20:15 | ZABEH | Růžoví delfínci 97,2 Dejavu FC | 2. | 3:3 |
St 27.3.19 | 18:00 | SCBEC | Bro´s Růžoví delfínci 97,2 | 1. | 1:8 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Exilová šatna | 11 | 8 | 1 | 2 | 65:36 | 17 |
2. | 1.FC Holešovice | 11 | 6 | 4 | 1 | 47:32 | 16 |
3. | Dejavu FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 27:18 | 15 |
4. | Red Leads | 11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 14 |
5. | Lokál United | 11 | 6 | 0 | 5 | 24:20 | 12 |
6. | Akademie Flirtu | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:32 | 11 |
7. | Horoušany FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 33:44 | 10 |
8. | Růžoví delfínci 97,2 | 11 | 2 | 4 | 5 | 32:33 | 8 |
9. | Squadra Azzurra | 11 | 3 | 2 | 6 | 30:42 | 8 |
10. | Bro´s | 11 | 3 | 2 | 6 | 22:35 | 8 |
11. | Kerata Chíjos | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:36 | 7 |
12. | Prokaryota FZ | 11 | 3 | 0 | 8 | 23:40 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 15.5.19 | 18:00 | SCBEC | Cerveza 18.FC Continental FC (HL6F) |
St 15.5.19 | 19:15 | SCBEC | Běchovičtí sršni A Šrot FC VET (VL3C) |
St 15.5.19 | 20:30 | SCBEC | Real Prd SUP Blesk VK SUP (SVL3C) |
Út 18.6.19 | 19:00 | MIKU4 | Greenhorns FC Dynamo R.U.M. A (HL6B) |
Út 18.6.19 | 20:15 | MIKU4 | Vo Blue Debils (HL8D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bouška Martin | 8 | 0 |
Danihelka Emil | 10 | 9 |
Kabele Roman | 6 | 5 |
Krajník Lukáš | 4 | 2 |
Mácha Jiří | 6 | 0 |
Merta Dušan | 9 | 3 |
Merta Lukáš | 10 | 3 |
Mílek Tomáš | 5 | 0 |
Stolín Karel | 8 | 1 |
Tumpach Jan | 9 | 1 |
Vrzal Jiří | 10 | 7 |