Ne 7.4.19 16:15 LITVI Fiasko Sporting GCL   (HL8M)
Ne 7.4.19 17:30 LITVI Plameňáci 1.FC A Hodkovičky United FC   (HL3D)
Ne 28.4.19 08:45 HANSP Bruins FC Alej FK A   (HL3D)
Ne 28.4.19 10:00 HANSP Pfefrs FC Sací komando Modřany   (HL5I)
Ne 26.5.19 08:45 HANSP Alej FK A Dropa FC A   (HL3D)
Ne 26.5.19 10:00 HANSP Pfefrs FC Drny FC   (HL5I)

16. 6. 19 18:45 MIKU2 PPPO Hypochondři 11. 7:6 (4:3)
Utkání mělo náboj, útok střídal útok. Závěr patřil Hypochondrům, ale na remízu to nestačilo.
PPPO Hypochondři
Patrik Chrást – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Jan Chundela, Ondřej Poula, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín vs Jaroslav Béreš – Jan Martinec, Jan Stokláska, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Pavel Velkov, Pavol Volkay
8. Ondřej Čerbačeský
18., 30., 41. Michal Blažek
29. Ondřej Tichý
39., 46. Ondřej Poula
6., 19., 21., 51. Pavol Volkay
33., 53. Albert Sýkora
2. 6. 19 18:45 DEKAN Homogen 1.FC A PPPO 10. 6:6 (3:2)
Vyrovnaný zápas.
Homogen 1.FC A PPPO
Ondřej Šinágl – Yordan Ganchev, David Hron, Lukáš Hron, Jakub Maňas, Petr Schimon, Jan Toufar, Ivo Zábranský vs Petr Sluka – Michal Blažek, Patrik Chrást, Jakub Chundela, Jan Chundela, Sebastián Tauchen, Jan Vyšín
15., 15. Jakub Maňas
29., 39., 45. Yordan Ganchev
43. Ivo Zábranský
13., 16., 34. Michal Blažek
42. Sebastián Tauchen
54., 59. Patrik Chrást
25. 5. 19 10:00 BECH PPPO Hoptajch team 9. 5:2 (3:1)
Na úvodní trefu vítězů odpověděli o dvě minuty později soupeři vyrovnáním, ale za další dvě minuty se opět vedení ujalo PPPO. Nutno podotknout, že na tom měl svoji vinu gólman - nególman Hoptajchu. Do konce první půle domácí své vedení ještě navýšili. Na samém závěru nepomohla ani výměna brankáře v týmu Hoptajchu.
PPPO Hoptajch team
Sebastián Tauchen – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Ondřej Tichý, Jan Vyšín vs Marek Ferstl – Erik Ackermann, Jiří Barek, Petr Fridrich, Jan Janeček, Miroslav Janeček, Jan Kendera, Robert Nykl, Vladyslav Spirin, Václav Svoboda
10. Jakub Chundela
14., 60. Ondřej Čerbačeský
22., 56. Michal Blažek
12. Jan Kendera
38. Vladyslav Spirin
19. 5. 19 15:00 TEMPO Callida CS PPPO 8. 7:3 (3:1)
Opticky vyrovnané utkání s lepší koncovkou domácích.
Callida CS PPPO
Vojtěch Piatak – Marek Červenka, Martin Kischer, Dominik Kundrát, Dušan Kundrát, Marek Michálek, Marek Štěpán vs Jakub Chundela – Michal Blažek, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín
1., 3., 53. Martin Kischer
16., 51., 56. Marek Michálek
39. Marek Červenka
11. Petr Sluka
34. Michal Blažek
40. Sebastián Tauchen
12. 5. 19 19:00 METE1 PPPO Hattrick Prosek FC 7. 2:6 (0:4)
Hattrick hrál zodpovědně a bojovně jak v obraně, tak v útoku. Hráči PPPO se těmito vlastnostmi moc neřídili. Měli ale také smůlu, protože místo gólů trefovali pouze tyče. Přesto Hattrick Prosek zaslouženě zvítězil.
PPPO Hattrick Prosek FC
Ondřej Poula – Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín vs Miroslav Láník – Miroslav Bořil, Jiří Březina, Lukáš Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Tomáš Pečuk, Michal Petrásek
49. Petr Sluka
52. Ondřej Čerbačeský
5., 28. Lukáš Březina
7. Jiří Březina
30., 36. Petr Honka
47. Miroslav Bořil
5. 5. 19 16:15 MOTO1 Splašený kozy TR PPPO 6. 3:3 (2:1)
Utkání slušné úrovně, vyrovnané, které skončilo spravedlivou dělbou bodů.
Splašený kozy TR PPPO
Martin Danielovský – Milan Flanderka, Michal Hladík, Lubor Matras, Petr Polednik, David Wister vs Jan Dolejška – Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Jan Vyšín
13. Petr Polednik
16., 42. David Wister
18., 58. Ondřej Čerbačeský
40. Jakub Chundela
27. 4. 19 08:45 BECH PPPO Sen Černý Most II PG 5. 1:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas. Oba gólmani podali výborný výkon. Nakonec spravedlivá remíza. Milan Kašpar
PPPO Sen Černý Most II PG
Patrik Chrást – Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín vs Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, František Hamouz, Martin Horvát, Petr Kolář
19. Sebastián Tauchen 8. Tomáš Kebísek
14. 4. 19 15:00 MALES SAS fans PPPO 4. 2:5 (2:0)
V první půli se hosté nedokázali prosadit i přes velký tlak, po vystřelení branky už existoval jen jejich tým.
SAS fans PPPO
Peter Giertli – Lukáš Hnilica, Tomáš Hnilica, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Jiří Šenk, Martin Šišma, Richard Šubrt, Václav Tejml, František Vrána vs Jan Dolejška – Michal Blažek, Patrik Chrást, Jakub Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín
22. Martin Šišma
28. Václav Tejml
42. Michal Blažek
43. Petr Sluka
52., 57. Patrik Chrást
60. Jakub Chundela
6. 4. 19 10:00 HOSTI PPPO Sananim FC A 3. 3:2 (2:1)
Za stavu 2:0 domácí přestali hrát, tím se Sananim dostal do hry a hrála se vyrovnaná partie až do konce zápasu. Procházka
PPPO Sananim FC A
Šimon Kasl – Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín vs Štěpán Šulc – Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Martin Tůma, Patrik Turan, Tomáš Veselý
7. Sebastián Tauchen
8., 50. Ondřej Tichý
29. Jiří Kacovský
57. Patrik Turan
31. 3. 19 17:30 CESMI Strážci Pomeranče PPPO 2. 4:1 (2:0)
PPPO bylo lepším týmem, ale neproměňovalo své šance. Naopak Strážci pomeranče byli efektivní v zakončení a náskok si zkušeně hlídali.
Strážci Pomeranče PPPO
Richard Zandt – Jakub Crha, Harry Löwit, Jindřich Marhoul, Tomáš Prokš, Petr Rokyta, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, David Šťastný vs Jan Dolejška – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Patrik Chrást, Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín
14. Petr Rokyta
21., 33. Tomáš Prokš
41. Jindřich Marhoul
60. Ondřej Tichý
24. 3. 19 18:45 DEKAN Guaraní PPPO 1. 6:5 (3:3)
Pohledné utkání z obou stran rozhodl nejlepší hráč Guillermo. Kohout
Guaraní PPPO
Guido Chari – Julian Eliel Castillo Vela, Victor Garcia Saiz, Ezequiel González, Rodrigo Gracia, Alcides Gabriel Grance Valiente, Enrique Montes Munoz, Guillermo Sanchez Haye, Damian Soubeste, Oleksandr Vovchuk vs Patrik Chrást – Michal Blažek, Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín