2. 6. 19 15:00 MALES Callida CS SAS fans 10. 2:4 (1:0)
Vítězství domácích díky neskutečnému výkonu náhradního brankáře.
Vojtěch Piatak – Martin Kischer, Dominik Kundrát, Dušan Kundrát, Roman Leník, Marek Michálek, Michal Neškudla, Marek Štěpán vs Peter Giertli – Martin Čech, Lukáš Hnilica, Josef Hudeček, Martin Šišma, Václav Tejml, František Vrána
52. Marek Michálek
32. Martin Čech
43., 59., 60. Martin Šišma
26. 5. 19 15:00 MALES SAS fans Hattrick Prosek FC 9. 2:5 (2:2)
V první půli vyrovnané utkání, po přestávce Fans docházely síly a Hattrick rozhodl o vítězství. Michal Antonický, Václav Jebousek
SAS fans Hattrick Prosek FC
Slavomír Giertli – Peter Giertli, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Martin Šišma, František Vrána vs Patrik Hozák – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Lukáš Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Miroslav Láník, Michal Petrásek
12. OG
26. Peter Giertli
15. Jiří Březina
30. Miroslav Bořil
36., 53. Lukáš Březina
59. Petr Honka
19. 5. 19 15:00 MALES Splašený kozy TR SAS fans 8. 5:0 (2:0)
Zpočátku vyrovnané utkání, ale postupem času domácí diktovali tempo hry a hosté nevyužívali šance. Ve druhé půli domácí přidali další branky a bylo rozhodnuto.
Splašený kozy TR SAS fans
Jan Kec – Martin Danielovský, Michal Hladík, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras, Petr Polednik, Lukáš Tejnor, David Wister vs Slavomír Giertli – Peter Giertli, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Martin Šišma, Richard Šubrt, Václav Tejml, František Vrána
20., 33., 60. David Wister
23., 38. Tomáš Krajčovič
12. 5. 19 15:00 MALES SAS fans Sen Černý Most II PG 7. 2:1 (0:0)
Utkání hrané ve vysokém tempu, se šťastnější koncovkou pro domácí tým.
SAS fans Sen Černý Most II PG
Slavomír Giertli – Martin Čech, Peter Giertli, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Martin Šišma, Richard Šubrt, Václav Tejml vs Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář, Michal Koščo, Lukáš Markvart
31., 57. Martin Šišma 52. Lukáš Hamouz
5. 5. 19 15:00 MALES Strážci Pomeranče SAS fans 6. 3:3 (2:2)
Bojovné utkání, bez fotbalové kvality.
Strážci Pomeranče SAS fans
Richard Zandt – Jakub Crha, Harry Löwit, Jindřich Marhoul, Tomáš Prokš, Petr Rokyta, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, David Šťastný, Šimon Větrovský vs Slavomír Giertli – Martin Čech, Peter Giertli, Aleš Glazar, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Richard Šubrt, Václav Tejml
58. Aleš Glazar
27. 4. 19 10:00 HOSTI Sananim FC A SAS fans 5. 4:1 (0:0)
Po půlce utkání bylo skóre 0:0, což odpovídá průběhu hry. Žádný tým neměl převahu, gólových šancí bylo poskrovnu. Zhruba dvacet minut před koncem začaly konečně padat góly.
Sananim FC A SAS fans
Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Patrik Turan, Tomáš Veselý vs Slavomír Giertli – Martin Čech, Peter Giertli, Lukáš Hnilica, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Jiří Šenk, Martin Šišma, František Vrána
42., 43. Jiří Kacovský
45. Tomáš Veselý
49. Patrik Turan
53. Martin Šišma
14. 4. 19 15:00 MALES SAS fans PPPO 4. 2:5 (2:0)
V první půli se hosté nedokázali prosadit i přes velký tlak, po vystřelení branky už existoval jen jejich tým.
SAS fans PPPO
Peter Giertli – Lukáš Hnilica, Tomáš Hnilica, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Jiří Šenk, Martin Šišma, Richard Šubrt, Václav Tejml, František Vrána vs Jan Dolejška – Michal Blažek, Patrik Chrást, Jakub Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín
22. Martin Šišma
28. Václav Tejml
42. Michal Blažek
43. Petr Sluka
52., 57. Patrik Chrást
60. Jakub Chundela
7. 4. 19 18:45 P3 Guaraní SAS fans 3. 1:1 (0:0)
Fotbalové trápení skončilo nakonec šťastnou remízou pro SAS, kteří vyrovnali v 60. minutě. Hošek
Guaraní SAS fans
Enrique Montes Munoz – Taras Andriychuk, Julian Eliel Castillo Vela, Guido Chari, Victor Garcia Saiz, Ezequiel González, Rodrigo Gracia, Alcides Gabriel Grance Valiente, Damian Soubeste, Oleksandr Vovchuk vs Peter Giertli – Martin Čech, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Jiří Šenk, Richard Šubrt, Václav Tejml
41. Oleksandr Vovchuk 60. Václav Tejml
31. 3. 19 15:00 MALES SAS fans Hypochondři 2. 2:2 (2:0)
Hezké, vyrovnané utkání. Zasloužená remíza. Novotný
SAS fans Hypochondři
Peter Giertli – Martin Čech, Tomáš Hnilica, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Martin Šišma, Richard Šubrt, Václav Tejml, František Vrána vs Jaroslav Šmejkal – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jan Martinec, Martin Peňáz, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Pavel Velkov, Pavol Volkay
1. Martin Šišma
8. Tomáš Krůl
50., 60. Pavol Volkay
24. 3. 19 15:00 MALES Homogen 1.FC A SAS fans 1. 8:3 (4:2)
Za pěkného jarního počasí se odehrálo oboustranně pěkné bojovné utkání. Moc se nebránilo. Janda
Homogen 1.FC A SAS fans
Ondřej Šinágl – Michael Bárta, Lukáš Hron, Alexandr Kedyarov, Jakub Maňas, Pavel Mašek, Vít Mašek, Jan Plachý, Petr Schimon, Jan Toufar vs Slavomír Giertli – Martin Čech, Peter Giertli, Josef Hudeček, Jiří Šenk, Richard Šubrt, Václav Tejml, František Vrána