Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 26.6.19 | 20:15 | MIKU3 | Demínka B Bylo nás pět plus jedna | 11. | 1:4 |
St 12.6.19 | 17:45 | MIKU3 | Bylo nás pět plus jedna Holota FC | 10. | 0:0 |
St 5.6.19 | 17:45 | MIKU3 | Nottoric Forest Bylo nás pět plus jedna | 9. | 1:4 |
St 22.5.19 | 20:00 | BIHOR | Bylo nás pět plus jedna Blue Elephants | 8. | 2:1 |
St 15.5.19 | 19:15 | HRAB3 | Bylo nás pět plus jedna Koloušci AK | 7. | 2:0 |
St 8.5.19 | 20:15 | MIKU4 | Alkohol Tea FC Bylo nás pět plus jedna | 6. | 3:5 |
St 1.5.19 | 17:45 | MIKU1 | Bylo nás pět plus jedna Bába FC | 5. | 4:3 |
Út 23.4.19 | 20:30 | STER3 | Atomový veverky A Bylo nás pět plus jedna | 4. | 3:5 |
St 17.4.19 | 19:30 | HANSP | Bylo nás pět plus jedna Shooters Morava FC | 3. | 0:1 |
St 3.4.19 | 20:15 | METE2 | Babočka Admirál FC A Bylo nás pět plus jedna | 2. | 10:0 |
St 27.3.19 | 20:00 | BIHOR | Bylo nás pět plus jedna Vibromax 1985 | 1. | 4:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Babočka Admirál FC A | 11 | 8 | 2 | 1 | 66:20 | 18 |
2. | Bylo nás pět plus jedna | 11 | 7 | 2 | 2 | 30:27 | 16 |
3. | Koloušci AK | 11 | 5 | 3 | 3 | 48:37 | 13 |
4. | Demínka B | 11 | 5 | 2 | 4 | 27:31 | 12 |
5. | Bába FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 32:36 | 10 |
6. | Alkohol Tea FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 31:37 | 10 |
7. | Atomový veverky A | 11 | 4 | 2 | 5 | 25:33 | 10 |
8. | Shooters Morava FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 28:39 | 10 |
9. | Blue Elephants | 11 | 4 | 1 | 6 | 32:33 | 9 |
10. | Nottoric Forest | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:41 | 9 |
11. | Holota FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 28:29 | 8 |
12. | Vibromax 1985 | 11 | 2 | 3 | 6 | 32:47 | 7 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 28.4.19 | 18:45 | MIKU4 | Ross Crock Rychlá rota (HL7J) |
Ne 28.4.19 | 20:00 | MIKU4 | Koza znezaneřáděná Plameňák MFK (HL8N) |
Čt 23.5.19 | 18:15 | KBELY | Lunochod 1.MFK B Nejasná identita 1.HK (HL8J) |
Čt 23.5.19 | 19:30 | KBELY | Kbelák FC SUP Pražačka seniors B (SVL3C) |
Po 10.6.19 | 19:15 | MOTO1 | Křídla Ďáblic VET A Věčná žízeň FC VET (VL3A) |
Po 10.6.19 | 20:30 | MOTO1 | England United FC Ruchadlo Praha FC (HL8B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Biersak Daniel | 7 | 2 |
Ďurčík Petr | 10 | 6 |
Heřmánek Michael | 9 | 0 |
Katolický Jakub | 3 | 0 |
Krpata Vojtěch | 11 | 6 |
Pípal Ondřej | 10 | 4 |
Šámal Václav | 9 | 1 |
Turbák Dominik | 9 | 1 |
Vereb Richard | 7 | 1 |
Verner Adam | 7 | 1 |
Vodička Daniel | 10 | 8 |