Út 2.4.19 18:00 STER1 Proradost FK Champions FC   (HL8H)
Út 2.4.19 19:15 STER1 Kulva PVC Sipral Stars   (HL7F)
Út 2.4.19 20:30 STER1 The Hamptons SLPČ FK   (HL8F)
Út 23.4.19 17:45 MIKU4 Czech Inn Hotels Demínka A   (HL8G)
Út 23.4.19 19:00 MIKU4 Klapzubova jedenáctka H.K. 12   (HL7D)
Út 23.4.19 20:15 MIKU4 Kerata Chíjos Squadra Azzurra   (HL7C)

26. 6. 19 19:30 LITVI Rumburaci A 64! FC Kobylisy A 11. 3:6 (1:3)
Zápas o postup přinesl výborný fotbal. Více klidu a rozvahy měli hosté, kteří zaslouženě vyhráli.
Rumburaci A 64! FC Kobylisy A
Jakub Kovařík – Petr Čejka, Zdeněk Jungvirt, Jonáš Kasal, Tomáš Krupička, Daniel Kukačka, Matej Pressl, Jakub Rod, Vladislav Selivanenko, Róbert Smida, Jan Staš, Michal Turek vs Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, David Pěruška, Jan Pěruška, Vojtěch Rozehnal, Tomáš Tumpach, Filip Uhlíř, Jiří Vaněk, Michal Zbořil
55. Vojtěch Rozehnal
12. 6. 19 19:30 LITVI Zavináč FC Rumburaci A 10. 1:0 (0:0)
Dynamická, bojovná a vyrovnaná hra. Soupeři si nic nedarovali. Janča
Zavináč FC Rumburaci A
Ondřej Steiger – Ondřej Chodura, Tomáš Dušánek, Jakub Hon, Jaroslav Stasinka, Josef Urbánek, Michal Vojta, Filip Zelinka vs Lukáš Růžička – Petr Čejka, Zdeněk Jungvirt, Jonáš Kasal, Petr Pechoušek, Matej Pressl, Jakub Rod, Vladislav Selivanenko, Róbert Smida, Jiří Staš
56. Tomáš Dušánek
5. 6. 19 18:15 LITVI Rošambo Rumburaci A 9. 1:6 (0:3)
Bylo to vyrovnanější, než ukazuje skóre. Rošambo nezakončovalo.
Rošambo Rumburaci A
Michal Papež – Martin Černý, Jakub Hlinovský, Petr Komín, Mircea Mihai Lechaciu, Jan Papež, Marek Sič, Vojtěch Šusta vs Lukáš Růžička – Petr Čejka, Zdeněk Jungvirt, Jonáš Kasal, Petr Pechoušek, Matej Pressl, Jakub Rod, Róbert Smida, Jiří Staš, Michal Turek
38. Jan Papež 17., 21. Petr Čejka
24., 43., 45., 53. Jakub Rod
29. 5. 19 20:45 LITVI Rumburaci A Reage boys 8. 6:4 (2:2)
Zaslouženě vyhrál tým domácích. Husák
Rumburaci A Reage boys
Jakub Kovařík – Petr Čejka, Zdeněk Jungvirt, Petr Pechoušek, Jakub Rod, Vladislav Selivanenko, Jiří Staš, Michal Turek vs Ondřej Pavlíček – Michal Bošanský, Daniel Čermák, Adam Freisler, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Pavel Pech, Michal Volák
2., 5. Jakub Rod
35. Petr Pechoušek
47. Petr Čejka
51., 52. Michal Turek
10., 44., 53. Michal Volák
29. Adam Freisler
22. 5. 19 20:15 P2 M - Bubo A Rumburaci A 7. 0:6 k.
15. 5. 19 20:45 LITVI Rumburaci A Executors United 6. 3:0 (1:0)
Zasloužená výhra domácích, který do poslední minuty držel výbornými zákroky gólman Kovařík. Čapla
Rumburaci A Executors United
Jakub Kovařík – Petr Čejka, Zdeněk Jungvirt, Jonáš Kasal, Tomáš Krupička, Petr Pechoušek, Matej Pressl, Jakub Rod, Róbert Smida, Michal Turek vs Jakub Pavel – Vladimír Gazárek, Jiří Jiráček, Zbyněk Průša, Zbyněk Tetour, Ondřej Voda
6. Zdeněk Jungvirt
38. Jakub Kovařík
51. Matej Pressl
1. 5. 19 19:30 LITVI Ďáblice FK Rumburaci A 5. 3:7 (2:5)
Výhra Rumburaků byla naprosto zasloužená. Trnka
Ďáblice FK Rumburaci A
Ondřej Pech – Lukáš Kukla, Antonín Mareš, Ondřej Nosek, Martin Samek, Pavel Šinágl, Jan Šmucr, Ladislav Sobotka vs Jakub Kovařík – Petr Čejka, Zdeněk Jungvirt, Jonáš Kasal, Tomáš Krupička, Matej Pressl, Jakub Rod, Róbert Smida, Michal Turek
17. Matej Pressl
24. 4. 19 20:45 LITVI Rumburaci A Credit Praha FC 4. 5:5 (1:3)
Hra na obě strany rychlá, šance střídala šanci. Hosté skórovali při prvním útoku a domácí si zpočátku nemohli vypracovat žádnou šanci. Hosté byli lepší, ale v druhé půli domácí zrychlili hru a podařilo se jim několikrát skórovat. Remíza je spravedlivá.
Rumburaci A Credit Praha FC
Zdeněk Jungvirt – Petr Čejka, Jonáš Kasal, Matej Pressl, Jakub Rod, Vladislav Selivanenko, Róbert Smida, Jan Staš, Michal Turek vs Nick Šamko – David Horváth, Robin Jiránek, Ondřej Kučera, David Lafek, Jakub Procházka, Štěpán Spal
42. Nick Šamko
17. 4. 19 19:30 LITVI Continental FC Rumburaci A 3. 1:2 (0:0)
Zápas ve velkém tempu. Spíš bojovný než fotbalový. Rumburaci o něco lepší. Martin Jedlička, Tomáš Rosenberger
Continental FC Rumburaci A
Jaromír Švaněk – Jakub Andrle, Alexandru Darindau, Milan Frýdl, Iosif-Mihai Ignea, Michal Jankaj, Miroslav Korub, Radoslav Lovász, Michal Lupták, Peter Mlynár, Lukáš Motyčka, Tomáš Puss, Jiří Štamfest vs Jakub Kovařík – Petr Čejka, Jonáš Kasal, Petr Pechoušek, Matej Pressl, Vladislav Selivanenko, Róbert Smida, Jan Staš, Michal Turek
35. Alexandru Darindau 32., 42. Jonáš Kasal
10. 4. 19 18:15 LITVI Rumburaci A Cerveza 18.FC 2. 4:1 (1:1)
Spíš bojovné než technické utkání. Hosté nebyli horší, ale udělali víc hloupých chyb a hlavně v rozhodujících chvílích trefovali soupeřova gólmana. Duben
Rumburaci A Cerveza 18.FC
Jakub KovaříkZdeněk Jungvirt, Jonáš Kasal, Tomáš Krupička, Petr Pechoušek, Matej Pressl, Jakub Rod, Róbert Smida, Jan Staš, Michal Turek vs Jakub Kulhánek – Martin Janů, Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis
40. Jakub Rod
59. Jonáš Kasal
60. Michal Turek
19. Marek Schneeweis
3. 4. 19 20:45 LITVI Blok D Rumburaci A 1. 5:3 (5:1)
O vítězi rozhodla již první půle, kdy Blok D získal čtyřbrankový náskok. Ve druhé půli si vítězství pohlídal.
Blok D Rumburaci A
Gabriel Jačman ml. – Robert Bouška, Petr Burian, Martin Dušek, Petr Girard, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Martin Kubát, Jakub Lejnar, Nikos Timiopulos vs Daniel Kukačka – Petr Čejka, Zdeněk Jungvirt, Jonáš Kasal, Matej Pressl, Jakub Rod, Vladislav Selivanenko, Róbert Smida, Jan Staš, Jiří Staš, Michal Turek