Ondřej Pavlíček – Michal Bošanský, Daniel Čermák, Adam Freisler, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Michal Volák vs Jiří Pondělíček – Martin Janů, Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis
26., 54., 59. Ondřej Levý
34., 47. Jan Macek
12. 6. 19 20:15 P2 Cerveza 18.FC M - Bubo A 10. 6:0 k.
5. 6. 19 17:45 ZABEH Executors United Cerveza 18.FC 9. 1:3 (0:1)
Cerveza rozhodla o své výhře v polovině druhé půle, kdy vstřelila dvě branky. Michal Černoch, Libor Petřina
Executors United Cerveza 18.FC
Jakub Pavel – Vítězslav Culka, Vladimír Gazárek, Jiří Jiráček, Pavel Nápravník, Zbyněk Průša, Libor Smolík vs Jakub Kulhánek – Martin Janů, Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Marek Martinka, Marek Schneeweis
58. Libor Smolík 25. Martin Janů
44., 49. Marek Martinka
29. 5. 19 18:00 SCBEC Cerveza 18.FC Ďáblice FK 8. 1:0 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání. Ve druhém poločase domácí více bránili a hosté se postupem času dostali do tlaku, ale dobře chytajícího brankáře Cervezy překonat nedokázali.
Cerveza 18.FC Ďáblice FK
Jakub Kulhánek – Martin Janů, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis vs Ladislav Sobotka – Lukáš Kukla, Ondřej Nosek, Roman Samek, Pavel Šinágl, Jan Šmucr, Michal Šušák
24. Jan Macek
22. 5. 19 18:00 SCBEC Credit Praha FC Cerveza 18.FC 7. 1:8 (1:6)
Jednoznačný zápas ve prospěch hostů. Domácí hráli celý zápas v nižším počtu, ale ukázali velkou bojovnost a nemusí se za svůj výkon stydět. Svoboda
Credit Praha FC Cerveza 18.FC
Filip Bouřil – Robin Jiránek, Ondřej Kučera, David Lafek, Jakub Procházka vs Jiří Pondělíček – Martin Janů, Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis
17. Ondřej Kučera 3., 38. David Levý
11., 16. Martin Janů
20. Marek Martinka
20., 36. Jan Kareta
30. Jan Macek
15. 5. 19 18:00 SCBEC Cerveza 18.FC Continental FC 6. 5:1 (2:1)
První poločas byl lepší Continental, byť prohrával. V druhé půli už tolik šancí neměl a domácí kralovali. Husák
Cerveza 18.FC Continental FC
Jiří Pondělíček – Martin Janů, Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis vs Michal Lupták – Jakub Andrle, Alexandru Darindau, Milan Frýdl, Michal Jankaj, Miroslav Korub, Peter Mlynár, Tomáš Puss, Jiří Štamfest
3. Marek Schneeweis
30. David Levý
46. Jan Kareta
49., 59. Jan Macek
21. Tomáš Puss
1. 5. 19 20:30 ZAK Cerveza 18.FC Zavináč FC 5. 3:0 (1:0)
Hrálo se rychlé utkání, obě mužstva byla na tom přibližně stejně, domácí o trochu lepší.
Cerveza 18.FC Zavináč FC
Jakub Kulhánek – Martin Janů, Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Jiří Pondělíček, Marek Schneeweis vs Přemysl Chodura – Ondřej Chodura, Miroslav Hejzdral, Jakub Hon, Matěj Šolar, Ondřej Steiger, Josef Urbánek, Marek Vogl, Filip Zelinka
16. David Levý
45. Tomáš Kriebel
49. Jiří Pondělíček
24. 4. 19 20:30 SCBEC Blok D Cerveza 18.FC 4. 3:5 (2:3)
Ve velmi klidném utkání se sice Blok ujal vedení, z výhry se však radovala Cerveza.
Blok D Cerveza 18.FC
Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Petr Girard, Václav Hlavatý, Gabriel Jačman ml., Nikos Timiopulos vs Jakub Kulhánek – Martin Janů, Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Schneeweis
44., 50. Ondřej Levý
17. 4. 19 19:15 HRAB3 Cerveza 18.FC 64! FC Kobylisy A 3. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodla v závěru bomba z půlky. Beneš
Cerveza 18.FC 64! FC Kobylisy A
Jiří Pondělíček – Martin Janů, Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis vs Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Tomáš Tumpach, Jiří Vaněk, Michal Zbořil
58. Ondřej Levý
10. 4. 19 18:15 LITVI Rumburaci A Cerveza 18.FC 2. 4:1 (1:1)
Spíš bojovné než technické utkání. Hosté nebyli horší, ale udělali víc hloupých chyb a hlavně v rozhodujících chvílích trefovali soupeřova gólmana. Duben
Rumburaci A Cerveza 18.FC
Jakub KovaříkZdeněk Jungvirt, Jonáš Kasal, Tomáš Krupička, Petr Pechoušek, Matej Pressl, Jakub Rod, Róbert Smida, Jan Staš, Michal Turek vs Jakub Kulhánek – Martin Janů, Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis
20. Tomáš Krupička
40. Jakub Rod
59. Jonáš Kasal
60. Michal Turek
19. Marek Schneeweis
3. 4. 19 18:15 BECH Cerveza 18.FC Rošambo 1. 8:1 (4:1)
Rošambo hrálo do 20. minuty pouze ve čtyřech a tak Cerveza šla do pohodového vedení. Rošambu pak přišel pátý hráč, ale už jim to nebylo nic platné. Rudolf Novotný
Cerveza 18.FC Rošambo
Jakub Kulhánek – Martin Janů, Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Schneeweis vs Michal Papež – Martin Černý, Jakub Hlinovský, Mircea Mihai Lechaciu, Marek Sič, Vojtěch Šusta