St 24.4.19 19:00 P3 Fotbaloví bozi DHL Bad Diablos   (HL7F)
St 24.4.19 20:15 P3 Lomíci Blesk VK SUP   (SVL3C)
Ne 19.5.19 18:45 MIKU4 Puk PFC Parádníci   (HL6K)
Ne 19.5.19 20:00 MIKU4 Buzuluk Úvaly FC FBC KFC   (HL8N)

20. 6. 19 20:15 DEKAN No madam ! B Atletico Dělo SFC A 11. 1:4 (1:4)
Hosté si vytvořili pár brankových šancí, které proměnili a zaslouženě vyhráli.
Tomáš Baier – Emiliano Caroti, Petr Dvořák, Pavel Nedbálek, Petr Novotný, Jiří Tichý vs Daniel Bacho – Jan Fronček, Ondřej Fronček, Matyáš Hrčka, Tomáš Kaplan, Jan Lasák, Michal Pazderník, Daniel Weinert, Nikola Zachař
5. Jiří Tichý 18., 22. Jan Fronček
28. Tomáš Kaplan
30. Jan Lasák
6. 6. 19 17:45 MIKU2 Atletico Dělo SFC A Regio Team 10. 1:4 (0:2)
První poločas lépe vyšel hostům, kteří využili své šance a vyhráli ho 2:0. V úvodu druhého dějství domácí snížili, ale to bylo od nich vše a hosté po zásluze zvítězili.
Atletico Dělo SFC A Regio Team
Daniel Bacho – Jan Fronček, Matyáš Hrčka, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Pavel Latoň, Jan Říha, Daniel Weinert, Nikola Zachař vs Petr Maštalíř – Michal Bystroň, Pavel Jahoda, Jan Kozák, Tomáš Lovecký, Jakub Měšťánek, Jan Paroubek, Tomáš Pergl
33. Pavel Kubesa 15., 55. Tomáš Lovecký
27., 45. Jan Kozák
30. 5. 19 20:30 STER1 Bandidoz Atletico Dělo SFC A 9. 3:5 (3:3)
Ačkoliv Bandidoz ve 23. minutě vedli 3:1, soupeř stačil do přestávky vyrovnat a ve druhé půli skóre otočit ve svůj prospěch.
Bandidoz Atletico Dělo SFC A
Luděk Friedl – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, David Příhoda, Michal Šedivý, František Vógl, Jan Voříšek vs Daniel Bacho – Jan Fronček, Matyáš Hrčka, Tomáš Kaplan, Jan Langer, Matěj Uhlíř, Daniel Weinert, Nikola Zachař
8., 8. Jaroslav Jakubec
23. David Příhoda
5., 48. Nikola Zachař
24. Daniel Weinert
29. Matyáš Hrčka
55. Tomáš Kaplan
23. 5. 19 20:30 STER1 Atletico Dělo SFC A GFC 8. 3:1 (0:0)
Atletico působilo od začátku fotbalovějším dojmem, ale GFC dlouho držel výborný gólman. Nakonec rozhodla pětiminutovka, kdy si domácí získali třígólový náskok a zaslouženě vyhráli.
Atletico Dělo SFC A GFC
Daniel Bacho – Jan Fronček, Matyáš Hrčka, Tomáš Kaplan, Jan Lasák, Michal Pazderník, Daniel Weinert vs Bedřich KosMichal Husák, Šimon Kulakowski, Nicolas Le Stum, Miloslav Sládek, Petr Wolf, Tomáš Zatloukal
40., 51. Daniel Weinert
50. Tomáš Kaplan
53. Šimon Kulakowski 40. Šimon Kulakowski
16. 5. 19 19:15 MOTO1 Flyers Jinonice FC Atletico Dělo SFC A 7. 22:1 (9:1)
Veliká dominance domácích hráčů, přehrávali hosty ve všech směrech a vyhráli.
Flyers Jinonice FC Atletico Dělo SFC A
Marcel Zýta – Matěj Blažek, Radoslav Kováč, Lukáš Nachtigal, Martin Oharek, Karel Pusch, Tomáš Rossmann vs Daniel Bacho – Jan Fronček, Jakub Hepp, Matyáš Hrčka, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Jan Langer, Jan Říha, Nikola Zachař
4. Pavel Kubesa
2. 5. 19 19:15 STER3 Atletico Dělo SFC A Dromedarians Praha 6. 1:2 (1:1)
Zápas měl rychlý spád. Akce střídala akci. Docela vyrovnané utkání s dobrým koncem pro hosty.
Atletico Dělo SFC A Dromedarians Praha
Daniel Bacho – Jan Fronček, Ondřej Fronček, Matyáš Hrčka, Pavel Kubesa, Michal Pazderník, Jan Říha, Nikola Zachař vs Jiří Červený – Michal Hanousek, Tomáš Hrdý, Miroslav Jančok, Josef Jasenský, Michal Koval, Martin Kožár, Petr Pištěk
12. Matyáš Hrčka 22. Michal Hanousek
37. Michal Koval
25. 4. 19 20:15 MIKU4 Borussia Dortšpunt B Atletico Dělo SFC A 5. 4:5 (4:3)
Vyrovnaný zápas, lepší koncovka pro hosty. Antonín Tikovský, Václav Vaněček
Borussia Dortšpunt B Atletico Dělo SFC A
Michal Vojáček – Jakub Andres, Dominik Bobok, Petr Hruška, Filip Novák, Ondřej Vachulka vs Daniel Bacho – Jan Fronček, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Jan Langer, Jan Lasák, Jan Říha, Daniel Weinert, Nikola Zachař
25. Nikola Zachař
17. 4. 19 18:00 STER2 Atletico Dělo SFC A 1.FP Praha 1. 3:2 (2:1)
První půle v režii domácích, i když hosté nastřelili minimálně pět tyčí. Ve druhé půli se hra vyrovnala. V závěru domácí strhli vítězství na svou stranu. Janča
Atletico Dělo SFC A 1.FP Praha
Daniel Bacho – Matyáš Hrčka, Pavel Kubesa, Michal Pazderník, Jan Říha, Daniel Weinert, Nikola Zachař vs Miroslav Korbel – Martin Březina, Pavel Dvonč, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Petr Konečný, Ondřej Kuděj, Filip Novotný, Michal Petr
11., 18. Pavel Kubesa
56. Nikola Zachař
26. Pavel Dvonč
31. Martin Březina
20. Tomáš Dvonč
11. 4. 19 20:30 MOTO2 Atletico Dělo SFC A WRP 4. 8:1 (4:0)
Domácí se před soupeřovu branku dostávali snáze než hosté, a protože své šance i proměňovali, tak si odvážejí dva body. Soupeři předváděli celý zápas celoplošný fotbal náročný na kondici, zároveň udrželi vysoké tempo hry, přičemž si našli prostor i pro technické kousky. Korektně sehrané utkání. Tomáš Andrle
Atletico Dělo SFC A WRP
Daniel Bacho – Jan Fronček, Ondřej Fronček, Matyáš Hrčka, Michal Pazderník, Jan Říha, Daniel Weinert, Nikola Zachař vs Daniel Schafferhans – Dominik Dvořák, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Petr Novosad, Dominik Smutný
8., 27. Michal Pazderník
9., 52. Matyáš Hrčka
16., 41. Daniel Weinert
47., 53. Jan Fronček
54. Daniel Hemer
4. 4. 19 17:45 MIKU4 Atletico Dělo SFC A Levá fuska 3. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání a zasloužená dělba bodů. Voldán
Atletico Dělo SFC A Levá fuska
Daniel Bacho – Ondřej Fronček, Jiří Hanel, Matyáš Hrčka, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Pavel Latoň, Michal Pazderník, Daniel Weinert vs Pavel Žanta – Viktor Dolejš, Tomáš Hes, Jan Janovský, Michal Kubrycht, Jan Lantora, Pavel Mejstřík, Jan Vencour
47. Daniel Weinert 34. Viktor Dolejš
28. 3. 19 19:00 MIKU2 Opatoff A K Atletico Dělo SFC A 2. 1:5 (1:2)
Hosté vyhráli zaslouženě. Domácí neproměnili hodně šancí, a proto prohráli. Dufek
Opatoff A K Atletico Dělo SFC A
Ondřej Musil – Jiří Paulíček, Martin Pokorný, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Pavel Svoboda vs Daniel Bacho – Ondřej Fronček, Jiří Hanel, Matyáš Hrčka, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Michal Pazderník, Jan Říha, Daniel Weinert