11. Zelení lenochodi FC 11 3 0 8 17:27 6

Ne 24.3.19 11:15 ZAK Krabice Sporting Luka   (HL7K)
Ne 24.3.19 12:30 ZAK Apači Talent Praha FC   (HL7K)
Út 9.4.19 19:00 METE1 Lokál United Prokaryota FZ   (HL7C)
Út 9.4.19 20:15 METE1 Morová rána 1.FC U.G.A.R. FC   (HL3B)
Út 30.4.19 19:00 METE1 Dvacítka K.T.S. FC   (HL3B)
Út 30.4.19 20:15 METE1 BongoBongo AC Morová rána 1.FC   (HL3B)

19. 6. 19 19:00 P1 Sean team B Fotbaloví bozi 11. 2:3 (1:3)
Zápas v rychlém tempu. Hosté šli v sedmé minutě do vedení a udrželi si ho celý zápas.
Sean team B Fotbaloví bozi
Petr Smělý – Martin Drozd, Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jiří Kuklík, Jan Pustka, Petr Šmigol, Michal Souček, Michal Trávníček vs Ondřej SchejbalŠimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Tomáš Janoušek, Daniel Res, Jan Sova, David Vlček
25., 46. Jiří Feber 7. Šimon Fuka
11. Ondřej Schejbal
29. Lukáš Grygar
5. 6. 19 19:00 P3 Fotbaloví bozi ONBLACK 10. 3:2 (2:1)
Domácí byli v celém utkání mírně lepší, hosté dokázali dvakrát dorovnat, ale potřetí už ne. Martin Chládek
Fotbaloví bozi ONBLACK
Radek Lhotský – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Adam Kubricht, Daniel Res, Ondřej Schejbal, David Vlček vs Jiří FialaTomáš Fiala, Jan Kadlec, Lukáš Macháček, Michal Prášek, Filip Šindelář, Filip Žák
6., 40. Šimon Fuka
27. Ondřej Schejbal
18. Filip Žák
38. Jan Kadlec
29. 5. 19 19:00 P2 Kulva PVC Fotbaloví bozi 9. 2:3 (2:0)
V první půli vyrovnaný duel, kdy ale Kulva díky svému obránci šla do vedení. Nejdříve prošel celým hřištěm a zavěsil a potom doklepl vyraženou střelu. Ve druhé půli se hra obrátila, hosté přidali a po chybě v obraně trestali. Kulva už útočila jen sporadicky. Aktivní hosté nakonec urvali vítězství na svoji stranu.
Kulva PVC Fotbaloví bozi
Petr Bernat – Jaroslav Čižmodij Dušek, Miloš Jerman, Michal Novotný , František Papáček, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Zdeněk Stodola, Martin Zajíc vs Jan Sova – Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Tomáš Janoušek, Adam Kubricht, Daniel Res, Ondřej Schejbal, David Vlček
8., 18. Jan Procházka 35., 55. Tomáš Hendrych
51. Tomáš Janoušek
22. 5. 19 19:00 P3 Fotbaloví bozi Houbařův Ráj 8. 3:3 (1:2)
Pohledné utkání z obou stran. Zasloužená remíza. Kohout, Janovič
Fotbaloví bozi Houbařův Ráj
Adam Kubricht – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Tomáš Janoušek, Radek Lhotský, Daniel Res, Ondřej Schejbal vs Vladimír Olšovský – Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Lukáš Jalčák, Tomáš Komárek, Július Matisko, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Petr Peřinka, Adam Svat, Jakub Zais
24., 32. Tomáš Hendrych
43. Ondřej Schejbal
3., 9. Petr Peřinka
45. Adam Svat
15. 5. 19 20:15 P2 Fotbaloví bozi Zelení lenochodi FC 7. 2:3 (0:2)
Za vytrvalého deště se odehrálo utkání s vyrovnaným průběhem. Janda
Fotbaloví bozi Zelení lenochodi FC
Jan Sova – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Janoušek, Adam Kubricht, Daniel Res, Ondřej Schejbal vs Marek Cikhart – Jonatán Adamčík, Tomáš Hlaváček, Jakub Janout, Ondřej Mandík, Martin Nesvorný, Ondřej Palla, Vojtěch Princ, Martin Rus, Patrik Šmíd
45. Šimon Fuka
49. Adam Kubricht
10., 57. Martin Rus
14. Ondřej Palla
8. 5. 19 19:00 P1 Dynamit Vršovice Fotbaloví bozi 6. 2:7 (2:2)
Po vyrovnaném prvním poločase Fotbaloví bozi jasně zápas ovládli. Martin Hošek
Dynamit Vršovice Fotbaloví bozi
Václav Mlynář – Petr Dvořák, Tomáš Frantík, Jan Heteš, Petr Heteš, Martin Lisý, Vojtěch Mirovský, Martin Slabý vs Jan Sova – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Tomáš Janoušek, Adam Kubricht, Daniel Res, Ondřej Schejbal, David Vlček
47. Lukáš Grygar
24. 4. 19 19:00 P3 Fotbaloví bozi DHL Bad Diablos 5. 7:4 (5:0)
Po jednoznačném prvním poločase nakonec zápas rozhodla lepší koncovka domácích. Vostatek
Fotbaloví bozi DHL Bad Diablos
Jan Sova – Šimon Fuka, Tomáš Janoušek, Adam Kubricht, Daniel Res, Ondřej Schejbal, David Vlček vs Randolph Tan – Luigi Brunet, Luis Manuel Garcia Solano, Tomas Jose Gonzales Morales, Viktor Kiyashko, Ajmal Siddiqui, Matúš Socha, Martin Valent
58. OG
10. 4. 19 19:15 STER2 Athletico KMF Fotbaloví bozi 4. 3:1 (3:0)
Rychlé utkání s množstvím šancí na obou stranách. Martin Hajný, Pavel Kalaš
Athletico KMF Fotbaloví bozi
Michel Issa – Jakub Fousek, Miloš Kočárník, Ladislav Kříž, Václav Kysela, Josef Mizerovský, Michael Rutar, Ondřej Šíp, Petr Šrutka vs Jan Sova – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Daniel Res, Ondřej Schejbal, David Vlček
15., 17. Ladislav Kříž
25. Michel Issa
8 Josef Mizerovský 45. Šimon Fuka
3. 4. 19 19:45 zzHAGIB Fotbaloví bozi Yellow Dildos B 3. 4:6 (2:3)
Vždy, když už to vypadalo, že hosté jsou za vodou, tak domácí přidali a dotáhli skóre. Nakonec ale zasloužené vítězství hostů. Janča
Fotbaloví bozi Yellow Dildos B
Jan Sova – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Adam Kubricht, Daniel Res, Ondřej Schejbal, David Vlček vs Vlastimil Hošek – Adam Fedrhanc, Martin Minha, Martin Mrug, Jakub Šenkárčin, Matěj Vaclík, Petr Virt
17., 18. Lukáš Grygar
47., 59. Adam Kubricht
4., 5. Adam Fedrhanc
24., 53., 60. Petr Virt
38. Jakub Šenkárčin
27. 3. 19 19:30 STER2 Virtus Praha FK Fotbaloví bozi 2. 0:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, kterému by víc slušela remíza, zvládli nakonec lépe hosté.
Virtus Praha FK Fotbaloví bozi
Tomáš Kotva – Josef Halama, Martin Hamrle ml., Martin Hamrle st., Daniel Jurda, Václav Lancinger, Jakub Navrátil, Tomáš Ryska, Tomáš Tojnar vs Jan Sova – Šimon Fuka, Tomáš Hendrych, Adam Kubricht, Daniel Res, Ondřej Schejbal
36. Daniel Res
54. Adam Kubricht
20. 3. 19 19:00 P2 Fotbaloví bozi Sipral Stars 1. 0:3 (0:1)
Sipral šel rychle do vedení a svoje vítězství si v klidu pohlídal. Fotbaloví bozi se marně snažili se zápasem něco udělat.
Fotbaloví bozi Sipral Stars
Jan Sova – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Tomáš Janoušek, Adam Kubricht, Daniel Res vs Pavel Knob – Jan Formánek, Josef Juráš, Stanislav Kroužel, Jiří Olbrich, Robert Ročkai, Pavel Starý, Lukáš Týle