Út 26.3.19 19:00 P1 Palouk SK Kehar Club FC   (HL4C)
Út 26.3.19 20:15 P1 Medvědi A Modrá vopice TJ   (HL6C)
St 8.5.19 18:00 HRAB1 FELace FK Gangbeng   (HL7E)
St 8.5.19 19:15 HRAB1 Malostranský SK Gente VET   (VL3C)
Út 18.6.19 19:00 P2 One Team, One Dream Kojots United   (HL6D)
Út 18.6.19 20:15 P2 Torpedo Cannabis Morová rána 1.FC   (HL3B)

20. 6. 19 20:45 CESMI Regio Team WRP 11. 8:2 (1:0)
Hezké utkání a statečný výkon hostů, kteří hráli bez střídání a do prvního poločasu vyrovnali na 2:2. Druhá polovina však přinesla změnu skóre už jen ve prospěch domácích, kteří si v posledních deseti minutách zastříleli.
Regio Team WRP
Petr MaštalířMichal Bystroň, Pavel Jahoda, Jan Kozák, Tomáš Lovecký, Tomáš Matějek, Tomáš Pergl, Jiří Vrba vs Daniel Schafferhans – Jaroslav Hartman, David Helma, Daniel Hemer, Ondřej Mikolášik, Dominik Smutný
8. Tomáš Lovecký
31., 54., 57. Tomáš Pergl
45., 56., 58. Michal Bystroň
53. Pavel Jahoda
39., 41. Daniel Hemer
6. 6. 19 20:30 MOTO2 WRP Bandidoz 10. 1:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, ale na dvě branky v závěru zápasu nestihli WRP odpovědět.
WRP Bandidoz
Daniel Schafferhans – Dominik Dvořák, David Helma, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Ondřej Mikolášik, Adam Nápravník, Petr Novosad, Filip Sebera, Dominik Smutný, Josef Vinklář vs Jaroslav Jakubec – Jan Dřízhal, Jan Jeřábek, David Příhoda, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Jan Voříšek
36. David Helma 4. OG
53. Jan Jeřábek
57. Jan Dřízhal
30. 5. 19 20:30 MOTO1 GFC WRP 9. 4:2 (2:1)
Zaslouženě vyhráli GFC.
GFC WRP
Ondřej Kulakowski – Michael Hrdý, Matěj Hruška, Michal Husák, Šimon Kulakowski, Nicolas Le Stum, Jan Pánek, Tomáš Zatloukal vs Daniel Schafferhans – David Helma, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Ondřej Mikolášik, Adam Nápravník, Filip Sebera
1. Šimon Kulakowski
20. Jan Pánek
32. Tomáš Zatloukal
34. Michal Husák
14., 43. Lukáš Hubina
23. 5. 19 19:15 MOTO2 WRP Flyers Jinonice FC 8. 0:9 (0:5)
Byla to naprosto jasná záležitost pro Jinonice. WRP šance mělo, ale neproměnilo je. Luboš Olmr, Tomáš Olmr
WRP Flyers Jinonice FC
Daniel Schafferhans – David Helma, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Ondřej Mikolášik, Filip Sebera, Dominik Smutný vs Marcel Zýta – Matěj Blažek, Radoslav Kováč, Lukáš Nachtigal, Karel Pusch, Jakub Svoboda
10., 30. Radoslav Kováč
11. Jakub Svoboda
18., 45., 46., 60. Karel Pusch
20. Lukáš Nachtigal
56. Matěj Blažek
16. 5. 19 20:30 MOTO2 Dromedarians Praha WRP 7. 0:4 (0:1)
Tým WRP o vítězství rozhodl ve druhé půli.
Dromedarians Praha WRP
Jiří Červený – Ilja Alexandrov, Josef Jasenský, Michal Koval, Jan Kubec, Petr Pištěk vs Daniel Schafferhans – Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Ondřej Mikolášik, Adam Nápravník, Dominik Smutný
26., 36., 45. Daniel Hemer
43. Adam Nápravník
2. 5. 19 20:15 MIKU3 WRP Borussia Dortšpunt B 6. 2:5 (1:1)
Zápas dobré úrovně pro sebe rozhodli hráči Borussie zlepšeným výkonem ve druhém poločase.
WRP Borussia Dortšpunt B
Daniel Schafferhans – David Helma, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Adam Nápravník, Filip Sebera, Tomáš Svatek, Josef Vinklář vs Tomáš Setnička – Jakub Andres, Dominik Bobok, Petr Hruška, Filip Novák, Jan Šrepl, Michal Vojáček
11. Filip Sebera
52. Daniel Hemer
24., 39. Petr Hruška
36. Jakub Andres
49. Filip Novák
53. Dominik Bobok
25. 4. 19 20:30 MOTO1 WRP Levá fuska 5. 1:4 (0:2)
Výsledek je trochu krutý vůči WRP, zápas byl vyrovnaný a oba týmy ukázaly svou kvalitu, ale rozhodující jsou góly. Smetana
WRP Levá fuska
Dominik Dvořák – David Helma, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Petr Novosad, Filip Sebera, Dominik Smutný, Tomáš Svatek, Josef Vinklář vs Pavel Žanta – Tomáš Hes, Jan Janovský, Michal Kubrycht, Jan Lantora, Pavel Mejstřík, David Neužil, Marek Rajsner
40. Filip Sebera 25., 26., 34., 35. Michal Kubrycht
11. 4. 19 20:30 MOTO2 Atletico Dělo SFC A WRP 4. 8:1 (4:0)
Domácí se před soupeřovu branku dostávali snáze než hosté, a protože své šance i proměňovali, tak si odvážejí dva body. Soupeři předváděli celý zápas celoplošný fotbal náročný na kondici, zároveň udrželi vysoké tempo hry, přičemž si našli prostor i pro technické kousky. Korektně sehrané utkání. Tomáš Andrle
Atletico Dělo SFC A WRP
Daniel Bacho – Jan Fronček, Ondřej Fronček, Matyáš Hrčka, Michal Pazderník, Jan Říha, Daniel Weinert, Nikola Zachař vs Daniel Schafferhans – Dominik Dvořák, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Petr Novosad, Dominik Smutný
8., 27. Michal Pazderník
9., 52. Matyáš Hrčka
16., 41. Daniel Weinert
47., 53. Jan Fronček
54. Daniel Hemer
4. 4. 19 19:00 MIKU1 WRP Opatoff A K 3. 2:6 (1:0)
Jednoznačné utkání ve prospěch hostů. Kamil Vícha, Jiří Babica
WRP Opatoff A K
Daniel Schafferhans – David Helma, Lukáš Hubina, Ondřej Mikolášik, Adam Nápravník, Dominik Smutný, Tomáš Svatek vs Pavel Krystyník – Jiří Březina, Ondřej Musil, Jiří Paulíček, Martin Pokorný, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Pavel Svoboda
22., 39. David Helma 37., 47. Pavel Svoboda
41., 50. Ondřej Musil
53. Martin Semerád
60. Vít Semerád
28. 3. 19 20:30 MOTO2 1.FP Praha WRP 2. 1:8 (0:5)
Hosté jednoznačně převálcovali tým Prahy.
1.FP Praha WRP
Miroslav Korbel – Martin Březina, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Petr Konečný, Ondřej Kuděj, Lukáš Lejnar, Filip Novotný, Michal Petr, Martin Roman vs Daniel Schafferhans – Dominik Dvořák, David Helma, Lukáš Hubina, Ondřej Mikolášik, Petr Novosad, Filip Sebera, Tomáš Svatek
53. Filip Novotný 7., 12., 30. Filip Sebera
18., 20., 36. Tomáš Svatek
36. Dominik Dvořák
60. Lukáš Hubina
21. 3. 19 20:45 DEKAN WRP No madam ! B 1. 3:5 (1:3)
Velice bojovné utkání. Hosté šli poměrně rychle do vedení a i přes snahu domácích ve druhém poločase se o vítězství připravit nenechali.
WRP No madam ! B
Daniel Schafferhans – Dominik Dvořák, David Helma, Ondřej Mikolášik, Adam Nápravník, Petr Novosad, Dominik Scharf, Filip Sebera vs Tomáš Baier – Emiliano Caroti, Petr Dvořák, Pavel Ležatka, Petr Linka, Kamil Málek, Pavel Nedbálek, Petr Novotný, Václav Růžička, Miroslav Štěrba, Jiří Tichý