7. 6. 19 20:45 HOSTI Lužinýýý Boys Ňiňos F.C. 10. 5:1 (2:0)
Pohodová výhra domácích 5:1, zápas byl jasný už po první půli.
Filip Vonderka – Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Petr Dušek, Marek Holub, Pavel Hořeňovský, David Kodálík, Oleg Koval, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Jiří Uher vs Vojtěch Bílek – Jan Havelka, Vojtěch Jedlička, Miroslav Matějček, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Adam Stiburek, Jakub Svoboda
42. Oleg Koval
50. Emin Sulejmanov
46. Jan Havelka
31. 5. 19 20:30 ZAK Nekopnem si FC Lužinýýý Boys 9. 5:4 (1:1)
Utkání bylo velmi vyrovnané, ale nakonec se domácím povedlo skórovat na konci a to už hosté nedokázali brankově odpovědět. Kohout
Nekopnem si FC Lužinýýý Boys
Pavel Vojna – Filip Brodský, Jakub Hendrych, Filip Holakovský, Vojtěch Skuhravý, David Voříšek, Mikuláš Zbořil, Jiří Zeman vs Marek Holub – Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Petr Dušek, Jan Gerschon, David Kodálík, Oleg Koval, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov
43. David Kodálík
24. 5. 19 17:45 ZABEH Lužinýýý Boys Na zdraví p.Macháčka 8. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém domácí zvládli lépe zužitkovat své šance. Hosté ke konci tlačili, ale vyrovnat se nepodařilo. Aleš Unger, Kamil Vícha
Lužinýýý Boys Na zdraví p.Macháčka
Filip Vonderka – Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Petr Dušek, Marek Holub, Oleg Koval, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna, Jiří Uher vs Jan Markalous – Jakub Drbohlav, Lukáš Horna, Ondřej Jesenský, Jiří Kašpárek, Tomáš Komoň, Jáchym Lukeš, David Martínek, Michal Nehasil, Josef Záhlava
23., 33. Jiří Uher 35. Michal Nehasil
17. 5. 19 18:45 TEMPO Lužinýýý Boys Los Bimbananos 7. 9:3 (5:0)
Lužinýýý boys od začátku utkání šli tvrdě za vítězstvím. Los Bimbananos v druhé polovině dokázali třikrát skórovat, ale soupeř si v klidu pohlídal vedení.
Lužinýýý Boys Los Bimbananos
Oleg Koval – Martin Bechyně, Petr Dušek, Pavel Hořeňovský, David Kodálík, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna, Jiří Uher vs Václav Balous – Jiří Bureš, Jan Cettl, Jiří Hrdlička, Štěpán Kotoun, Ondřej Nový, Jan Zavadil
51. Jan Zavadil
3. 5. 19 18:00 P3 Zde je místo ... Lužinýýý Boys 6. 2:4 (0:2)
Hosté byli efektivnější a po zásluze vyhráli. Dominik Švácha, Martin Pilous
Zde je místo ... Lužinýýý Boys
Jakub Tylš – David Komárek, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský, Jan Strnad vs Oleg Koval – Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Petr Dušek, Pavel Hořeňovský, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Jiří Uher
49. Jakub Mahler
50. OG
8., 42. Jiří Uher
17. Martin Bechyně
47. Pavel Hořeňovský
26. 4. 19 19:00 ZABEH Lužinýýý Boys Klucy PFS 5. 3:1 (1:0)
O něco málo fotbalovější a šťastnější byli domácí.
Lužinýýý Boys Klucy PFS
Filip Vonderka – Lukáš Adámek, Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Petr Dušek, Jan Gerschon, David Kodálík, Oleg Koval, Tomáš Rosenberg, Jiří Uher vs Jakub Hradec – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, Miroslav Mádle, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Antonín Sander, Tomáš Vrňák
29. Martin Bechyně
50. Oleg Koval
56. Jiří Uher
45 Jan Gerschon 45. Miroslav Mádle
12. 4. 19 18:00 P3 Ducksicks Lužinýýý Boys 4. 3:4 (2:1)
Zápas měl spád a hra se přelévala od vápna k vápnu. V první půli byli lepší domácí. Více akcí, více rychlosti a více šancí. V druhé půli se projevila větší sehranost a proměněné šance hostů.
Ducksicks Lužinýýý Boys
Daniel Rangotis – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, František Štěpánek, Jakub Wágner vs Oleg Koval – Lukáš Adámek, Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Petr Dušek, Marek Holub, David Kodálík, David Kozel, Tomáš Rosenberg, Jiří Uher
3., 10. Jakub Wágner
47. Matyáš Fribert
11. Jiří Uher
49., 56. Oleg Koval
53. Martin Bechyně
5. 4. 19 19:30 HOSTI Lužinýýý Boys Yugo FC 3. 2:5 (2:2)
Vyrovnaný první poločas a stav po půli 2:2. Výměna gólmana Yuga rozhýbala hráče vítězů. Ve druhém poločase hosté jasně domácí přehráli.
Lužinýýý Boys Yugo FC
Oleg Koval – Lukáš Adámek, Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Petr Dušek, Pavel Hořeňovský, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna, Jiří Uher vs Michal Brebis – Lukáš Beran, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Rajko Radičevič, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić
24., 27. Tomáš Turna 16., 39., 43. Igor Tumbaš
29. Lukáš Beran
44. Njegoš Krajišnik
29. 3. 19 18:15 PRKOP Valícíse Kojoti Lužinýýý Boys 2. 3:3 (1:3)
Kojoti otevřeli skóre, ale prvnímu poločasu dominovali Boys. Po změně stran se hra vyrovnala, ale góly stříleli jenom Kojoti. Pavel Nepovím, Matej Pankovčin
Valícíse Kojoti Lužinýýý Boys
Ondřej Charvát – Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Michal Kertész, Martin Váša, Ondřej Voborský, Vojtěch Vonička vs Filip Vonderka – Lukáš Adámek, Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Marek Holub, Oleg Koval, David Kozel, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Jiří Uher
3. Vojtěch Vonička
32. Ondřej Voborský
42. Jan Hrabě
8., 25. Jiří Uher
22. Marek Holub
22. 3. 19 19:30 HOSTI Lužinýýý Boys Tutto bene A 1. 3:2 (2:0)
Lužinýýý boys málem přišli o dvojgólový náskok. Tutto Bene dvakrát snížilo na rozdíl gólu, o remízu bojovalo až do konce zápasu. Domácí ale náskok ubránili. Čapla
Lužinýýý Boys Tutto bene A
Oleg Koval – Lukáš Adámek, Stanislav Adámek, Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský, David Kodálík, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna, Jiří Uher vs Martin Řádek – Filip Fidler, Josef Fidler, Jaroslav Hušek, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Petr Krákora, Pavel Kubal, Petr Procházka