Čt 11.4.19 19:15 TEMPO Gold La Plate Kbelák FC SUP   (SVL3C)
Čt 11.4.19 20:30 TEMPO Hell Avalanche Real Oranjes   (HL8I)
Út 14.5.19 19:15 MOTO1 Kulišáci CF VET Věčná žízeň FC VET   (VL3A)
Út 14.5.19 20:30 MOTO1 Raiffani Pavilon 8 AHC   (HL4C)
St 5.6.19 18:00 HRAB3 Slepí koně SUP Endoprotéza   (SVL3B)
St 5.6.19 19:15 HRAB3 Pivson a Pofel Kliďas FC   (HL4D)

21. 6. 19 19:15 P1 Ňiňos F.C. Na zdraví p.Macháčka 11. 1:3 (0:1)
Zasloužené vítězství hostů, Niňos hráli jen pro radost ze hry. Na konci zbytečně vyhrocené. Martin Šašek, Tomáš Filous
Ňiňos F.C. Na zdraví p.Macháčka
Jan Havelka – Vojtěch Bílek, Miroslav Matějček, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Jaroslav Procházka, Jakub Svoboda vs Jan Markalous – David Balun, Jakub Drbohlav, Lukáš Horna, Tomáš Komoň, Jáchym Lukeš, Josef Záhlava
57. Jaroslav Procházka 60 Vojtěch Bílek 17., 51. David Balun
45. Jakub Drbohlav
60. David Balun
7. 6. 19 20:45 HOSTI Lužinýýý Boys Ňiňos F.C. 10. 5:1 (2:0)
Pohodová výhra domácích 5:1, zápas byl jasný už po první půli.
Lužinýýý Boys Ňiňos F.C.
Filip Vonderka – Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Petr Dušek, Marek Holub, Pavel Hořeňovský, David Kodálík, Oleg Koval, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Jiří Uher vs Vojtěch Bílek – Jan Havelka, Vojtěch Jedlička, Miroslav Matějček, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Adam Stiburek, Jakub Svoboda
12., 18., 49. Jiří Uher
42. Oleg Koval
50. Emin Sulejmanov
46. Jan Havelka
31. 5. 19 20:45 DEKAN Ňiňos F.C. Zde je místo ... 9. 0:6 (0:4)
Bez střelby nejsou góly, natož body. Vyhrál lepší tým. Trnka
Ňiňos F.C. Zde je místo ...
Michal Kabele – Vojtěch Bílek, Jan Havelka, Miroslav Matějček, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Jakub Svoboda vs Jakub Tylš – Ondřej Chmelař, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský, Jan Strnad
1., 19., 21., 42. Ondřej Příhonský
28., 52. Jakub Mahler
24. 5. 19 19:00 ZABEH Klucy PFS Ňiňos F.C. 8. 5:2 (4:0)
O osudu zápasu rozhodla již první půle, kdy domácí na začátku a na konci vždy vstřelili dvě branky a poločas vyhráli 4:0. Ve druhé půli hosté přidali a stav zkorigovali, vyrovnat se jim ale nepovedlo. Aleš Unger, Kamil Vícha
Klucy PFS Ňiňos F.C.
Antonín Sander – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Tomáš Vrňák vs Michal Kabele – Vojtěch Bílek, Jan Havelka, Miroslav Matějček, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Jakub Svoboda
5., 27. Tomáš Kalenda
8., 26. Tomáš Vrňák
60. Tomáš Pachl
43. Miroslav Matějček
50. Vojtěch Novák
17. 5. 19 20:45 HOSTI Ňiňos F.C. Ducksicks 7. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání se šťastnou koncovkou v podání domácích. Krajči
Ňiňos F.C. Ducksicks
Michal Kabele – Vojtěch Bílek, Jan Havelka, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Jaroslav Procházka, Adam Stiburek, Jakub Svoboda vs Jakub Kotrba – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, Radek Palička, Daniel Rangotis, David Šrejma, František Štěpánek
2. Jakub Svoboda
55., 58. Jaroslav Procházka
59 Vojtěch Bílek 14., 52. František Štěpánek
3. 5. 19 19:15 P3 Yugo FC Ňiňos F.C. 6. 6:1 (1:0)
Velmi pohledné ofenzivní utkání. Hráči Yuga byli individuálně lepší a po poločase rozjeli gólové představení. Dominik Švácha, Martin Pilous
Yugo FC Ňiňos F.C.
Michal Brebis – Lukáš Beran, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić vs Michal Kabele – Vojtěch Bílek, Jan Havelka, Zhaidarbek Medetbek Uulu, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Jakub Svoboda
12., 42., 45. Igor Tumbaš
33. Miloš Zrnić
51. Njegoš Krajišnik
59. Vuk Vignjević
58. Štěpán Novák
26. 4. 19 20:00 TEMPO Ňiňos F.C. Valícíse Kojoti 5. 6:8 (3:4)
Hrálo se na velmi těžkém terénu za vydatného deště. Neustále lilo a zápasu to prospělo, hrálo se nahoru dolů. Padaly branky na obou stranách, šťastnější byli Kojoti a zvítězili. Petr
Ňiňos F.C. Valícíse Kojoti
Michal Kabele – Vojtěch Bílek, Jan Havelka, Jiří Holakovský, Miroslav Matějček, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Jaroslav Procházka, Jakub Svoboda vs Ondřej Charvát – Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Daniel Hrdlička, Michal Kertész, Martin Váša, Ondřej Voborský, Petr Závitkovský
52. Martin Váša
12. 4. 19 19:30 DEKAN Tutto bene A Ňiňos F.C. 4. 9:0 (3:0)
Jednoznačná demolice. Niňos nedokázali jakkoliv reagovat, v druhém poločase navíc museli hrát v oslabení. Petr
Tutto bene A Ňiňos F.C.
Petr Krákora – Filip Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Martin Řádek vs Jan Havelka – Vojtěch Bílek, Miroslav Matějček, Zhaidarbek Medetbek Uulu, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Jaroslav Procházka, Adam Stiburek
16., 23., 30., 40., 49. Pavel Kubal
46. Tomáš Hybský
51., 55., 59. Martin Řádek
25. Zhaidarbek Medetbek Uulu
45. Zhaidarbek Medetbek Uulu
5. 4. 19 20:45 DEKAN Ňiňos F.C. Velký klády FC 3. 0:2 (0:1)
Hosté dali gól na začátku a na konci. Mezi tím hráli převážně Niňos, ale bez gólového efektu. Martin Dvořák, Matěj Görner
Ňiňos F.C. Velký klády FC
Michal Kabele – Vojtěch Bílek, Jan Havelka, Zhaidarbek Medetbek Uulu, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Jakub Svoboda vs Tomáš Fryč – Martin Kopecký, Fabián Krejčí, Tobiáš Lobkowicz, Michael Nový, Tomáš Štěpánek, Jan Stoklasa, Pavel Tuč
6. Tobiáš Lobkowicz
52. Jan Stoklasa
29. 3. 19 20:00 TEMPO Los Bimbananos Ňiňos F.C. 2. 6:4 (4:1)
Zasloužené vítězství domácích, kteří měli více šancí a vůli zvítězit. Husák
Los Bimbananos Ňiňos F.C.
Václav Balous – Jiří Bureš, Jan Cettl, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Jan Zavadil vs Jan Havelka – Vojtěch Bílek, Jiří Holakovský, Michal Kabele, Miroslav Matějček, Zhaidarbek Medetbek Uulu, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Jaroslav Procházka, Adam Stiburek, Jakub Svoboda
55. Vojtěch Bílek
22. 3. 19 18:00 P3 Nekopnem si FC Ňiňos F.C. 1. 4:3 (2:2)
Zprvu jasné utkání dostalo náboj v druhém poločase, kdy se Nekopnem si podařilo opět odskočit na rozdíl dvou branek. V závěru Ňiňos ještě utkání zdramatizovali, ale domácím se povedlo utkání dovést do vítězného konce. Jaroslav Nezbeda, Daniel Bureš
Nekopnem si FC Ňiňos F.C.
Pavel Vojna – Jan Bouček, Filip Brodský, Jakub Černý, Jakub Hendrych, Filip Holakovský, Matěj Vejvoda, David Voříšek, Mikuláš Zbořil, Jiří Zeman vs Jan Havelka – Vojtěch Bílek, Jiří Holakovský, Michal Kabele, Miroslav Matějček, Zhaidarbek Medetbek Uulu, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Jaroslav Procházka, Adam Stiburek, Jakub Svoboda