Čt 30.5.19 17:00 HANSP Real Hagrid CF No fear KK   (HL7H)
Čt 30.5.19 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Dřevosprint SC   (VL3B)
Čt 30.5.19 19:30 HANSP Pivní pohoda AC Viktorčin smích   (HL7G)

21. 6. 19 18:15 DEKAN Hells Bells 1.FC DDR FC 11. 4:1 (2:1)
Úvodní gól zaznamenali hosté, ale domácí zápas otočili a vyhráli.
Jiří Javůrek – Martin Koula, Pavel Mařata, Jan Matoušek, Daniel Nepevný, Daniel Neustadt, Marek Novotný, Miroslav Rosiar, Martin Schuster vs Michal Chovanec – Lukáš Chytráček, Karel Horyna, Bohumil Hrbáček, Jan Lejsek, Jan Pouska, Pavel Pudil, Tomáš Pudil
27. Daniel Nepevný
53. Jan Matoušek
14. Pavel Pudil
7. 6. 19 18:15 HANSP Bruchos HFC Hells Bells 1.FC 10. 3:2 (1:0)
Bruchos si dobře rozehraný zápas zkomplikovali vyloučením gólmana a hosté dokázali v přesilovce vyrovnat. V závěru ale strhli výhru na svou stranu přeci jen domácí. Husák
Bruchos HFC Hells Bells 1.FC
Dominik Fujera – Filip Čabrádek, Jaroslav Červený, Tomáš Heger, Marián Hrouda, Petr Jež, David Jun, Jan Makarský vs Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Pavel Mařata, Jan Matoušek, Daniel Nepevný, Daniel Neustadt, Marek Novotný, Miroslav Rosiar, Martin Schuster
47. Martin Schuster
31. 5. 19 19:30 HANSP Hells Bells 1.FC 1.FC Zahradní Město 9. 2:4 (1:2)
Hosté byli lepší a zaslouženě vyhráli. Pavel Kvapil
Hells Bells 1.FC 1.FC Zahradní Město
Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Pavel Mařata, Jan Matoušek, Daniel Neustadt, Marek Novotný vs Šimon Štrop – Michal Čálek, Dominik Dobšíček, Tomáš Hyánek, Adam Kollár, Michael Málek, Tomáš Moudrý, Tomáš Palme
30. Daniel Neustadt
47. Jan Matoušek
1., 20. Michal Čálek
36., 48. Tomáš Palme
24. 5. 19 19:15 P1 Žlutá křídla Hells Bells 1.FC 6. 5:2 (1:0)
Po částečném zaváhání se vítěz vzpamatoval a své vítězství vyjádřil góly.
Žlutá křídla Hells Bells 1.FC
Václav Musil – Josef Dub, Jakub Fajfr, Lukáš Hlaváček, Martin Jaroš, Jakub Pečánka, David Rousek, Michal Šmíd, Martin Vágner vs Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Jan Matoušek, Daniel Nepevný, Daniel Neustadt, Miroslav Rosiar, Martin Schuster
20. David Rousek
40. Josef Dub
50. Jakub Pečánka
50., 51. Martin Jaroš
32. Zdeněk Michael Dressler
40. Martin Schuster
17. 5. 19 18:15 MALES Šnek FC A Hells Bells 1.FC 8. 0:1 (0:1)
Utkání s minimem brankových příležitostí rozhodla šťastná střela Hells Bells.
Šnek FC A Hells Bells 1.FC
Tomáš Matuna – Ondřej Bazal, Ondřej Borovička, Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Petr Vršinský vs Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Martin Koula, Pavel Mařata, Jan Matoušek, Daniel Neustadt, Miroslav Rosiar, Martin Schuster
25. Zdeněk Michael Dressler
10. 5. 19 19:30 PRKOP Hells Bells 1.FC Rasta Velbloudi 7. 2:3 (0:1)
Vyrovnané utkání s množstvím nepřesností, ve kterém si mladší hosté vytvořili náskok, o který pak v poslední desetiminutovce kvůli pasivitě málem přišli.
Hells Bells 1.FC Rasta Velbloudi
Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Martin Koula, Pavel Mařata, Jan Matoušek, Daniel Neustadt, Marek Novotný, Martin Schuster vs Alexandr Czapek – Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Josef Ibl, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc, Marek Vaculík
60. Ondřej Špolc
26. 4. 19 18:00 P3 My Hells Bells 1.FC 5. 5:2 (3:1)
Lepší vstup do utkání měli Hell Bells, leč to bylo na dlouhou dobu od hostů všechno. Branky více stříleli domácí My. Jiskřičku naděje vykřesal Schuster, nicméně odpověděli Vaníček s Rejmonem a dali výsledku konečnou podobu. Novotný
My Hells Bells 1.FC
Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Robert Grande, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček vs Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Pavel Mařata, Jan Matoušek, Vladimír Mrlík, Daniel Nepevný, Daniel Neustadt, Miroslav Rosiar, Martin Schuster
12., 19. Habil Doguscan Tekin
16., 50. Aleš Vaníček
59. Lukáš Rejmon
3. Daniel Neustadt
48. Martin Schuster
12. 4. 19 19:30 HOSTI Hells Bells 1.FC Lipodur FC A 4. 5:3 (4:0)
Domácí byli v první půli aktivnějším týmem a tak se dostali do hladkého čtyřgólového rozdílu, kterým skončila první půle. Do druhé půle vstoupili aktivnější hosté a hnali se za vyrovnáním, které ale utnuli domácí pátou brankou.
Hells Bells 1.FC Lipodur FC A
Jiří Javůrek – Martin Koula, Jan Matoušek, Daniel Nepevný, Daniel Neustadt, Marek Novotný, Miroslav Rosiar, Martin Schuster vs Jan Plachý – Jakub Ács, Jan Jaroš, Jiří Jaroš, Marko Thiemel, Jakub Vindiš
12., 25., 57. Martin Koula
20. Miroslav Rosiar
22. Daniel Nepevný
36. Marko Thiemel
38. Jakub Ács
46. Jan Jaroš
5. 4. 19 19:30 STOD Legendy FC Hells Bells 1.FC 3. 1:2 (0:0)
První poločas bylo o dobývání dobře zformované a fungující obrany zkušeného týmu Hells Bells, což se v prvním poločase neprojevilo. Druhý poločas zahájili brankou Hells Bells, dostali se do vedení a přidali druhý gól. Husák
Legendy FC Hells Bells 1.FC
Tomáš Rejlek – Jakub Klucký, Jan Macák, Lukáš Mišanik, Martin Ondra, Ondřej Šmejc, David Zamrzla vs Jiří Javůrek – Martin Koula, Pavel Mařata, Jan Matoušek, Daniel Nepevný, Marek Novotný, Martin Schuster
48. Martin Ondra 38. Martin Koula
44. Daniel Nepevný
29. 3. 19 20:45 STOD Hells Bells 1.FC Horsis heads 2. 5:1 (2:1)
Hells Bells získali vítězství několika povedenými ranami z dálky, soupeři vázla souhra. Hošek
Hells Bells 1.FC Horsis heads
Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Martin Koula, Jan Matoušek, Daniel Nepevný, Daniel Neustadt, Marek Novotný, Martin Schuster vs Jaroslav Šmiták – Jan Burda, Ondřej Havel, Jan Havelka, Zdeněk Kricner, Vladimír Němeček, Štěpán Prodanec
16. Daniel Neustadt
26., 50. Marek Novotný
31. Daniel Nepevný
35. Martin Schuster
18. Ondřej Havel
22. 3. 19 20:45 HOSTI Heliport SK Hells Bells 1.FC 1. 3:0 (1:0)
Heliport trefoval góly, Hells Bells pouze brankovou konstrukci. Čapla
Heliport SK Hells Bells 1.FC
Martin Dienstbier – Viktor Kulíšek, Juraj Kysel, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek, Jakub Reimar, Miroslav Rubeš vs Jiří Javůrek – Zdeněk Michael Dressler, Martin Koula, Pavel Mařata, Jan Matoušek, Vladimír Mrlík, Daniel Nepevný, Daniel Neustadt, Miroslav Rosiar