10. Primitives Prague FC 11 3 3 5 28:37 9

Út 26.3.19 18:15 STER2 Perpetis Punisher FC   (HL8E)
Út 26.3.19 19:30 STER2 Zmaštěný stroje SC One Team, One Dream   (HL6D)
Út 26.3.19 20:45 STER2 Pod parou Jedna noha netleská   (HL8C)
St 26.6.19 18:15 CESMI Notorlet Stodůlky Viktoria Bítovská A   (HL8G)
St 26.6.19 19:30 CESMI Fugas CF A Nebeský bastardi   (HL5E)
St 26.6.19 20:45 CESMI Vibromax 1985 Alkohol Tea FC   (HL6E)

17. 6. 19 18:15 HOSTI Primitives Prague FC Legends are back 11. 2:7 (2:2)
První půle vyrovnaná, bojovná hra, která skončila remízou. Ve druhé půli vedla větší aktivita hostů ke gólům a hosté zaslouženě vyhráli. Domácí přestali hrát. Janča
Primitives Prague FC Legends are back
Juraj Janík – Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Tomáš Kozák, Jaroslav Louša, Vladimír Pátek, Radek Viktora vs Karel Suchan – Milan Čermák, Marek Černý, Tomáš Hradecký, Jan Mach, David Pecha, Lukáš Pecha, Marek Týma
11., 17. Vojtěch Janík 20., 24., 54. David Pecha
33., 60. Marek Černý
50., 51. Lukáš Pecha
3. 6. 19 18:15 HOSTI Legends are back Primeira Equipe 10. 5:2 (2:1)
Domácí to měli ulehčené tím, že hosté měli o hráče méně. Přesto se snažili a domácí poměrně dost provětrávali. Legends nakonec zápas rozhodli až v samém závěru.
Legends are back Primeira Equipe
Milan Micka – Tomáš Hradecký, Jan Mach, David Pecha, Lukáš Pecha, Michal Suchan, Marek Týma, Ondřej Volek vs Jiří Prosecký – Filip Bareš, Eduard Kohout, Petr Vejr, Petr Zimola
10. Tomáš Hradecký
17., 58., 60. Marek Týma
38. David Pecha
28. Filip Bareš
42. Petr Vejr
27. 5. 19 18:15 HOSTI Legends are back VSK MFF UK Praha A 9. 2:2 (1:2)
Hosté měli šťastnější vstup do zápasu a ujali se dvoubrankového vedení. Domácí ale nesložili zbraně a vyrovnali. V závěrečném tlaku hosty podržel gólman a mohou být rádi za remízu.
Legends are back VSK MFF UK Praha A
Milan Micka – Marek Černý, David Gögh, Zdeněk Kodýtek, Jan Krůta, Jan Mach, David Pecha, Lukáš Pecha, Karel Suchan, Marek Týma vs Šimon Srp – Dominik Eichler, Martin Fanta, Radek Hanáček, Adam Jeník, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Marek Zelc
22., 42. David Gögh 54 Zdeněk Kodýtek 3. Dominik Eichler
11. Vladimír Šišma
20. 5. 19 18:15 HOSTI GJS FK Legends are back 8. 3:1 (2:0)
Hosté byli fotbalovější, rychlejší, zasloužené vítězství. Pešek
GJS FK Legends are back
Daniel Andrisák – Filip Čmejla, Pavel Kvapil, Oskar Plechatý, Šimon Pokorný, Petr Šebek, Viktor Záruba vs Milan Micka – Milan Čermák, Marek Černý, David Gögh, Zdeněk Kodýtek, Jan Mach, Michal Suchan, Ondřej Volek
20. Filip Čmejla
28. Pavel Kvapil
59. Viktor Záruba
36. David Gögh
13. 5. 19 18:15 HOSTI Legends are back Fugas CF B 7. 3:1 (0:1)
Díky kolektivní hře a rozdílovému hráči Göghovi berou Legends oba body.
Legends are back Fugas CF B
Milan Micka – David Gögh, Tomáš Hradecký, Zdeněk Kodýtek, Jan Krůta, Jan Mach, David Pecha, Karel Suchan, Michal Suchan, Ondřej Volek vs Štěpán Honzík – Ján Bučko, Lukáš Burian, Ján Hlaváč, Jan Kron, Jan Stiborek
33., 51. David Gögh
58. Ondřej Volek
16. Ján Bučko
29. 4. 19 18:15 HOSTI F3N FC B Legends are back 6. 1:9 (0:4)
Jednoznačné utkání. Zasloužené vítězství Legends. Jaromír Šolc, Tomáš Otta
F3N FC B Legends are back
Martin Landa – Vít Ficl, Pavel Hodura, Jaroslav Klika, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Michal Štolc vs Milan Micka – Milan Čermák, Tomáš Drahovzal, David Gögh, Jan Krůta, Jan Mach, David Pecha, Michal Suchan, Marek Týma
54. Michal Štolc 8. Milan Čermák
14. Jan Mach
20., 34., 45., 48. Michal Suchan
26., 38., 40. David Gögh
15. 4. 19 18:15 HOSTI Legends are back Arabská 5. 1:2 (1:2)
Zbytečně nervózní utkání zvládli lépe hosté.
Legends are back Arabská
Milan Micka – Milan Čermák, Tomáš Hradecký, Jan Krůta, Jan Mach, David Pecha, Michal Suchan, Marek Týma, Ondřej Volek vs Zdeněk Sloboda – Vít Bednář, David Janeczek, Kryštof Jinek, Martin Jinek, Rudolf Klepáček, Milan Meliš, Jan Novák, Petr Pařízek, Ondřej Sluka
21. Marek Týma 23. Martin Jinek
28. Petr Pařízek
8. 4. 19 18:15 HOSTI Ústavan 01 KK Legends are back 4. 1:6 (1:4)
Tým Legends si vybojoval již v prvním poločase náskok, který si pohlídal až do konce zápasu. Vukovič
Ústavan 01 KK Legends are back
Tomáš Libora – Martin Dvořák, Jindřich Fornůsek, Matěj Görner, Natálie Görnerová, Michal Hudec, Martin Kadlec, Zdeněk Sekrt vs Milan Micka – David Gögh, Tomáš Hradecký, Zdeněk Kodýtek, David Pecha, Lukáš Pecha, Karel Suchan, Michal Suchan, Marek Týma
30. Michal Hudec 7. Michal Suchan
8., 35. Karel Suchan
10. Marek Týma
17. Tomáš Hradecký
52. David Pecha
1. 4. 19 18:15 HOSTI Legends are back Traktor Praha A 3. 7:6 (2:0)
Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný. Ani jeden tým nedokázal své šance využít. Nakonec se pro domácí ujala jedna střela a odnesli si do pauzy vedení. Druhá půle byla bohatá na góly a ani drtivý finiš hostů nestačil na bodový zisk.
Legends are back Traktor Praha A
Milan Micka – Tomáš Hradecký, Zdeněk Kodýtek, Jan Krůta, Jan Mach, David Pecha, Michal Suchan, Marek Týma vs Vojtěch Bulíček – Jan Brož, Petr Hošek, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Petr Táborský, Jan Zajíček