Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 25.6.19 | 17:45 | MIKU3 | Red Leads Bro´s | 11. | 1:3 |
Út 11.6.19 | 20:45 | CESMI | Akademie Flirtu Red Leads | 10. | 3:4 |
Út 4.6.19 | 20:30 | KORAB | Red Leads 1.FC Holešovice | 9. | 1:1 |
Út 28.5.19 | 18:15 | MALES | Squadra Azzurra Red Leads | 8. | 0:7 |
Út 14.5.19 | 20:45 | BECH | Red Leads Růžoví delfínci 97,2 | 7. | 0:0 |
Út 7.5.19 | 20:15 | P3 | Exilová šatna Red Leads | 6. | 2:0 |
Út 23.4.19 | 20:15 | P2 | Prokaryota FZ Red Leads | 5. | 1:2 |
Út 16.4.19 | 19:15 | SCBEC | Red Leads Lokál United | 4. | 0:2 |
Út 9.4.19 | 20:30 | STER1 | Kerata Chíjos Red Leads | 3. | 0:2 |
Út 2.4.19 | 20:30 | SCBEC | Red Leads Horoušany FC | 2. | 4:2 |
Út 26.3.19 | 19:30 | PRKOP | Dejavu FC Red Leads | 1. | 1:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Exilová šatna | 11 | 8 | 1 | 2 | 65:36 | 17 |
2. | 1.FC Holešovice | 11 | 6 | 4 | 1 | 47:32 | 16 |
3. | Dejavu FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 27:18 | 15 |
4. | Red Leads | 11 | 6 | 2 | 3 | 25:15 | 14 |
5. | Lokál United | 11 | 6 | 0 | 5 | 24:20 | 12 |
6. | Akademie Flirtu | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:32 | 11 |
7. | Horoušany FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 33:44 | 10 |
8. | Růžoví delfínci 97,2 | 11 | 2 | 4 | 5 | 32:33 | 8 |
9. | Squadra Azzurra | 11 | 3 | 2 | 6 | 30:42 | 8 |
10. | Bro´s | 11 | 3 | 2 | 6 | 22:35 | 8 |
11. | Kerata Chíjos | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:36 | 7 |
12. | Prokaryota FZ | 11 | 3 | 0 | 8 | 23:40 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 2.5.19 | 18:00 | KORAB | Nevím FC Inter Letná (HL6G) |
Čt 2.5.19 | 19:15 | KORAB | Modrý Svině A Indus (HL5F) |
Čt 2.5.19 | 20:30 | KORAB | Tutto bene B Bílá pohroma (HL6G) |
Čt 23.5.19 | 17:45 | MIKU1 | Lucián FC B Rum Zahořany HT (HL5F) |
Čt 23.5.19 | 19:00 | MIKU1 | Opatoff A K Bandidoz (HL6H) |
Čt 23.5.19 | 20:15 | MIKU1 | Sporčestr City FC Polární záře (HL5E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Benedikt Filip | 9 | 1 |
Černovský Kryštof | 10 | 0 |
Gottfried Jakub | 7 | 4 |
Kadlec Vojtěch | 8 | 9 |
Kaplan Jáchym | 4 | 0 |
Pachovský Petr | 8 | 1 |
Petrůj Jan | 4 | 2 |
Pilař Pavel | 10 | 1 |
Stach Václav | 6 | 1 |
Stránský Richard | 7 | 2 |
Ton Jonathan | 10 | 3 |
Vorel Jiří | 10 | 1 |