Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 18.6.19 | 19:30 | HANSP | Masokombinát Jedna noha netleská | 11. | 4:4 |
Út 4.6.19 | 19:15 | MOTO3 | Jedna noha netleská LDT Sopka | 10. | 2:2 |
Út 28.5.19 | 19:15 | HRAB2 | Jedna noha netleská UNYP´s Blazers | 9. | 1:6 |
Út 21.5.19 | 19:30 | SLIVE | Dynamo R.U.M. B Jedna noha netleská | 8. | 2:7 |
Út 7.5.19 | 18:15 | ARIT | Jedna noha netleská Boží bojovníci | 7. | 2:5 |
Út 30.4.19 | 18:15 | HANSP | Babočka Admirál FC B Jedna noha netleská | 6. | 0:6 k. |
Út 16.4.19 | 19:30 | PRKOP | SP Clif Jedna noha netleská | 4. | 7:7 |
Út 9.4.19 | 20:30 | MOTO1 | Jedna noha netleská Airconquest F.F.C. | 5. | 1:1 |
Út 2.4.19 | 17:00 | HANSP | Jedna noha netleská Rarach FC | 3. | 4:5 |
Út 26.3.19 | 20:45 | STER2 | Pod parou Jedna noha netleská | 2. | 4:2 |
Út 19.3.19 | 19:00 | METE2 | Jedna noha netleská Pivušky FC | 1. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pivušky FC | 11 | 9 | 0 | 2 | 54:23 | 18 |
2. | UNYP´s Blazers | 11 | 8 | 0 | 3 | 54:19 | 16 |
3. | Boží bojovníci | 11 | 8 | 0 | 3 | 54:39 | 16 |
4. | Masokombinát | 11 | 6 | 2 | 3 | 47:36 | 14 |
5. | Airconquest F.F.C. | 11 | 5 | 3 | 3 | 33:21 | 13 |
6. | Pod parou | 11 | 6 | 1 | 4 | 38:27 | 13 |
7. | Rarach FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 40:35 | 12 |
8. | SP Clif | 11 | 4 | 2 | 5 | 43:42 | 10 |
9. | Jedna noha netleská | 11 | 2 | 4 | 5 | 38:39 | 8 |
10. | Dynamo R.U.M. B | 11 | 4 | 0 | 7 | 31:48 | 8 |
11. | LDT Sopka | 11 | 1 | 2 | 8 | 23:60 | 4 |
12. | Babočka Admirál FC B | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | -4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 2.5.19 | 19:15 | STER1 | Přezletice SG Sananim Legends (VL4C) |
Čt 2.5.19 | 20:30 | STER1 | No fear KK AC Tylen (HL7H) |
Po 20.5.19 | 19:15 | STER1 | Díky čau Pirelli FC Purple Team AFK (HL5A) |
Po 20.5.19 | 20:30 | STER1 | Gente - Yeti FC Bronx KKK A (HL4A) |
Po 10.6.19 | 19:00 | ZABEH | Young Guns Prag Yellow Dildos A (HL6A) |
Po 10.6.19 | 20:15 | ZABEH | Gente - Yeti FC Green shock FC (HL4A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Gál Luděk | 10 | 3 |
Hájek Jakub | 7 | 5 |
Jiránek Jakub | 7 | 5 |
Kanta Petr | 1 | 0 |
Kučera Lukáš | 11 | 9 |
Makota Oleh | 11 | 0 |
Opletal Tomáš | 1 | 0 |
Seknička Karel | 8 | 4 |
Šifta Matěj | 9 | 1 |
Šilháček Ondřej | 9 | 3 |
Struška Zdeněk | 7 | 0 |