12. Babočka Admirál FC B 11 0 0 11 0:66 -4

Pá 22.3.19 18:15 STOD Gladiators Beroun Well Done   (HL4E)
Pá 22.3.19 19:30 STOD Legendy FC Lipodur FC A   (HL7I)
Pá 22.3.19 20:45 STOD Lucky team Legion Aliena A   (HL5G)
Út 28.5.19 18:15 DEKAN Pirelli VET Traktor humus VET B   (VL4A)
Út 28.5.19 19:30 DEKAN Namo FC Chroustova lokomotiva   (HL7D)
Út 28.5.19 20:45 DEKAN Toyota FC Emergency   (HL7D)

18. 6. 19 19:15 HRAB3 Pod parou Boží bojovníci 11. 2:3 (2:1)
Pěkné bojovné utkání, hrané nahoru dolů. Oba týmy si vytvářely krásné gólové příležitosti. Domácí naráželi na skvělého brankaře hostů a na nepřesné zakončení. Hosté ale rozhodli až v závěru.
Pod parou Boží bojovníci
Jaroslav Kraus – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Dalibor Ďurák, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Marko Lozo, Tomáš Myšák, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Nurbek Sagynbayev, Jakub Seifert, Marek Šlégl, Jiří Tillman vs Michal Valsa – Jakub Ducháč, Jindřich Landa, Ondřej Pecha, Tadeáš Pešek, Petr Přibyslavský, Filip Timingeriu, Martin Veit, Artur Walaszczyk
9., 29. Jiří Tillman 27. Jindřich Landa
31. Jakub Ducháč
60. Filip Timingeriu
4. 6. 19 18:15 PRKOP Babočka Admirál FC B Pod parou 10. 0:6 k.
30. 5. 19 18:00 STER2 Pod parou Airconquest F.F.C. 9. 4:4 (4:1)
Šokující průběh utkání. Domácí ve druhém poločase ztratili tříbrankový náskok a soupeř po bojovném výkonu nakonec mohl i vyhrát.
Pod parou Airconquest F.F.C.
Dalibor Ďurák – Jakub Cibulka, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Nurbek Sagynbayev, Jakub Seifert, Marek Šlégl, Jiří Tillman vs Jiří Bican – Jan Horák, David Hübner, Martin Hurťák, Martin Jeník, Zdeněk Kuchař, Jan Matoušek, Martin Šorma
16. Jiří Tillman
18., 23., 24. Nurbek Sagynbayev
30. Zdeněk Kuchař
31. Martin Hurťák
48., 48. Martin Jeník
23. 5. 19 19:30 ARIT SP Clif Pod parou 8. 3:1 (2:1)
Bojovné utkání. Clif lépe kombinoval a po zásluze si odváží vítězství. Tým Pod Parou se snažil výsledek zvrátit, leč domácí si v obraně se vším poradili.
SP Clif Pod parou
Pavel Orálek – Rozen Atanasov, Roman Bentsa, Adam Doležal, Šimon Dušek, Marián Kolesár, Pavel Řezníček, Milan Rýpar, Oleksandr Tarhoniy, Martin Václavík vs Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Dalibor Ďurák, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Jaroslav Kraus, Martin Neuschl, Nurbek Sagynbayev, Marek Šlégl, Jiří Tillman
23., 44. Adam Doležal
24. Šimon Dušek
10. Jiří Tillman
9. 5. 19 20:30 STER1 Pod parou Rarach FC 7. 4:3 (1:2)
Velmi vyrovnané utkání. Zvítězil nakonec tým, který proměnil víc svých příležitostí. Zápasu by slušela remíza.
Pod parou Rarach FC
Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Dalibor Ďurák, Lukáš Jendřejčík, Jaroslav Kraus, Marko Lozo, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Nurbek Sagynbayev, Marek Šlégl, Jiří Tillman vs Josef Novotný – Matěj Bauer, Karel Heřman, Filip Kortán, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský
59. Karel Heřman
30. 4. 19 19:15 HRAB1 UNYP´s Blazers Pod parou 6. 3:2 (2:0)
Rychlé, důrazně hrané utkání, ve kterém měli domácí díky své rychlosti a sehranosti navrch a zaslouženě vyhráli.
UNYP´s Blazers Pod parou
Daniel Frídel – Brandon Samuel Britto, Shawn Jose Fernandes, Ken Houser, Samuel Jahoda, Marek Kufa, Ignacio Lara Viguera, Mario Rohr, Othmane Saouri, Cole Semonian vs Jaromír Divila – Jakub Cibulka, Dalibor Ďurák, Martin Klouda, Jaroslav Kraus, Marko Lozo, Jiří Mistoler, Miroslav Pospíšil, Nurbek Sagynbayev, Jakub Seifert, Marek Šlégl
4., 36. Ken Houser
8. Shawn Jose Fernandes
12 Samuel Jahoda 53. Nurbek Sagynbayev
56. OG
57. Dalibor Ďurák
23. 4. 19 19:00 METE2 Pivušky FC Pod parou 5. 0:1 (0:0)
V první půli se soupeři moc nepředvedli, i když hosté měli dvě tři šance, proto první půle skončila bez gólů. Ve druhé půli hra nabrala grády a hosté ve 35. minutě prolomili střeleckou smůlu. Když domácí neproměnili vyloženou šanci, hosté zaslouženě vyhráli.
Pivušky FC Pod parou
Aleš Chvátal – Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Jan Hampl, Martin Jaroš, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Jaroslav Kraus – Jakub Cibulka, Dalibor Ďurák, Martin Neuschl, Nurbek Sagynbayev, Jiří Tillman
35. Nurbek Sagynbayev
16. 4. 19 19:30 ARIT Pod parou Masokombinát 4. 2:4 (1:1)
Rychlé a kvalitní utkání, ve kterém byl první poločas vyrovnaný . Hosté rozhodli dvěma brankami v závěru.
Pod parou Masokombinát
Jakub SeifertJakub Cibulka, Jaromír Divila, Dalibor Ďurák, Martin Klouda, Jaroslav Kraus, Miroslav Pospíšil, Nurbek Sagynbayev, Marek Šlégl, Jiří Tillman vs Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Andrej Štůla, Ondřej Teslík, Václav Žalud, Petr Zátorský
11., 49. Jiří Tillman 16., 46. Václav Žalud
31. Aleš Grulich
56. Ondřej Teslík
2. 4. 19 17:45 MIKU3 LDT Sopka Pod parou 3. 3:8 (1:2)
Vyhrál jasně lepší tým. Martin Žižkovský, Daniel Urban
LDT Sopka Pod parou
Michal Rozehnal – Martin Kočí, Martin Kramer, Štěpán Kulovaný, Pavel Nekovář ml., Pavel Nekovář st., Ondřej Přítel, Jakub Soukup, Jan Soukup vs Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Dalibor Ďurák, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Jaroslav Kraus, Marko Lozo, Miroslav Pospíšil, Nurbek Sagynbayev, Marek Šlégl
15., 35. Martin Kramer
57. Štěpán Kulovaný
10., 37., 48. Jakub Cibulka
26., 39. Jaroslav Kraus
40., 55. Nurbek Sagynbayev
50. Dalibor Ďurák
26. 3. 19 20:45 STER2 Pod parou Jedna noha netleská 2. 4:2 (2:0)
Zasloužená výhra lepšího týmu. Boubín
Pod parou Jedna noha netleská
Miroslav Pospíšil – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Dalibor Ďurák, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Marko Lozo, Jiří Mistoler, Martin Neuschl, Nurbek Sagynbayev, Marek Šlégl, Jiří Tillman vs Oleh Makota – Luděk Gál, Jakub Hájek, Lukáš Kučera, Matěj Šifta, Ondřej Šilháček, Zdeněk Struška
10., 39. Jaromír Divila
11. Jakub Cibulka
37. Dalibor Ďurák
32., 60. Lukáš Kučera
21. 3. 19 20:30 MOTO1 Dynamo R.U.M. B Pod parou 1. 2:4 (1:1)
Pěkné utkání, hosté zvládli lépe druhý poločas a zaslouženě vyhráli.
Dynamo R.U.M. B Pod parou
Michal Pracner – Martin Jenšík, Lukáš Kloubek, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Lukáš Matoušek, Martin Noha, Michal Venclů vs Dalibor Ďurák – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Martin Klouda, Jaroslav Kraus, Marko Lozo, Jiří Mistoler, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Nurbek Sagynbayev, Marek Šlégl