Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 18.6.19 | 20:15 | BECH | Punisher FC Měcholupská střeva | 11. | 6:8 |
Út 4.6.19 | 20:30 | STER3 | Měcholupská střeva Primitivové | 10. | 3:6 |
Út 28.5.19 | 19:15 | KORAB | 64! FC Kobylisy B Měcholupská střeva | 9. | 1:4 |
Út 21.5.19 | 20:30 | STER2 | Měcholupská střeva Praga Calcio CC | 8. | 2:2 |
Čt 16.5.19 | 18:00 | STER2 | Mořský panny Měcholupská střeva | 7. | 2:3 |
Út 7.5.19 | 18:15 | HOSTI | Měcholupská střeva Perpetis | 6. | 9:1 |
Čt 25.4.19 | 18:00 | STER2 | Měcholupská střeva Vlci samotáři | 5. | 1:9 |
Út 16.4.19 | 20:30 | MOTO1 | Literpool United Měcholupská střeva | 4. | 2:4 |
Út 9.4.19 | 18:00 | SCBEC | Měcholupská střeva Divočáci | 3. | 4:3 |
Čt 4.4.19 | 20:30 | MOTO2 | Viktoria Bítovská B Měcholupská střeva | 2. | 0:12 |
Čt 28.3.19 | 18:15 | STER3 | Měcholupská střeva Rychlí banáni | 1. | 8:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlci samotáři | 11 | 11 | 0 | 0 | 89:14 | 22 |
2. | Primitivové | 11 | 9 | 0 | 2 | 46:25 | 18 |
3. | Měcholupská střeva | 11 | 8 | 1 | 2 | 58:34 | 17 |
4. | Praga Calcio CC | 11 | 6 | 1 | 4 | 37:25 | 13 |
5. | Literpool United | 11 | 6 | 1 | 4 | 28:29 | 13 |
6. | Perpetis | 11 | 5 | 1 | 5 | 21:38 | 11 |
7. | Punisher FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 53:43 | 10 |
8. | Divočáci | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:46 | 9 |
9. | 64! FC Kobylisy B | 11 | 4 | 0 | 7 | 26:45 | 8 |
10. | Rychlí banáni | 11 | 3 | 1 | 7 | 37:59 | 7 |
11. | Viktoria Bítovská B | 11 | 1 | 1 | 9 | 18:50 | 3 |
12. | Mořský panny | 11 | 0 | 1 | 10 | 19:50 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 25.3.19 | 18:00 | HRAB2 | Perros FC Senioři Praha A (HL8A) |
Po 25.3.19 | 19:15 | HRAB2 | Tlakové galoše Jardovi Hřebíci (HL5A) |
Po 15.4.19 | 19:00 | P2 | Manchlastr FC Havri Havri (HL5A) |
Po 15.4.19 | 20:15 | P2 | Pražští lvi Dynamo R.U.M. A (HL6B) |
Po 6.5.19 | 18:00 | HRAB3 | Digi Prague FC Guláš FC (HL8A) |
Po 6.5.19 | 19:15 | HRAB3 | Serval KPKS Batalion 91 A (HL5B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brožíček Jan | 11 | 0 |
Fiala Martin | 9 | 1 |
Furugláš Igor | 5 | 1 |
Gaupmann Vít | 11 | 0 |
Kordiak Tomáš | 8 | 1 |
Kuřina Lukáš | 11 | 2 |
Matějka Ondřej | 10 | 3 |
Reischl Vojtěch | 10 | 6 |
Snop David | 8 | 31 |
Sojka Ladislav | 4 | 0 |
Stárek Jakub | 11 | 12 |
Trögl Jan | 9 | 0 |
Vrla Juraj | 11 | 1 |