Čt 9.5.19 20:45 CESMI Napoleoni Orange Predators B   (HL7H)
St 29.5.19 18:00 STER2 OrangeBoom SLPČ FK   (HL8F)
St 29.5.19 19:15 STER2 Sipral Stars Athletico KMF   (HL7F)
St 29.5.19 20:30 STER2 Touš KK Double United   (VL4B)

18. 6. 19 20:15 STER1 Praga Calcio CC Vlci samotáři 11. 1:5 (1:3)
Vlci potvrdili roli favorita a zaslouženě vyhráli.
Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Martin Hladílek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Jan Tržil, Tomáš Valouch vs Jan Šlapák – Jan Abel, Marcel Biederman, Jan Chalupecký, David Kratina, Marcel Šlapák, Václav Zamrazil
5. OG 8., 17., 52. Marcel Šlapák
11. OG
45. Jan Chalupecký
4. 6. 19 18:00 STER1 Mořský panny Praga Calcio CC 10. 2:6 (1:2)
První poločas nabídl napínavou bitvu. Domácí vstřelili první gól, ale Praga ještě do poločasu otočila skóre. Druhý poločas byl už zcela v režii hostů.
Mořský panny Praga Calcio CC
Martin Lippert – Michal Pergl, Matěj Příhoda, Vojtěch Šalanský, Martin Sus, Vojtěch Tichý, Daniel Zejman, Filip Zejman, Petr Židoň vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Martin Hladílek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Tomáš Valouch
52. Martin Hladílek
28. 5. 19 18:15 HOSTI Praga Calcio CC Perpetis 9. 6:2 (2:0)
Klidný zápas s jednoznačnou převahou domácích.
Praga Calcio CC Perpetis
Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Jan Tržil, Tomáš Valouch vs Lukáš Vlk – Karel Jančák, Ladislav Koucký, Miroslav Lacman, Petr Nezbeda, Zdeněk Vaněček, Martin Vlk, Michal Vlk
16., 51. Stanislav Mazouch
28., 38. Tomáš Bárta
40., 43. Tomáš Valouch
37. Ladislav Koucký
60. Michal Vlk
21. 5. 19 20:30 STER2 Měcholupská střeva Praga Calcio CC 8. 2:2 (2:1)
Zápas se odehrál v duchu fair-play. Beneš
Měcholupská střeva Praga Calcio CC
Jan Brožíček – Igor Furugláš, Vít Gaupmann, Tomáš Kordiak, Lukáš Kuřina, Ondřej Matějka, Vojtěch Reischl, Jakub Stárek, Jan Trögl, Juraj Vrla vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Martin Hladílek, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Tomáš Valouch
5. Jakub Stárek
23. Vojtěch Reischl
26. Tomáš Bárta
33. Martin Hladílek
14. 5. 19 19:30 HOSTI Praga Calcio CC Literpool United 7. 0:2 (0:1)
Krásné utkání s mnoha šancemi na obou stranách, ale hosté měli štěstí v zakončení. Kovařík
Praga Calcio CC Literpool United
Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Jan Ramba, Tomáš Valouch vs Jiří Samek – Ivan Groh, Martin Kraus, Petr Sekyra, Jakub Stránský, Jakub Žerebný
29., 55. Martin Kraus
7. 5. 19 18:15 BECH Divočáci Praga Calcio CC 6. 0:6 (0:4)
Jednoznačné utkání pro tým Praga Calcio, který ukázal své kvality a jasně přehrál svého soupeře.
Divočáci Praga Calcio CC
Lukáš Keicher – David Bazal, Vladimír Bazal, Petr Matura, Ondřej Moravec, Rudolf Pícha vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Martin Hladílek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Tržil
1., 55. Martin Hladílek
3., 20. Karel Hrych
10. Stanislav Mazouch
32. Tomáš Bárta
23. 4. 19 19:15 STER2 Praga Calcio CC Viktoria Bítovská B 5. 4:1 (3:1)
Průměrné utkání s množstvím nepřesností. Domácí byli produktivnější v zakončení.
Praga Calcio CC Viktoria Bítovská B
Stanislav Mazouch – Zdeněk Burian, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Jan Ramba, Jan Tržil, Tomáš Valouch vs Tomáš Svoboda – Jakub Červenka, Stanislav Jeřábek, Michal Kriml, Benoit Marcoux, Jiří Miškovský, Vojtěch Miškovský, Petr Šimůnek, Michal Štembera, Michal Sucharda, Lukáš Vitovský
7., 9. Lukáš Jirát
25. Jaroslav Krejčí
59. Stanislav Mazouch
6. Lukáš Vitovský
16. 4. 19 18:00 STER2 Rychlí banáni Praga Calcio CC 4. 6:3 (3:0)
Rozhodla lepší koncovka Banánů. Zasloužená výhra. Vostatek
Rychlí banáni Praga Calcio CC
Václav Kružík – Petr Český, Ondřej Křivánek, Marie Mrázková, Alexander Šafařík Pštrosz, Marek Soukup, Jakub Vaníček vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Martin Hladílek, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Jan Tržil
3., 28., 32., 53., 58. Alexander Šafařík Pštrosz
20. Petr Český
37. Tomáš Bárta
39. Stanislav Mazouch
54. Jan Tržil
9. 4. 19 20:30 STER3 Praga Calcio CC Punisher FC 3. 5:3 (1:1)
V první půli vyrovnané utkání. Do druhé půle vstoupili lépe domácí, mezi 45. a 48. minutou dali tři branky a tím rozhodli zápas. Mykhailo Pukhal, Mykhaylo Pukhal
Praga Calcio CC Punisher FC
Zdeněk Burian – Martin Hladílek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Jan Tržil, Tomáš Valouch vs Michal Polášek – Václav Dvořák, Karel Hanzlík, Lubomír Hebký, Tomáš Hrouda, Lukáš Kalous, Petr Karoch, Michal Kroupa, Petr Michetschläger, Matěj Schmalz, Marek Vilánek
17., 36. Tomáš Valouch
45. Jaroslav Krejčí
47. Stanislav Mazouch
49. Martin Hladílek
23., 58. Lukáš Kalous
39. Marek Vilánek
2. 4. 19 20:45 HOSTI Primitivové Praga Calcio CC 2. 2:1 (0:1)
Vukovič
Primitivové Praga Calcio CC
Ondřej Kuchta – Mike Ernesto Hönnicke, David Kratochvíl, Robert Kuchta, Tomáš Kuchta, Filip Lukeš, Michal Polesný, Petr Svoboda, Martin Tožička vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Martin Hladílek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba
40., 55. David Kratochvíl 15 Petr Svoboda
17 Robert Kuchta
10. Jan Ramba
26. 3. 19 19:15 KORAB Praga Calcio CC 64! FC Kobylisy B 1. 3:0 (2:0)
Zasloužené vítězství Pragy Calcio, která ještě několik šancí neproměnila. Kobylisům chyběl um ke vstřelení gólu. Hošek
Praga Calcio CC 64! FC Kobylisy B
Zdeněk Burian – Martin Hladílek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Jan Ramba, Jan Tržil vs Přemysl Vodička – Kristian Chmel, Matej Hušták, Jakub Routner, Martin Skatula, Tomáš Tumpach, Petr Vojáček, Lukáš Vysokomenský, Jonáš Zýka