Po 13.5.19 19:00 METE2 Celtic THK Jižní Sheepy   (HL4B)
Po 13.5.19 20:15 METE2 Prague City FC Torpédo Hulín FC   (HL6A)

18. 6. 19 20:15 KORAB 64! FC Kobylisy B Mořský panny 11. 6:2 (1:0)
Přemysl Vodička – Kristian Chmel, Matej Hušták, Petr Kašpárek, Jiří Petrášek, Jakub Routner, Petr Schütz, Tomáš Tumpach, Lukáš Vysokomenský, Jonáš Zýka vs Martin Lippert – Michal Pergl, Matěj Příhoda, Vojtěch Šalanský, Martin Sus, Filip Zejman, Petr Židoň
51., 51. Petr Kašpárek
55. Jakub Routner
58., 59. Matěj Příhoda
4. 6. 19 19:15 KORAB Perpetis 64! FC Kobylisy B 10. 3:1 (3:0)
Ač byli domácí bez možnosti střídání, fotbalovostí a bojovností Kobylisy přehráli a zaslouženě berou dva body. Novotný
Perpetis 64! FC Kobylisy B
Lukáš Vlk – David Král, Miroslav Lacman, Petr Nezbeda, Zdeněk Vaněček, Michal Vlk vs Přemysl Vodička – Kristian Chmel, Petr Kašpárek, Jiří Petrášek, Petr Schütz, Martin Skatula, Tomáš Tumpach, Lukáš Vysokomenský, Jonáš Zýka
6. Zdeněk Vaněček
8. OG
28. Michal Vlk
46. Tomáš Tumpach
28. 5. 19 19:15 KORAB 64! FC Kobylisy B Měcholupská střeva 9. 1:4 (1:1)
Zasloužené vítězství hostů v pohledném zápase. Rataj
64! FC Kobylisy B Měcholupská střeva
Přemysl Vodička – Kristian Chmel, Matej Hušták, Petr Kašpárek, Petr Schütz, Tomáš Tumpach, Jonáš Zýka vs Jan Brožíček – Vít Gaupmann, Tomáš Kordiak, Lukáš Kuřina, Ondřej Matějka, Vojtěch Reischl, Jakub Stárek, Jan Trögl, Juraj Vrla
5. Petr Schütz 12., 44. Jakub Stárek
49. Vojtěch Reischl
58. Ondřej Matějka
21. 5. 19 19:15 KORAB Literpool United 64! FC Kobylisy B 8. 4:0 (2:0)
První půle v režii domácích, kteří v průběhu jedné minuty vstřelili dva góly a poločas vyhráli. Druhá půle přinesla další dva góly domácích, kteří zaslouženě vyhráli. Hosté se čestného úspěchu nedočkali, leč se snažili, co mohli. Janča
Literpool United 64! FC Kobylisy B
Jiří Samek – Ivan Groh, Martin Kraus, Petr Sekyra, Andrej Smíkal, Jakub Stránský, Jakub Žerebný vs Přemysl Vodička – Kristian Chmel, Tomáš Hric, Matej Hušták, Petr Kašpárek, Jakub Routner, Petr Schütz, Tomáš Tumpach, Lukáš Vysokomenský
25. Jakub Žerebný
26., 52. Martin Kraus
40. Petr Sekyra
14. 5. 19 19:15 KORAB 64! FC Kobylisy B Divočáci 7. 3:0 (0:0)
Domácí vyhráli zaslouženě. Petr
64! FC Kobylisy B Divočáci
Přemysl Vodička – Kristian Chmel, Tomáš Hric, Matej Hušták, Jakub Routner, Martin Skatula, Tomáš Tumpach, Petr Vojáček, Lukáš Vysokomenský, Jonáš Zýka vs David Bazal – Vladimír Bazal, Roman Čermák, Lukáš Keicher, Petr Matura, Ondřej Moravec, Rudolf Pícha, Jan Včelák, Martin Včelák
37. Kristian Chmel
59. Tomáš Tumpach
60. Lukáš Vysokomenský
7. 5. 19 19:15 KORAB Viktoria Bítovská B 64! FC Kobylisy B 6. 0:1 (0:0)
Utkání hrané celý zápas fair - play, kdy po většinu zápasu vládli gólmani, ale Kobylisy byly šťastnější a slaví těsnou výhru.
Viktoria Bítovská B 64! FC Kobylisy B
Vojtěch Miškovský – Jakub Červenka, Michal Kriml, Benoit Marcoux, Jiří Miškovský, Michal Sucharda, Lukáš Vitovský vs Přemysl Vodička – Kristian Chmel, Petr Kašpárek, Jakub Routner, Petr Schütz, Tomáš Tumpach, Lukáš Vysokomenský, Jonáš Zýka
45. Kristian Chmel
30. 4. 19 20:30 KORAB 64! FC Kobylisy B Rychlí banáni 5. 9:3 (5:0)
Průměrné utkání, ve kterém mělo výraznou převahu fotbalovější družstvo domácích. Rataj
64! FC Kobylisy B Rychlí banáni
Přemysl Vodička – Kristian Chmel, Tomáš Hric, Petr Kašpárek, Jakub Routner, Tomáš Tumpach, Petr Vojáček, Lukáš Vysokomenský, Jonáš Zýka vs Jan Mrázek – Petr Český, Alexandru C. Cocuz, Vít Kocián, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Marek Soukup
43. Ondřej Křivánek
16. 4. 19 19:15 KORAB Punisher FC 64! FC Kobylisy B 4. 6:2 (4:1)
Hosté se snažili, ale na víc jak na jeden gól se nevzmohli. Ve druhé půli se hosté snažili stáhnout nepříznivý výsledek, ale domácí vstřelili dva góly a jednoznačně vyhráli. Janča
Punisher FC 64! FC Kobylisy B
Michal Polášek – Karel Hanzlík, Lubomír Hebký, Tomáš Hrouda, Lukáš Kalous, Petr Karoch, Michal Kroupa, Matěj Schmalz, Marek Vilánek vs Přemysl Vodička – Kristian Chmel, Matej Hušták, Petr Kašpárek, Jiří Petrášek, Jakub Routner, Petr Schütz, Tomáš Tumpach, Petr Vojáček, Lukáš Vysokomenský, Jonáš Zýka
2. Petr Karoch
9. Marek Vilánek
10. Matěj Schmalz
24., 37., 50. Lukáš Kalous
20. Tomáš Tumpach
35. Petr Kašpárek
9. 4. 19 19:15 KORAB 64! FC Kobylisy B Primitivové 3. 2:4 (1:2)
Hosté naprosto jasně přehráli svého soupeře, ale velice se střelecky trápili a rozhodli až v samotném závěru. Svoboda
64! FC Kobylisy B Primitivové
Přemysl Vodička – Kristian Chmel, Tomáš Hric, Matej Hušták, Petr Kašpárek, Jiří Petrášek, Jakub Routner, Martin Skatula, Tomáš Tumpach, Petr Vojáček, Lukáš Vysokomenský, Jonáš Zýka vs Ondřej Kuchta – Mike Ernesto Hönnicke, David Kratochvíl, Robert Kuchta, Tomáš Kuchta, Filip Lukeš, Michal Polesný, Petr Svoboda, Martin Tožička, Jiří Zemek
19. Lukáš Vysokomenský
10. Jiří Zemek
22. Filip Lukeš
57. Ondřej Kuchta
59. Martin Tožička
2. 4. 19 19:15 KORAB Vlci samotáři 64! FC Kobylisy B 2. 16:1 (6:0)
Domácí byli jasně fotbalovějším týmem.
Vlci samotáři 64! FC Kobylisy B
Jan Šlapák – Jan Abel, Marcel Biederman, Jan Chalupecký, David Kratina, Karel Šlapák, Marcel Šlapák, Václav Zamrazil vs Martin Skatula – Kristian Chmel, Tomáš Hric, Matej Hušták, Jiří Petrášek, Jakub Routner, Petr Schütz, Petr Vojáček, Lukáš Vysokomenský, Jonáš Zýka