14. 11. 19 18:15 STER1 Pražský axiom Galantní jeleni 9. 3:3 (2:0)
Jan Poruba – Martin Bednář, Ondřej Doubrava, Michal Pitín, Libor Stočes, Lubomír Umanec, Jakub Vaněček vs Ladislav Tichý – Michal Bohůnek, Dmitrij Bučkovský, Albert Burýšek, David Ježek, Jakub Málek, František Procházka, Adam Zrůbek
40. Ladislav Tichý
52. František Procházka
53. David Ježek
5. 11. 19 20:45 STER3 Galantní jeleni OrangeBoom 8. 2:4 (1:2)
Postupným zvyšováním svého náskoku si hostující celek došel pro vítězství a dva body. Jambor
Galantní jeleni OrangeBoom
Ladislav Tichý – Vladislav Andronov, Michal Bohůnek, Dmitrij Bučkovský, Albert Burýšek, Michal Jansa, David Ježek, Jakub Málek, Vojtěch Vastl, Adam Zrůbek vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Miroslav Kajzr, Jakub Malý, Juraj Michalec, Lukáš Mutňanský, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel, Petr Zetel
19. Vojtěch Vastl
44. OG
20., 47. Lukáš Mutňanský
22. Filip Kadlec
35. Jakub Malý
31. 10. 19 20:30 STER1 No fear KK Galantní jeleni 7. 3:6 (1:1)
Z obou stran statické utkání bez faulů. Během druhého poločasu se domácí dokázali dostat do vedení, poté však nastal totální zkrat a během necelých deseti minut inkasovali hned pětkrát. To také rozhodlo o výsledku utkání. Štěpán Los, Tadeáš Vachek
No fear KK Galantní jeleni
Petr MikulecRadoslav Běhal, Jiří Fuciman, Petr Kodeda, Tomáš Kundrát, Lukáš Prokop, Jan Trojan vs Ladislav Tichý – Dmitrij Bučkovský, Albert Burýšek, Michal Jansa, Jakub Málek, Vojtěch Vastl, Adam Zrůbek
13. Radoslav Běhal
38., 57. Petr Kodeda
4. OG
43., 46. Adam Zrůbek
44., 47. Albert Burýšek
51. Jakub Málek
22. 10. 19 20:30 MOTO1 Hell Avalanche Galantní jeleni 3. 2:4 (1:2)
Hosté využili své šance a po zásluze vyhráli. Boubín
Hell Avalanche Galantní jeleni
Ondřej Tejnor – Ondřej Fabián, David Hladík, Robert Jungmann, Lukáš Rejšek, Tomáš Špaček, Pavel Štědrý, Jan Urban vs Matěj Pechan – Dmitrij Bučkovský, Albert Burýšek, Michal Jansa, Jakub Málek, Zbyněk Moník, Ladislav Tichý, Vojtěch Vastl, Adam Zrůbek
25. Tomáš Špaček
59. Pavel Štědrý
15., 59. Zbyněk Moník
29. Jakub Málek
53. Albert Burýšek
15. 10. 19 18:00 STER1 Galantní jeleni Misch Masch 6. 3:6 (1:4)
Slušné utkání. Od začátku měli převahu hosté, kteří zaslouženě vyhráli. Jedlička
Galantní jeleni Misch Masch
Matěj Pechan – Vladislav Andronov, Michal Bohůnek, Dmitrij Bučkovský, Albert Burýšek, Jakub Málek, Ladislav Tichý, Vojtěch Vastl vs Martin Bursík – Michal Dohnal, Jakub Fau, Richard Feurich, Václav Kabíček, František Prchlík, Marián Prchlík, Petr Prchlík, Tomáš Ptáček, Martin Raček
15., 50. Jakub Málek
54. Ladislav Tichý
7. Václav Kabíček
14., 25., 28., 53. Marián Prchlík
44. Jakub Fau
8. 10. 19 20:45 STOD Los Muchachos Galantní jeleni 5. 1:3 (1:1)
Utkání v dobrém tempu, hrané za silného deště, vyhráli hosté. Filip Buriánek
Los Muchachos Galantní jeleni
Ondřej Kořínek – Lukáš Janovský, Jan Kořínek, Tiziano Marasco, Pavel Nulíček, Rudolf Varga, Ladislav Žitný, Vojtěch Žitný vs Michal Jansa – Vladislav Andronov, Dmitrij Bučkovský, Albert Burýšek, Filip Langr, Jakub Málek, Zbyněk Moník, Matěj Pechan, Ladislav Tichý, Vojtěch Vastl, Adam Zrůbek
8. Tiziano Marasco 3., 47. Albert Burýšek
54. Vojtěch Vastl
1. 10. 19 18:00 STER3 Galantní jeleni Chrontodont ARV 4. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání se zaslouženou remízou. Velmi dobrý zápas z obou stran. Kohout
Galantní jeleni Chrontodont ARV
Vojtěch Vastl – Vladislav Andronov, Michal Bohůnek, Dmitrij Bučkovský, Albert Burýšek, Michal Jansa, Jakub Málek, Ladislav Tichý vs Jan Dlask – Daniel Bureš, Martin Bureš ml., Stanislav Havelka, Adam Hromas, Jaroslav Nezbeda, Tomáš Pospíšil, Lukáš Ptáček, Martin Zukerstein
29., 31. Albert Burýšek 26. Adam Hromas
50. Lukáš Ptáček
11. 9. 19 19:15 MOTO4 Galantní jeleni Gobi dezert 2. 8:1 (3:0)
Kombinačně a rychlostně lépe vybavení domácí v prvním poločase vstřelili tři góly, k tomu ještě nastřelili brankovou konstrukci. Druhý poločas se skoro jednoznačně vyvíjel ve prospěch domácích, kteří přidali ještě pět gólů. Hosté nakonec slavili také čestný úspěch.
Galantní jeleni Gobi dezert
Dmitrij Bučkovský – Michal Bohůnek, Albert Burýšek, Filip Langr, Jakub Málek, Zbyněk Moník, Ladislav Tichý, Adam Zrůbek vs Martin Havel – Jaroslav Doleček, Vojtěch Glomb, Miroslav Kozel, Jozef Lacko, Tomáš Moučka, Jakub Plechšmíd
10. Filip Langr
20., 49. Jakub Málek
28., 33., 48. Zbyněk Moník
38. Ladislav Tichý
45. Michal Bohůnek
56. Jozef Lacko
5. 9. 19 18:15 ARIT Galantní jeleni Skleňák AC 1. 2:5 (0:1)
Zvláště díky zlepšené druhé půli vyhráli hosté zaslouženě.
Galantní jeleni Skleňák AC
Michal Bohůnek – Dmitrij Bučkovský, Albert Burýšek, Michal Jansa, Jakub Málek, Zbyněk Moník, Ladislav Tichý, Adam Zrůbek vs Robert Hájek – David Česal, Kryštof Hereš, Filip Jankovský, Martin Pelen, Filip Poonam, Tomáš Řehák, Tomáš Srp