Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 27.11.19 | 20:15 | HOSTI | STG Milovice Anton aus Tirol | 11. | 0:11 |
Čt 21.11.19 | 20:45 | HOSTI | Anton aus Tirol Inter Lotyšák VET B | 6. | 3:9 |
St 13.11.19 | 18:00 | HRAB1 | Anton aus Tirol Stará Garda VET | 10. | 6:0 k. |
St 6.11.19 | 20:15 | MIKU2 | Notorkros FK VET Anton aus Tirol | 9. | 10:5 |
Čt 31.10.19 | 20:45 | DEKAN | Anton aus Tirol Morová rána 1.FC VET | 8. | 5:1 |
St 16.10.19 | 19:30 | DEKAN | Masters V Anton aus Tirol | 7. | 0:6 k. |
St 2.10.19 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Anton aus Tirol | 5. | 4:2 |
Čt 26.9.19 | 17:45 | MIKU3 | Anton aus Tirol Deportivo Estudiantil VET | 4. | 6:6 |
St 18.9.19 | 17:45 | MIKU4 | Defect Anton aus Tirol | 3. | 4:9 |
Út 10.9.19 | 20:45 | DEKAN | Anton aus Tirol Autobazar Duo VET | 2. | 4:5 |
Čt 5.9.19 | 20:15 | MIKU1 | Anton aus Tirol Vojenské lesy VET | 1. | 3:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Inter Lotyšák VET B | 11 | 9 | 0 | 2 | 63:19 | 18 |
2. | Flamengo CR VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 53:15 | 18 |
3. | Defect | 11 | 8 | 2 | 1 | 62:26 | 18 |
4. | Anton aus Tirol | 11 | 6 | 1 | 4 | 60:41 | 13 |
5. | Autobazar Duo VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 44:46 | 13 |
6. | Stará Garda VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 39:36 | 12 |
7. | Notorkros FK VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:29 | 11 |
8. | Vojenské lesy VET | 11 | 4 | 2 | 5 | 33:40 | 10 |
9. | Morová rána 1.FC VET | 11 | 3 | 3 | 5 | 40:49 | 9 |
10. | STG Milovice | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:77 | 6 |
11. | Deportivo Estudiantil VET | 11 | 1 | 2 | 8 | 26:43 | 4 |
12. | Masters V | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 8.10.19 | 17:45 | MIKU3 | Démoni Hoblina Jižák FC (HL6D) |
Út 8.10.19 | 19:00 | MIKU3 | Ortopedie Starci na chmelu SUP B (SVL2A) |
Út 8.10.19 | 20:15 | MIKU3 | Dřevosprint SC Folprecht 1.FC VET (VL3A) |
Po 4.11.19 | 18:15 | STER2 | England United FC Slovan Amatéři (HL8A) |
Po 4.11.19 | 19:30 | STER2 | UltraNova L.F.C. Kodymka Ultra (UVL2A) |
Po 4.11.19 | 20:45 | STER2 | Gólostroje FC Bronx KKK A (HL5B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Burget Petr | 9 | 19 |
Gregar Petr | 6 | 5 |
Gregar Zdeněk | 3 | 0 |
Husák Milan | 7 | 3 |
Janďourek Karel | 7 | 7 |
Kaiser Martin | 8 | 0 |
Kopecký Jiří | 9 | 0 |
Med Josef | 7 | 3 |
Mikuláš Mojmír | 4 | 1 |
Procházka Jakub | 8 | 9 |
Samler Svatopluk | 4 | 0 |
Tůma Petr | 7 | 0 |