Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 27.11.19 | 20:15 | CESMI | Masters V Flamengo CR VET | 11. | 0:6 k. |
St 13.11.19 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Inter Lotyšák VET B | 10. | 3:0 |
St 6.11.19 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Vojenské lesy VET | 9. | 9:3 |
St 30.10.19 | 18:15 | HANSP | Deportivo Estudiantil VET Flamengo CR VET | 8. | 1:2 |
St 16.10.19 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Defect | 7. | 0:1 |
St 9.10.19 | 18:15 | HANSP | Autobazar Duo VET Flamengo CR VET | 6. | 0:6 |
St 2.10.19 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Anton aus Tirol | 5. | 4:2 |
St 25.9.19 | 18:15 | HANSP | STG Milovice Flamengo CR VET | 4. | 0:11 |
St 18.9.19 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Stará Garda VET | 3. | 1:3 |
St 11.9.19 | 20:15 | MIKU3 | Notorkros FK VET Flamengo CR VET | 2. | 2:3 |
Pá 6.9.19 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Morová rána 1.FC VET | 1. | 8:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Inter Lotyšák VET B | 11 | 9 | 0 | 2 | 63:19 | 18 |
2. | Flamengo CR VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 53:15 | 18 |
3. | Defect | 11 | 8 | 2 | 1 | 62:26 | 18 |
4. | Anton aus Tirol | 11 | 6 | 1 | 4 | 60:41 | 13 |
5. | Autobazar Duo VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 44:46 | 13 |
6. | Stará Garda VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 39:36 | 12 |
7. | Notorkros FK VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:29 | 11 |
8. | Vojenské lesy VET | 11 | 4 | 2 | 5 | 33:40 | 10 |
9. | Morová rána 1.FC VET | 11 | 3 | 3 | 5 | 40:49 | 9 |
10. | STG Milovice | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:77 | 6 |
11. | Deportivo Estudiantil VET | 11 | 1 | 2 | 8 | 26:43 | 4 |
12. | Masters V | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 22.10.19 | 18:15 | HOSTI | Oblouci 81 AFC UVL Benda 1964 OFC UVL (UVL1A) |
Út 22.10.19 | 19:30 | HOSTI | Slawoj Břevnov Trenhos VET (VL3B) |
Út 22.10.19 | 20:45 | HOSTI | Frankie Vršáci VET (VL3B) |
Út 12.11.19 | 17:45 | ZABEH | Dirty Bastards VET Santa Dominica VET (VL2A) |
Út 12.11.19 | 19:00 | ZABEH | Kickers 1990 ČFC Vibromax 2012 (SVL3B) |
Út 12.11.19 | 20:15 | ZABEH | Kodymka Ultra Ladronka U70 (UVL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brož Pavel | 7 | 0 |
Chvapil Ondřej | 5 | 4 |
Čížek Petr | 4 | 1 |
Dvořák Miroslav | 11 | 5 |
Haškovec Karel | 11 | 0 |
Kohout Jaroslav | 2 | 1 |
Kozohorský David | 6 | 2 |
Pospíšil Marek | 5 | 2 |
Řezáč Karel | 11 | 0 |
Šimberský Daniel | 11 | 11 |
Škába Milan | 7 | 2 |
Vykysalý František | 9 | 0 |
Zábranský David | 11 | 13 |