Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 3.12.19 | 18:15 | DEKAN | Malostranský SK Vršáci VET | 11. | 9:3 |
St 20.11.19 | 20:45 | HOSTI | Gente VET Malostranský SK | 10. | 2:3 |
Út 12.11.19 | 20:45 | HOSTI | Malostranský SK Frankie | 9. | 4:3 |
Út 29.10.19 | 20:45 | HOSTI | Bílý lev CF VET Malostranský SK | 8. | 2:5 |
St 23.10.19 | 19:15 | SCBEC | Malostranský SK Běchovičtí sršni A | 7. | 8:1 |
St 9.10.19 | 19:15 | STER2 | Bajern Měšičáci Malostranský SK | 6. | 0:6 |
Út 1.10.19 | 19:30 | HOSTI | Malostranský SK Trenhos VET | 5. | 7:4 |
St 25.9.19 | 19:00 | P3 | Šrot FC VET Malostranský SK | 4. | 2:2 |
Čt 19.9.19 | 19:15 | STER1 | Malostranský SK Šachta UK VET | 3. | 6:1 |
St 11.9.19 | 20:30 | MOTO4 | Slawoj Břevnov Malostranský SK | 2. | 3:6 |
St 4.9.19 | 19:00 | P2 | Malostranský SK Po Útlumu 06 | 1. | 6:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malostranský SK | 11 | 10 | 1 | 0 | 62:23 | 21 |
2. | Šrot FC VET | 11 | 8 | 2 | 1 | 41:18 | 18 |
3. | Frankie | 11 | 6 | 2 | 3 | 29:22 | 14 |
4. | Bílý lev CF VET | 11 | 5 | 3 | 3 | 36:31 | 13 |
5. | Slawoj Břevnov | 11 | 5 | 2 | 4 | 43:36 | 12 |
6. | Po Útlumu 06 | 11 | 4 | 3 | 4 | 35:33 | 11 |
7. | Gente VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:23 | 11 |
8. | Vršáci VET | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:38 | 10 |
9. | Šachta UK VET | 11 | 3 | 1 | 7 | 21:34 | 7 |
10. | Trenhos VET | 11 | 2 | 1 | 8 | 18:35 | 5 |
11. | Bajern Měšičáci | 11 | 2 | 1 | 8 | 25:44 | 5 |
12. | Běchovičtí sršni A | 11 | 1 | 3 | 7 | 15:41 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 18.9.19 | 18:00 | ZAK | Hlavonožci na niti FC Spirit bar FC B (HL5E) |
St 18.9.19 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A 4 TD Ala Bundy A (HL4C) |
St 18.9.19 | 20:30 | ZAK | Deportivo Estudiantil VET STG Milovice (VL2B) |
Čt 10.10.19 | 18:00 | KORAB | Inter Letná Válcovny plechu MS FC (HL6G) |
Čt 10.10.19 | 19:15 | KORAB | Kuřátka FC Sean team VET (VL1A) |
Čt 10.10.19 | 20:30 | KORAB | Bílá pohroma ALT 1.AK (HL6G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Braný Martin | 11 | 21 |
Čermák Pavel | 11 | 2 |
Černý Daniel | 11 | 2 |
Frankl Tomáš | 11 | 18 |
Jůna Tomáš | 8 | 12 |
Kozel Milan | 11 | 1 |
Pokorný Milan | 11 | 2 |
Štěpnička Michal | 10 | 3 |