Čt 6.9.07 17:00, 18:15 BECH Santa Tranta PC A
Ne 9.9.07 15:00, 16:15, 17:30 zzZARUB Inter Lotyšák A
St 12.9.07 18:00, 19:15, 20:30 HRAB1 Klokan club A
Čt 13.9.07 16:45, 18:00 zzPODVI Vojenské lesy
Ne 16.9.07 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00 ZAK Městská policie
St 19.9.07 16:30, 17:45 zzS1 Úterní hosté Ski FC A
Ne 23.9.07 12:30, 13:45, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45 TEMPO Smutný potapěči
Další pískání Kompletní rozpis pískání

26. 11. 07 20:30 ZAK Šumavan-Balkán Vojenské lesy 11. 2:4 (1:1)
Utkání mělo zajímavý náboj, protože výhra Šumavanu by ho poslala na medailovou příčku. Remíza by stačila Vojenským lesům. Jako první šli do vedení hráči Šumavanu po rohovém kopu, ale už ve 4.minutě bylo vyrovnáno. Do konce poločasu bylo k vidění ještě několik příležitostí na obou stranách, ale žádná z nich nebyla využita. Po přestávce se prosadili hosté a domácí stačili už jen korigovat skóre. Marek Four, Jaroslav Příbrský
Šumavan-Balkán Vojenské lesy
Ivan Dolejš – Michal Dochtor, Petr Dochtor, Lubomír Karda, Jakub Krob, Tomáš Kučera, Karel Poláček, Martin Šírl vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Radek Hochmeister, Lukáš Hrabák, Vladimír Kargl, Adam Randák
2., 51. Petr Dochtor 4. Lukáš Hrabák
35. Roman Bäumel
50. Petr Bartejs
57. Radek Hochmeister
26. 11. 07 20:15 P3 Boston HS HS Praha 11. 1:1 (1:0)
Tvrdě hrané utkání, které skončilo spravedlivou remízou. Dušan Melíšek, Tomáš Bárta
Boston HS HS Praha
Martin Halbich – Michal Běla, Petr Bošnakov, Jan Cruz, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Ondřej Myška, Martin Vyroubal vs Michal Klíma – Jan Kaše, Roman Kolín, David Kratochvíl, Zdeněk Kuneš, Miloš Pytlíček, Vít Turtenwald, Tomáš Tvrdík, Zdeněk Vořechovský
27. Jan Cruz 40. David Kratochvíl
26. 11. 07 20:15 P1 S.N.F. A Městská policie 11. 4:4 (3:0)
Utkání hrané na velice těžkém terénu. Ve 12.minutě vedli domácí již 3:0 a zdálo se, že je rozhodnuto. Druhý poločas byl ve znamení tlaku Policie. Podařilo se jí srovnat a nakonec přidal ještě každý tým po gólu. Petr Deršák
S.N.F. A Městská policie
Marek Šveda – Roman Bačák, Pavel Čech, Jaroslav Dryák, Martin Havelka, Jiří Pak, Michal Perna vs Jiří Sedláček – Martin Crkal, Tomáš Harant, Michal Klimáček, Michal Kožuch, Karel Kreuzer, Vladimír Panýrek, Aleš Unger, Roman Vyšata
42. Vladimír Panýrek
26. 11. 07 20:00 TEMPO Smutný potapěči Inter Lotyšák A 11. 3:2 (0:1)
V 1.poločase vyrovnané utkání, kdy Potapěči měli více vyložených šancí, které bravurně likvidoval brankář Lotyšáku. Poločas nakonec vyhráli hosté 0:1. Po přestávce přidal Inter druhý gól a v 50.minutě vedl už o dvě branky. Potapěči dali všechny síly do útoku a to se vyplatilo. Nakonec zápas vyhráli 3:2 a zajistili si letošní titul. Filip Cihelka, Michal Šebek
Smutný potapěči Inter Lotyšák A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Pavel Bek – Jan Beneš, Matěj Brabec, Milan Čáp, Jan Kahuda, Aleš Kvasnička, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek, Radek Sláma, Tomáš Stejskal, Ladislav Tesař
52., 60. Václav Nechvíla
58. Petr Dedek
24. Matěj Brabec
50. Jan Kahuda
51. Pavel Bek
26. 11. 07 19:30 zzCZU Úterní hosté Ski FC A Ferri FC 11. 3:1 (0:1)
Přes nepřízeň počasí předvedly oba týmy rychlý a technický fotbal. Po brzkém gólu hostů se domácí vzpamatovali až ve 38.minutě, kdy stav zápasu srovnali a do konce zápasu soupeře přehrávali jak kombinačně tak gólově. Další příděl branek zastavil brankář hostí. Václav Blažek, Tomáš Kaprálek
Úterní hosté Ski FC A Ferri FC
Roman Slavík – Petr Čížek, Tomáš Dostálek, Tomáš Fitzel, Jan Mikeš, Petr Pícha ml., Petr Seidel, Jan Zeman vs Marek Kutina – František Hanzák, Radek Hanzák, Martin Mareček, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Miroslav Vavroušek
38., 44. Jan Mikeš
52. Petr Seidel
1. Radek Hanzák
26. 11. 07 19:30 zzNOVOB Santa Tranta PC A Klokan Perón club A 11. 5:6 (2:4)
Na těžkém zasněženém terénu se odehrálo bezstarostné utkání. V ukrutné zimě zahřálo množství gólů. Vítězství si připsal Klokan, protože se mu podařilo vstřelit jednu branku navíc.
Santa Tranta PC A Klokan Perón club A
Petr Žemla – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Ondřej Pokorný, Petr Stupka vs Jan Jelínek – Lukáš Debnár, Pavel Hašek, Zdeněk Koukal, Tomáš Pecháček, Robert Staněk ml., Jiří Vágner