St 12.9.07 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol Viktoria Bítovská VET A   (VL3A)
St 12.9.07 19:15 HRAB1 Folprecht 1.FC VET Dehet Old FC   (VL4A)
St 12.9.07 20:30 HRAB1 Restaurace U Pecků A Gepard AFC   (HL2A)
St 10.10.07 16:45 zzS1 Inter Lotyšák B Suchdol sabres A   (HL2A)
Pá 26.10.07 19:00 P3 Nejistá sezóna Felix club (seniors)   (VL3B)
Pá 26.10.07 20:15 P3 Megafloors.cz Suchdol sabres A   (HL2A)

26. 11. 07 19:30 zzNOVOB Santa Tranta PC A Klokan Perón club A 11. 5:6 (2:4)
Na těžkém zasněženém terénu se odehrálo bezstarostné utkání. V ukrutné zimě zahřálo množství gólů. Vítězství si připsal Klokan, protože se mu podařilo vstřelit jednu branku navíc.
Santa Tranta PC A Klokan Perón club A
Petr Žemla – Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Jan Musel, Ondřej Pokorný, Petr Stupka vs Jan Jelínek – Lukáš Debnár, Pavel Hašek, Zdeněk Koukal, Tomáš Pecháček, Robert Staněk ml., Jiří Vágner
55. Jan Jelínek
12. 11. 07 18:15 BECH Klokan Perón club A S.N.F. A 10. 5:5 (3:4)
Domácí doplatili na pozdní příchod několika hráčů a zároveň velmi vlažný začátek, kdy inkasovali ve 4 hráčích v poli. Jakmile doplnili stavy, začali soupeře přehrávat. S.N.F. však trestalo Klokany z brejků. Domácí by si zasloužili vyhrát, ale v poslední minutě si těžce vybojované vedení nechali vzít. Kohout
Klokan Perón club A S.N.F. A
Jan Jelínek – Jiří Franěk, Pavel Hašek, Zdeněk Koukal, Zdeněk Šauer, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml. vs Marek Šveda – Roman Bačák, Pavel Čech, Martin Havelka, Jiří Pak, Marián Pašiak
9., 25. Jan Jelínek
13. Jiří Franěk
31., 53. Pavel Hašek
5 Robert Staněk ml. 2., 16., 28., 59. Pavel Čech
12. OG
11. Martin Havelka
5. 11. 07 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Klokan Perón club A 9. 1:6 (0:1)
Velice pohledné utkání, z obou stran korektní a s minimem faulů. Domácí doplatili na obrovskou smůlu v zakončení, kdy nastřelili cca 4-krát tyč. Hosté působili fotbalovějším dojmem a dokázali své šance proměňovat. Milan Husák
Šumavan-Balkán Klokan Perón club A
Lukáš Fabera – Pavel Adámek, Petr Dochtor, Lubomír Karda, Tomáš Králíček, Martin Maxant, Karel Poláček vs Tomáš Pecháček – Ondřej Bálek, Pavel Hašek, Jan Jelínek, Zdeněk Koukal, Lukáš Kučera, Zdeněk Šauer, Jiří Vágner
55. Karel Poláček 12., 41. Ondřej Bálek
39., 45., 53. Jan Jelínek
50. Jiří Vágner
22. 10. 07 19:15 ZAK Klokan Perón club A Městská policie 8. 3:1 (2:1)
Vyrovnaný zápas, ve kterém tým Městské policie v prvním poločase mohl jít do vedení, ale nakonec rozhodla střelecká potence týmu Klokan.
Klokan Perón club A Městská policie
Erik Löffler – Lukáš Debnár, Pavel Hašek, Jan Jelínek, Zdeněk Koukal, Lukáš Kučera, Petr Štáf ml. vs Petr Jůzek – Leoš Grmela, Tomáš Harant, Michal Klimáček, Michal Kožuch, Libor Martinček, Martin Oppel, Petr Skřivan, Jan Tezner
3., 41. Lukáš Kučera
10. Pavel Hašek
28. Tomáš Harant
15. 10. 07 20:30 ZAK Klokan Perón club A Vojenské lesy 7. 2:4 (2:1)
Vojenské lesy zahájily utkání vlažně, a tak hráči Klokanu převzali iniciativu. V sedmé minutě Seidlova střela z velké dálky pronikla za záda překvapeného Schneidera. V 27.minutě potrestal zaváhání Hochmeistera Bálek a zblízka prostřelil Schneidera podruhé. Koncem první půle a počátkem druhé se povedlo Lesům vyrovnat a hráči Klokanu znervózněli. Z toho rezultoval vedoucí gól Lesů, který padl ve 40. minutě.  Klokan se ve snaze o vyrovnání  tlačil na polovinu soupeře, ale více šancí se rodilo na druhé straně z protiútoků do otevřené obrany Klokanu. Zápas uzavřel Hochmeister v 53. minutě, když zvýšil na 4:2. Tomáš Vích
Klokan Perón club A Vojenské lesy
Lukáš Debnár – Luboš Ancin, Ondřej Bálek, Lukáš Kučera, Pavel Saidl, Zdeněk Šauer, Robert Staněk ml. vs David Schneider – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čaba, Ladislav Čejka, Josef Dufek, Radek Hochmeister, Lukáš Hrabák, Daniel Pašek, Adam Randák
40. Petr Bartejs
8. 10. 07 19:00 P2 Inter Lotyšák A Klokan Perón club A 6. 4:3 (3:1)
Klokani začali velmi vlažně a byli za to potrestáni tříbrankovým náskokem Lotyšáku po dvaceti minutách. Poté se vzchopili a do poločasu stačili snížit. Po změně stran se dále tlačili kupředu, přežili i penaltu a ve 53.minutě dokázali vyrovnat. Přesto nakonec Lotyšák strhl vítězství na svou stranu brankou z 58 minuty. Kohout
Inter Lotyšák A Klokan Perón club A
Pavel Bek – Matěj Brabec, Jan Kahuda, Petr Kapoun, Aleš Kvasnička, David Nosek, Jaroslav Šimek, Radek Sláma, Tomáš Stejskal, Ladislav Tesař vs Luboš Ancin – Ondřej Bálek, Jiří Franěk, Pavel Hašek, Lukáš Kučera, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml.
4., 20. Jaroslav Šimek
8. Radek Sláma
58. Matěj Brabec
23. Pavel Hašek
32., 53. Lukáš Kučera
1. 10. 07 19:15 HRAB3 Klokan Perón club A HS Praha 5. 4:3 (3:1)
Pohledné a slušně hrané utkání v němž vyhrál šťastnější tým. V první půli byl lepší Klokan Perón club, který si vytvořil náskok. Do druhé půle přišli hráči hostí jako vyměnění a podařilo se jim vyrovnat. V závěrečném náporu, ale hosté branku nevsítili a naopak z rychlého protiútoku vstřelil Hašek vítezný gól Klokan clubu. Miroslav Hybner, Roman Kabelka
Klokan Perón club A HS Praha
Luboš Ancin – Ondřej Bálek, Pavel Hašek, Lukáš Kučera, Petr Pohnán, Zdeněk Šauer, Robert Staněk ml. vs Jaroslav Samec – Jan Kaše, Roman Kolín, Karel Tošnar, Vít Turtenwald, Tomáš Tvrdík
10. Zdeněk Šauer
18., 28. Lukáš Kučera
60. Pavel Hašek
23. Tomáš Tvrdík
43. Karel Tošnar
45. Vít Turtenwald
24. 9. 07 17:00 DEKAN Ferri FC Klokan Perón club A 4. 3:0 (1:0)
Vysoce kvalitní utkání, ve kterém nechyběla rychlost, bojovnost i technika. Klokani si sice vytvořili územní převahu a dominovali míči, góly však stříleli pouze domácí. Robert Chačaturov
Ferri FC Klokan Perón club A
Josef Kulich – Martin Bednář, František Hanzák, Martin Mareček, Josef Moravec, Tomáš Otcovský, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Jan Vavroušek, Miroslav Vavroušek vs Luboš Ancin – Ondřej Bálek, Pavel Hašek, Lukáš Kučera, Tomáš Pecháček, Zdeněk Šauer, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml.
10. Tomáš Strnad
36. Jan Svoboda
38. Martin Mareček
13 Martin Bednář
47 Jan Svoboda
17. 9. 07 19:30 zzCZU Klokan Perón club A Úterní hosté Ski FC A 3. 9:6 (6:2)
Zápas začal o 15 min. později kvůli poruše světel, kterých i tak po celý zapas svítila jen polovina. Úterní hosté začali o jednoho hráče méně který dorazil až ve 40. minutě. To bylo dost pozdě a projevilo se to také na výsledku. I když se Hosté snažili jak chtěli na soupeře nestačili. Přes všechny problémy to byl hezký zápas se spoustou branek a bez zákeřných faulů, radost pískat.
Klokan Perón club A Úterní hosté Ski FC A
Luboš Ancin – Jan Cibula, Jiří Franěk, Lukáš Kučera, Tomáš Pecháček, Robert Staněk ml., Ondřej Vaňous vs Roman Slavík – Tomáš Čapek, Petr Čížek, Martin Doležal, Tomáš Dostálek, Tomáš Fitzel, Petr Seidel