Po 14.5.07 18:00 zzARIT1 Supráci Šumavan-Balkán Koliba F.C.V.   (SVL1A)
Po 14.5.07 19:15 zzARIT1 Deko Dynamo Beránek   (HL3B)
Po 14.5.07 20:30 zzARIT1 Kareto-Reco Ekonom WT   (HL3A)
St 6.6.07 17:00 zzZARUB Šachta UK Stará garda   (HL4B)
St 6.6.07 18:15 zzZARUB Holosmetky FC A Bedna 98 FC   (HL2B)
St 6.6.07 19:30 zzZARUB Letná FC Veget FC   (HL3B)

23. 6. 07 11:15 zzJUNI1 Pražská legie 2000 Alej FK A 11. 3:1 (1:0)
Velmi kvalitní utkání s převahou Pražské legie koučovanou nehrajícím kapitánem z lavičky. Tomáš Bárta, Michal Adámek
Pražská legie 2000 Alej FK A
Milan Starý – Marek Adamec, Jiří Engel, Luboš Faško, Petr Ondruš, Miroslav Pepř, Jan Škvor vs Tomáš Hendrych – Pavel Beneš, Bedřich Horák, Ivan Karhan, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Tomáš Kubík
18. Marek Adamec
34. Jiří Engel
48. Petr Ondruš
32. Bedřich Horák
9. 6. 07 10:00 ZAK Alej FK A Polnohospodár Praha 10. 2:1 (2:1)
Soupeři přistoupili k zápasu zodpovědně a tak šlo o taktickou bitvu kdo první udeří. Zaslouženě se to povedlo fotbalovějším domácím. Zlomovým momentem byla pak rychlá odpověď po vyrovnání. Dobří gólmani mohli opakovaně děkovat dobře postaveným brankám při odrazech tyčí. Pavel Kotrč, Jan Cína
Alej FK A Polnohospodár Praha
Petr Malec – Tomáš Hendrych, Bedřich Horák, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Petr Kopřiva, Tomáš Kubík vs Jan Molnár – Jan Carda, Jan Cerha, Jiří Havle, Martin Král, Ladislav Kuběna, Stanislav Němeček, Josef Patrovský, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl
15., 27. Petr Karol 25. Petr Pek
3. 6. 07 11:15 DEKAN Kliďas FC Alej FK A 9. 3:1 (0:1)
Velice kvalitní dynamické utkání s mírnou převahou vítězů, žejména ve druhém poločase, kdy doháněli jednobrankové manko. Trpělivou hrou ale v závěru dokonale otočili výsledek. Jaroslav Matějka, Pavel Čtvrtečka
Kliďas FC Alej FK A
Luboš Karas – Tomáš Búřil, Tomáš Duchoň, Petr Fryš, Hynek Heisig, Michal Heisig, Tomáš Karas, Martin Mládek, David Mudra, Lukáš Ondraschek, Martin Pecha vs Petr Malec – Petr Beneš, Tomáš Hendrych, Erich Kaderka, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Petr Kopřiva, Tomáš Kubík
54. Petr Fryš
57. Lukáš Ondraschek
58. Martin Mládek
9. Petr Karol
26. 5. 07 17:30 ZAK Alej FK A Jawa Team 8. 1:1 (0:1)
V prvním poločase vyrovnané utkání se šťastným gólem Jawa Teamu. Po přestávce byla velká převaha týmu Alej FK, jenž znamenala zasloužený vyrovnávací gól. Filip Málek, Jiří Lukášek
Alej FK A Jawa Team
Tomáš Hendrych – Pavel Beneš, Petr Beneš, Bedřich Horák, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Tomáš Kubík vs Ludvík Landiga – Jan Gerschon, Ladislav Machulka, Jan Mocek, Martin Palcr, Jaroslav Vysoký
59. Petr Beneš 20. Ludvík Landiga
19. 5. 07 10:00 DEKAN Inter Ohradní Alej FK A 7. 2:1 (1:0)
Vyrované utkání, které v závěru na svou stranu strhli domácí.
Inter Ohradní Alej FK A
Petr Skalický – Jan Fiřt, Stanislav Holiček, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Karel Lang, Vladimír Teplan, Filip Turek vs Tomáš Hendrych – Bedřich Horák, Erich Kaderka, Michal Karhan, Petr Karhan, Tomáš Kmínek, Tomáš Kubík
21., 51. Karel Lang 42. Tomáš Kubík
12. 5. 07 13:45 ZAK Alej FK A GTL A 6. 1:4 (1:0)
Pohledné utkání, ve kterém každému celku patřil jeden poločas. Domácí dobře odehráli první půli, zejména z taktického hlediska. Po změně stran se obraz hry úplně změnil, hosté začali přesněji kombinovat a střílet branky. Zasloužené vítězství GTL.
Alej FK A GTL A
Tomáš Hendrych – Petr Beneš, Bedřich Horák, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Petr Kopřiva, Tomáš Kubík vs Petr Šimek – Miroslav Bartoš, Vladimír Grešner, Martin Holas, Miloš Hurajčík, Alexandros Koranis, Martin Kucbel, Jiří Ludvík, Miroslav Šeba, Lukáš Semirád, Jaroslav Votípka
21. Bedřich Horák 35. Miloš Hurajčík
44., 47. Jiří Ludvík
59. Jaroslav Votípka
5. 5. 07 13:45 P3 Alej FK A Alkohol Tea FC 2. 0:3 (0:1)
Pěkné utkání, Alkohol Tea byl lepším mužstvem, ač Alej bojovala až do konce, branka pro ni byla zakletá. Jindřich Šídlo
Alej FK A Alkohol Tea FC
Tomáš Hendrych – Bedřich Horák, Erich Kaderka, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Kubík vs Martin Kříž – Martin Kyncl, Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Tomáš Václavík
9 Erich Kaderka 25. Tomáš Václavík
32., 59. Kamil Nezval
28. 4. 07 13:45 ZAK Deportivo Estudiantil FC A Alej FK A 5. 2:1 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání, které pro sebe technickou a kombinační hrou rozhodlo Deportivo na začátku druhé půle. Hostující Alej dokázala pouze snížit v samém závěru. Miroslav Hyža
Deportivo Estudiantil FC A Alej FK A
Christian Rene Guzman Echalar – Javier Dario Acosta Serrano, Fredy Ramon Alegre Nunez, Marcos Antonio Alemán, Vladimir Aleman, Leonardo Echeverria, Guillermo Sebastian Menendez, Omar Solares vs Petr Karol – Pavel Beneš, Petr Beneš, Michal Karhan, Petr Karhan, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Kubík
35. Leonardo Echeverria
40. Guillermo Sebastian Menendez
56. Tomáš Kubík
21. 4. 07 08:45 TEMPO Alej FK A Demoliční četa 4. 3:7 (2:5)
Útočníci vítězného týmu se v obraně soupeře pohybovali doslova jako Demoliční četa. Střelci Najer a Kryštof nasázeli sedm branek, čímž zajistili Četě výhru. Samotný zápas tak jednoznačný průběh neměl.
Alej FK A Demoliční četa
Tomáš Hendrych – Pavel Beneš, Bedřich Horák, Erich Kaderka, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Kubík, Martin Matula vs Tomáš Vencl – Ilja Herain, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Václav Peterka, Michal Sofron
9. Pavel Beneš
15., 36. Petr Karhan
5., 25., 34. Jan Kryštof
13., 19., 28., 55. Zdeněk Najer
14. 4. 07 13:45 TEMPO Bohemia Roztyly Alej FK A 3. 1:2 (1:1)
Vyrovnané, bojovné utkání. Mužstvo FK Alej bylo fotbalovější a zaslouženě vyhrálo. Michal Franc, Jindřich Baumgartl
Bohemia Roztyly Alej FK A
Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Petr Havelka, Josef Kwolek, Jan Levý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Jan Šterner, Marek Šterner, Aleš Tylinger, Martin Zeman vs Petr Malec – Pavel Beneš, Petr Beneš, Tomáš Hendrych, Bedřich Horák, Erich Kaderka, Michal Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek
28. Daniel Riedl 48 Dušan Mrozek 4. Petr Beneš
57. Michal Karhan
48. Petr Beneš
31. 3. 07 13:45 P1 Alej FK A Terron AC Bozi B 1. 4:2 (3:1)
Zápas byl v režii fotbalovější Aleje. Její čtvrtý gól byl po sporném zákroku, po kterém jsem nechal pokračovat ve hře.
Terron: Rozhodčí za stavu 3:2 hrubě ovlivnil vývoj utkání. I přes signalizaci pomezního nechal hru plynout dál a z toho padl rozhodující gól.