8. Guatemalské ještěrky 11 4 2 5 35:24 10
12. Black angels 1.FC 11 0 1 10 15:73 -5

St 11.4.07 17:00 zzPANK4 Vršovice Breaker´s FPC Homogen 1.FC A   (HL6C)
St 11.4.07 18:15 zzPANK4 Torpedo Ohrobec SKA Démoni   (HL4C)
St 2.5.07 19:30 DEKAN Merck stars 1.W.C.   (HL5B)
St 2.5.07 20:45 DEKAN Démoni Batalion 91 A   (HL4C)
Út 26.6.07 18:15 zzPANK2 Stará garda Kehar Club FC   (HL4B)
Út 26.6.07 19:30 zzPANK2 XXX Canary FC   (HL8B)

29. 6. 07 19:15 ZAK Podolka FC Credit Praha FC 11. 6:0 (2:0)
Utkání hrané ve vysokém tempu. Credit Praha se snažil hrát fotbalově, ale bez výsledku, zatímco Podolka potrestala každou chybu. Hráč Vašek z Creditu hrál alibisticky , sobecky a díky tomu byl oslaben celý tým! Michal Perna
Podolka FC Credit Praha FC
Zbyšek Tržil – Jakub Dufek, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Milan Musil, Jiří Nekola, Marek Ranš vs Roman Kubričan – Filip Bouřil, Ondřej Diviš, Michal Kubeník, David Lafek, Michal Nešetřil, Petr Světelský, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek
9., 53., 60. Marek Ranš
20. Milan Musil
46. Jakub Dufek
57. Martin Hradec
37 Marek Ranš
15. 6. 07 18:15 zzJUNI1 Bublifuck Podolka FC 10. 3:2 (1:1)
Pohledné a vyrovnané utkání, kde nakonec zvítězil o fous šťastnější celek. Robert Malík, Kamil Vondrouš
Bublifuck Podolka FC
Vladimír Hanzal – Martin Dušek, Pavel Lukavský, Tomáš Majdl, Josef Maňura, Petr Šimsa, Pavel Strunz, Martin Zíka vs Robert Tržil – Petr Baštář, Jakub Dufek, Pavel Miler, Petr Miler, Milan Musil, Jiří Nekola, Marek Ranš, Michal Turek
23., 56. Martin Dušek
51. Josef Maňura
10. Marek Ranš
40. Michal Turek
15. Pavel Miler
8. 6. 07 16:30 TEMPO Podolka FC Black angels 1.FC 9. 11:5 (5:2)
Utkání rozhodly chyby hostů v obraně a vysoká efektivita útoku domácích.
V 15. minutě domácí střídali gólmana. Ve 40. minutě střídali hosté gólmana.
Stanislav Hladký, Stanislav Losenický
Podolka FC Black angels 1.FC
Richard Hradec – Richard Bednář, Jakub Dufek, Pavel Miler, Milan Musil, Jiří Nekola, Marek Ranš, Zbyšek Tržil vs Petr Hlaváč – Michal Baudyš, Robert Bušek, Stanislav Coubal, Pavel Drážný, Martin Korynta, Martin Máša, Vladimír Setnička
36. Stanislav Coubal
1. 6. 07 18:15 zzPANK2 Orosený Paragraf Podolka FC 8. 3:0 (1:0)
Rozhodčí se k utkání nedostavil. Řízení 1.poločasu zajistil Orosený paragraf a řízení druhého poločasu zajistila Podolka. Utkání poznamenané na Pankráci tradičně mizerným terénem rozhodla chyba gólmana Podolky, který nedokázal zneškodnit střelu skoro přes celé hřiště. Naproti tomu gólman Oroseného paragrafu odvedl bezchybný výkon. Ze snahy o vyrovnání pak vyplynuly pouze další 2 inkasované góly v síti Podolky, které padly po rychlých protiútocích.
Orosený Paragraf Podolka FC
Jan NohejlAleš Blahut, Pavel Bret, Václav Pelikán, Tomáš Probst, Petr Procházka, Lukáš Vacek vs Robert Tržil – Petr Baštář, Richard Bednář, Richard Hradec, Pavel Miler, Jiří Nekola, Marek Ranš
15. Tomáš Probst
43., 48. Petr Procházka
25. 5. 07 17:45 TEMPO Podolka FC Prohibice FKK 7. 4:6 (1:4)
Prohibice měla slušný vstup do utkání, a přestože Podolka v závěru dotahovala, tak si hostující tým svůj náskok uhájil.
Podolka FC Prohibice FKK
Robert Tržil – Petr Baštář, Richard Bednář, Jakub Dufek, Martin Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Jiří Nekola, Marek Ranš vs Jiří Češka – Tomáš Brát, Jan Calta, Pavel Hrdlička, Miroslav Jiskra, Jan Novák, Ondřej Roflík
35. Pavel Hrdlička
18. 5. 07 19:00 P2 Sopouch FC Podolka FC 6. 8:1 (3:1)
Skoro celý první poločas hrála Podolka v oslabení, soupeř toho využil a získal rozhodující náskok. Ten už pouze pečlivou obranou a rychlými protiútoky hlídal a navyšoval. Jiří Měsíček
Sopouch FC Podolka FC
Robert Nachtman – Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Michal Kucarov, Martin Litera, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger, František Vandas vs Robert Tržil – Petr Baštář, Richard Bednář, Jakub Dufek, Richard Hradec, Petr Miler
2., 46. Tomáš Kotek
5., 32., 47., 49. František Vandas
9. Eduard Unger
41. Michal Kucarov
33 Martin Teplický 23. Jakub Dufek
11. 5. 07 20:15 TEMPO Los Bimbananos Podolka FC 5. 13:2 (7:1)
Zápas byl díky tomu, že Podolka hrála více než 40 minut 4+1, jednoznačný. Podolka tedy doplatila na špatnou docházku a paradoxně i na snahy hrát fotbal, protože většinu branek inkasovala po přečísleních 4 na 2,3 na 1. Fotbal předvedený od obou mužstev nebyl špatný, ale skončil velmi krutým výsledkem. Lukáš Zima, Michal Fillo
Los Bimbananos Podolka FC
Ondřej Nový – Václav Balous, Jan Cettl, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Matěj Záhorský, Jan Zavadil vs Robert Tržil – Petr Baštář, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Milan Musil
57. Milan Musil
4. 5. 07 20:15 TEMPO Podolka FC Kanálpucers PL 4. 1:7 (0:3)
Hrál se pohledný technický fotbal, vše v duchu fair-play. Padaly hezké branky. Lukáš Skřivan, Pavel Skřivan
Podolka FC Kanálpucers PL
Robert Tržil – Richard Bednář, Jakub Dufek, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Marek Ranš vs Martin Kotaška – Zdeněk Běťák, Jan Čuřín, Michael Děd, Filip Hegenbart, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň, Simon Zavichovský
37. Richard Bednář 10. Aleš Nakládal
14., 40., 51., 57. Jan Čuřín
22. Simon Zavichovský
59. Filip Hegenbart
20. 4. 07 19:00 P2 Guatemalské ještěrky Podolka FC 3. 4:1 (1:1)
Po příchodu hráče Češky na druhou půli bylo rozhodnuto. Miroslav Weiner, Miloslav Jonáš
Guatemalské ještěrky Podolka FC
Dušan Nulíček – František Bartůněk, Milan Bubeníček, Robert Češka, Jiří Hruban, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Robert Tržil – Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Jiří Nekola, Marek Ranš
18., 51. Michal Turza
50. Robin Vyhnálek
60. Robert Češka
40 Michal Turza 16. Petr Miler
13. 4. 07 18:15 zzPANK2 Podolka FC Dromedarians Praha 2. 0:1 (0:1)
Bojovný zápas bez šancí rozhodla chyba při bránění rohového kopu. Podolka kazila nadějné protiútoky katastrofální finální přihrávkou. David Mička, Lukáš Závodský
Podolka FC Dromedarians Praha
Robert Tržil – Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Jiří Nekola, Marek Ranš vs Jiří Červený – Tomáš Hrdý, Martin Kožár, Libor Lacina, Ondřej Marek, Petr Pištěk, Vlastimil Pospíšil, Petr Viliš, Vítězslav Viliš
25. Libor Lacina
6. 4. 07 18:15 zzNKBE Czech line Podolka FC 1. 0:2 (0:2)
Utkání bylo vyrovnané, ale pak tým Podolka vstřelil dva góly. Tým Czech line nebyl schopen dát gól. A tak lepší tým vyhrál. Roman Kreisinger, David Mottl
Czech line Podolka FC
Tomáš Jirků – Petr Blažek, Radek Csik, Petr Jirka, Pavel Šnajdr, Jaroslav Štekrt, Silvestr Svoboda, Tomáš Vnouček vs Robert Tržil – Richard Bednář, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Marek Ranš