8. Guatemalské ještěrky 11 4 2 5 35:24 10
12. Black angels 1.FC 11 0 1 10 15:73 -5

Ne 29.4.07 17:30 P2 Šrot FC Medicína   (HL5I)
Ne 29.4.07 18:45 P2 Reage boys Bez názvu   (HL4F)
Ne 29.4.07 20:00 P2 Sedm zbabělých B Kojots United   (HL4F)
Ne 13.5.07 15:00 HANSP Medvědi A Ontosport   (HL4F)
Ne 13.5.07 16:15 HANSP Modrá vopice TJ Medvědi B   (HL6K)
Ne 13.5.07 17:30 HANSP Kikina bar Alej FK B   (HL5G)

29. 6. 07 19:30 DEKAN Prohibice FKK Bublifuck 11. 11:4 (7:2)
Přes rychlé dva góly hostů v úvodu utkání, ovládla domácí Prohibice celý zápas a změnila ho v exhibici. Martin Hajný, Marek Kašpar
Prohibice FKK Bublifuck
Milan Dostál – Tomáš Brát, Jan Calta, Jiří Češka, Pavel Hrdlička, Miroslav Jiskra, Jan Novák, Jakub Novotný, Ondřej Roflík, Radomír Staněk, Václav Stibor vs Petr Šimsa – Martin Dušek, Vladimír Hanzal, Tomáš Heinzel, Pavel Lukavský, Martin Zíka
10. Petr Šimsa
15. 6. 07 18:15 zzJUNI1 Bublifuck Podolka FC 10. 3:2 (1:1)
Pohledné a vyrovnané utkání, kde nakonec zvítězil o fous šťastnější celek. Robert Malík, Kamil Vondrouš
Bublifuck Podolka FC
Vladimír Hanzal – Martin Dušek, Pavel Lukavský, Tomáš Majdl, Josef Maňura, Petr Šimsa, Pavel Strunz, Martin Zíka vs Robert Tržil – Petr Baštář, Jakub Dufek, Pavel Miler, Petr Miler, Milan Musil, Jiří Nekola, Marek Ranš, Michal Turek
23., 56. Martin Dušek
51. Josef Maňura
10. Marek Ranš
40. Michal Turek
15. Pavel Miler
8. 6. 07 20:15 TEMPO Los Bimbananos Bublifuck 9. 9:0 (3:0)
Jednoznačné utkání, ve kterém obě mužstva předvedla dobrý fotbal. Mírně starší hráči Bublifucku nemohli střídat a to byl velký handicap. Josef Bělohlávek, Čestmír Šimůnek
Los Bimbananos Bublifuck
Ondřej Nový – Václav Balous, Jan Knap, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Jan Zavadil vs Pavel Souček – Martin Dušek, Vladimír Hanzal, Pavel Lukavský, Tomáš Majdl, Petr Šimsa, Pavel Strunz
6. Václav Balous
9. Jan Knap
25., 60. Jiří Konečný
33., 47., 51. Jan Zavadil
37. Štěpán Kotoun
57. Jan Kuchař
1. 6. 07 19:30 zzJUNI2 Bublifuck Kanálpucers PL 8. 2:4 (2:0)
Pohledné utkání, které však definitivně rozhodlo až závěrečné oslabení domácích.
Bublifuck Kanálpucers PL
Pavel Souček – Martin Dušek, Vladimír Hanzal, Tomáš Heinzel, Pavel Lukavský, Josef Maňura, Petr Šimsa, Pavel Strunz, Martin Zíka vs Martin Kotaška – Zdeněk Běťák, Jan Čuřín, Michael Děd, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň, Simon Zavichovský
23. Tomáš Heinzel
24. Vladimír Hanzal
55 Martin Zíka 41. Simon Zavichovský
44. Vojtěch Kumšta
48. Aleš Nakládal
54. Michael Děd
25. 5. 07 19:00 P3 Guatemalské ještěrky Bublifuck 7. 3:1 (3:0)
Utkání měli ve své moci Ještěrky, ale škoda jen, že ze dvaceti šancí dali jen tři. Robert Šafránek, Ladislav Řeháček
Guatemalské ještěrky Bublifuck
František Bartůněk – Petr Brabec, Robert Češka, Jiří Hruban, Dušan Nulíček, Tomáš Půček, Robin Vyhnálek vs Pavel Souček – Martin Dušek, Vladimír Hanzal, Pavel Lukavský, Tomáš Majdl, Josef Maňura, Petr Šimsa, Martin Zíka
1. Petr Brabec
8., 14. Robert Češka
51. Martin Dušek
18. 5. 07 19:30 zzNKBE Bublifuck Dromedarians Praha 6. 2:2 (1:2)
Poklidné utkání dobré úrovně. Hráči Dromedarians začali lépe a v úvodu si vypracovali dvoubrankové vedení. Soupeř se však nevzdal a do přestávky snížil. V závěru ukázkovým vlastním gólem vyrovnal. Došlo tak k zasloužené dělbě bodů.
Bublifuck Dromedarians Praha
Pavel Souček – Vladimír Hanzal, Pavel Lukavský, Tomáš Majdl, Petr Šimsa, Pavel Strunz, Martin Zíka vs Jozef Chudý – Tomáš Hrdý, Martin Kožár, Libor Lacina, Ondřej Marek, Petr Pištěk, Vlastimil Pospíšil, Petr Viliš
21. Vladimír Hanzal
52. OG
2. Petr Pištěk
12. Petr Viliš
11. 5. 07 18:15 zzNKBE Czech line Bublifuck 5. 1:3 (1:2)
Po brzkém vedení se tým Czech line vytratil a Bublifuck toho dokázal využít.
Czech line Bublifuck
Radek Csik – Pavel Šnajdr, Jaroslav Štekrt, Silvestr Svoboda, Tomáš Vnouček, Jiří Zajac, Libor Zientek vs Pavel Souček – Martin Dušek, Pavel Lukavský, Tomáš Majdl, Petr Šimsa, Martin Zíka
1. Jiří Zajac 4., 46. Petr Šimsa
10. Martin Dušek
4. 5. 07 20:30 ZAK Bublifuck Credit Praha FC 4. 0:3 (0:1)
Technická i fyzická převaha spolu s důrazem byla celý první poločas na straně hostí, ale když nezasahoval výborný brankář domácích, zvonily tyče. Ve druhém poločase se pustil více dopředu i Bublifuck, ale inkasoval z rychlých protiútoků. Od většího přídělu zachránil domácí brankář Souček. Hrálo se důrazně, ale čistě. Jiří Rousek, Jan Čermák
Bublifuck Credit Praha FC
Pavel Souček – Martin Dušek, Vladimír Hanzal, Pavel Lukavský, Tomáš Majdl, Josef Maňura, Petr Šimsa, Martin Zíka vs Roman Kubričan – Jakub Kolařík, Michal Kubeník, David Lafek, Petr Malysz, Michal Nešetřil, Dalibor Tužinčin
29. Michal Kubeník
39. Jakub Kolařík
50. Petr Malysz
27. 4. 07 17:00 zzPANK1 Bublifuck Orosený Paragraf 1. 2:1 (0:0)
V 1.poločase měl Orosený paragraf nad Bublifuckem mírnou převahu, ale gól nepadl. V 5. minutě 2. poločasu se podařilo Orosenému paragrafu vsítit vedoucí gól a zklidnit se. Ale začal hrát příliš pasivně a nejprve z brejku a poté přímo z rozehrávky od soupeřovy branky dostal 2 góly. Vítězslav Stejskal, Vladimír Šišma
Bublifuck Orosený Paragraf
Tomáš Majdl – Vladimír Hanzal, Tomáš Heinzel, Pavel Lukavský, Petr Šimsa, Petr Socha, Pavel Strunz, Martin Zíka vs Lukáš Vacek – Aleš Blahut, Pavel Bret, Jan Nohejl, Václav Pelikán, Tomáš Probst, Milan Vrchotka
39. Petr Socha
46. Tomáš Majdl
50 Pavel Lukavský 35. Aleš Blahut
20. 4. 07 19:00 P3 Bublifuck Sopouch FC 3. 1:4 (0:2)
Sopouch působil fotbalověji a týmovější výkon mu vynesl poločasové vedení. Bublifuck se po přestávce vzepjal k obratu a snížil, ale při malém počtu náhradníků mu brzy došel dech. Petr Havel, Martin Hošek
Bublifuck Sopouch FC
Martin Zíka – Tomáš Heinzel, Pavel Lukavský, Tomáš Majdl, Josef Maňura, Petr Šimsa, Pavel Strunz vs Robert Nachtman – Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Petr Krejčík, Michal Kucarov, Martin Litera, Jiří Štěpán, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger
38. Tomáš Majdl 11. OG
15. Jiří Štěpán
43. Petr Krejčík
52. Eduard Unger
13. 4. 07 18:15 zzJUNI2 Black angels 1.FC Bublifuck 2. 1:3 (1:0)
V první půli pěkný fotbal na obou stranách, šťastnější ale mohli být Black Angels,  i díky tomu že hosté se trefovali pouze do tyčí. Po pauze se ale prokázala zkušenost hráčů Bublifucku, kteří s chladnou hlavou zápas otočili. Black Angels doplatili na nejistotu a časté hádky v týmu. Lukáš Garreis, Michal Šourek
Black angels 1.FC Bublifuck
Petr Zeman – Michal Baudyš, Robert Bušek, Stanislav Coubal, Petr Hlaváč, Martin Korynta, Martin Máša, Vladimír Setnička vs Vladimír Hanzal – Pavel Lukavský, Tomáš Majdl, Josef Maňura, Petr Šimsa, Pavel Strunz, Martin Zíka