8. Guatemalské ještěrky 11 4 2 5 35:24 10
12. Black angels 1.FC 11 0 1 10 15:73 -5

Po 9.4.07 15:00 P2 Gente - Yeti FC Reds FC   (HL5I)
Po 9.4.07 16:15 P2 Kojots United Benda OFC   (HL4F)
Po 9.4.07 17:30 P2 Notorax AFC Šrot FC   (HL5I)
Ne 3.6.07 15:00 HANSP Bez názvu Medvědi A   (HL4F)
Ne 3.6.07 16:15 HANSP Medvědi B Hattrick Prosek FC   (HL6K)
Ne 3.6.07 17:30 HANSP Flamengo CR VET Hvězda VAB F.C.   (VL2B)

29. 6. 07 19:30 zzPANK1 Kanálpucers PL Dromedarians Praha 11. 2:5 (1:3)
Na hru vítězného týmu je radost pohledět. Techničtí hráči a celý tým v pohybu. Útočníky Kanálpucers zdobí důraz, ale běhali jen do poločasu. Michal Majerík, Petr Hromádko
Kanálpucers PL Dromedarians Praha
Michael Děd – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Simon Zavichovský vs Jiří Červený – Tomáš Hrdý, Martin Kožár, Libor Lacina, Petr Pištěk, Miroslav Podzemský, Vlastimil Pospíšil
25. Michael Děd
52. Simon Zavichovský
2. Miroslav Podzemský
17., 29., 36. Martin Kožár
33. Libor Lacina
15. 6. 07 19:00 P2 Dromedarians Praha Guatemalské ještěrky 10. 4:2 (1:1)
Ze strany hostí to bylo trochu nervózní utkání. Jejich hráči více mluvili něž hráli. Čestmír Pavlásek
Dromedarians Praha Guatemalské ještěrky
Jiří Červený – Tomáš Hrdý, Martin Kožár, Libor Lacina, Ondřej Marek, Petr Pištěk, Miroslav Podzemský, Vlastimil Pospíšil, Petr Viliš, Vítězslav Viliš vs František Bartůněk – Milan Bubeníček, Robert Češka, Jiří Hruban, Dušan Nulíček, Tomáš Půček, Robin Vyhnálek
12., 52. Vlastimil Pospíšil
31. Miroslav Podzemský
57. Martin Kožár
24. Tomáš Půček
55. Robin Vyhnálek
8. 6. 07 19:00 P1 Dromedarians Praha Sopouch FC 9. 1:4 (0:2)
Team Dromedarians se sešla pouze v pěti (bez střídání), což rozhodlo o průběhu utkání. Faktem zůstává, že Sopouch byl i fotbalovější. Z týmu Dromedarians bych vyzdvihnul hlavně fantastického gólmana, který chytil dobrých 5 gólů. Velmi slušné utkání za což děkuji. Filip Číhal, Martin Dražan
Dromedarians Praha Sopouch FC
Jiří Červený – Patrik Dayef, Michal Königsmark, Ondřej Marek, Petr Viliš, Vítězslav Viliš, Tomáš Wasserburger vs Robert Nachtman – Tomáš Kotek, Petr Krejčík, Michal Kucarov, Martin Litera, Jiří Štěpán, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger, František Vandas
59. Petr Viliš 3. Petr Krejčík
28. Eduard Unger
51. Jiří Štěpán
54. František Vandas
1. 6. 07 18:15 zzNKBE Czech line Dromedarians Praha 8. 2:3 (1:3)
Nepřišli rozhodčí, po dohodě pískáno zástupci obou týmů.
V první půli jasně lepší Dromedarians, poločasový výsledek 1:3 mohl být daleko vyšší, ale Czech line podržel gólman Osik. Do druhé půle vyběhla na hřiště v dresu Czech line jejich bývalá velká hvězda K.Vnouček a na hře to bylo okamžitě znát-Dromedarians se ocitli pod vytrvalým tlakem, ale dovolili hráčům Czech line pouze snížení a tak zisk 2 bodů uhájili. Přes velké nasazení z obou stran se hrálo velice slušně, bez nějakých tvrdších faulů.
Czech line Dromedarians Praha
Radek Csik – Petr Blažek, Petr Jirka, Pavel Šnajdr, Silvestr Svoboda, Karel Vnouček, Tomáš Vnouček, Jiří Zajac vs Miroslav Podzemský – Jiří Červený, Jozef Chudý, Tomáš Hrdý, Martin Kožár, Libor Lacina, Ondřej Marek, Petr Pištěk, Petr Viliš
2. Petr Jirka
45. Jiří Zajac
6. Ondřej Marek
10. Martin Kožár
26. Tomáš Hrdý
25. 5. 07 20:30 ZAK Dromedarians Praha Credit Praha FC 7. 0:6 (0:3)
Střelecky úspěšnější hosté přehráli v prvním poločase snaživé domácí. Jiří Ouředník, Filip Kotek
Dromedarians Praha Credit Praha FC
Vítězslav Viliš – Tomáš Hrdý, Martin Kožár, Ondřej Marek, Vlastimil Pospíšil, Petr Viliš vs Roman Kubričan – Jan Diviš, Jakub Kolařík, Michal Kubeník, David Lafek, Petr Světelský, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek
3., 10., 45. Ladislav Vašek
13., 58. Jakub Kolařík
59. Michal Kubeník
18. 5. 07 19:30 zzNKBE Bublifuck Dromedarians Praha 6. 2:2 (1:2)
Poklidné utkání dobré úrovně. Hráči Dromedarians začali lépe a v úvodu si vypracovali dvoubrankové vedení. Soupeř se však nevzdal a do přestávky snížil. V závěru ukázkovým vlastním gólem vyrovnal. Došlo tak k zasloužené dělbě bodů.
Bublifuck Dromedarians Praha
Pavel Souček – Vladimír Hanzal, Pavel Lukavský, Tomáš Majdl, Petr Šimsa, Pavel Strunz, Martin Zíka vs Jozef Chudý – Tomáš Hrdý, Martin Kožár, Libor Lacina, Ondřej Marek, Petr Pištěk, Vlastimil Pospíšil, Petr Viliš
21. Vladimír Hanzal
52. OG
2. Petr Pištěk
12. Petr Viliš
11. 5. 07 18:15 zzPANK1 Dromedarians Praha Black angels 1.FC 5. 4:0 (1:0)
V prvním poločase stačil bojovný tým Black Angels držet se soupeřem krok. Gól do šatny však hodně ovlivnil další průběh. V něm si Dromedárians připravili po dobrých kombinacích dost šancí a zaslouženě zvítězili. Jejich brankář Červený výrazně převyšuje úroveň 6.ligy. Jiří Hroník, Marek Bílek
Dromedarians Praha Black angels 1.FC
Jiří Červený – Jozef Chudý, Tomáš Hrdý, Martin Kožár, Libor Lacina, Petr Pištěk, Vlastimil Pospíšil, Petr Viliš, Vítězslav Viliš vs Roman Pecha – Robert Bušek, Stanislav Coubal, Petr Hlaváč, Jiří Karel, Martin Korynta, Miroslav Martinovský, Martin Máša, Vladimír Setnička
30., 49., 53. Vlastimil Pospíšil
43. Petr Viliš
4. 5. 07 20:45 DEKAN Orosený Paragraf Dromedarians Praha 4. 4:2 (1:1)
Velmi vyrovnané až do konce, vítěz rozhodl šťastným 3. gólem. Martin Zdobinský, Jindřich Smolík
Orosený Paragraf Dromedarians Praha
Tomáš ProbstAleš Blahut, Pavel Bret, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Václav Pelikán, Lukáš Vacek, Milan Vrchotka vs Jiří Červený – Jozef Chudý, Tomáš Hrdý, Libor Lacina, Miroslav Podzemský, Vlastimil Pospíšil, Vítězslav Viliš
24. Lukáš Vacek
46., 60. Pavel Bret
49. Václav Pelikán
4. Vítězslav Viliš
40. Jozef Chudý
20. 4. 07 17:45 TEMPO Dromedarians Praha Prohibice FKK 3. 1:1 (1:0)
Na šestou ligu velmi kvalitní utkání, v kterém se hrálo ohleduplně. Stanislav Hubený, Martin Sekvard
Dromedarians Praha Prohibice FKK
Jiří Červený – Jozef Chudý, Tomáš Hrdý, Martin Kožár, Libor Lacina, Ondřej Marek, Petr Pištěk, Miroslav Podzemský, Petr Viliš vs Milan DostálTomáš Brát, Jan Calta, Jiří Češka, Pavel Hrdlička, Vlastimil Kodera, Jan Novák, Jakub Novotný, Ondřej Roflík, Jiří Studený
29. Miroslav Podzemský 35. Tomáš Brát
13. 4. 07 18:15 zzPANK2 Podolka FC Dromedarians Praha 2. 0:1 (0:1)
Bojovný zápas bez šancí rozhodla chyba při bránění rohového kopu. Podolka kazila nadějné protiútoky katastrofální finální přihrávkou. David Mička, Lukáš Závodský
Podolka FC Dromedarians Praha
Robert Tržil – Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Jiří Nekola, Marek Ranš vs Jiří Červený – Tomáš Hrdý, Martin Kožár, Libor Lacina, Ondřej Marek, Petr Pištěk, Vlastimil Pospíšil, Petr Viliš, Vítězslav Viliš
25. Libor Lacina
6. 4. 07 20:15 TEMPO Dromedarians Praha Los Bimbananos 1. 1:0 (0:0)
Kvalitní utkání, ve kterém byl poražený paradoxně lepším celkem. Ovšem excelentní výkon brankáře Červeného a jedna povedená střela zajistily body domácím Dromedarians.
Dromedarians Praha Los Bimbananos
Jiří Červený – Jozef Chudý, Tomáš Hrdý, Libor Lacina, Ondřej Marek, Petr Pištěk, Vlastimil Pospíšil, Petr Viliš, Vítězslav Viliš vs Ondřej Nový – Václav Balous, Jan Cettl, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Matěj Záhorský, Jan Zavadil