8. Guatemalské ještěrky 11 4 2 5 35:24 10
12. Black angels 1.FC 11 0 1 10 15:73 -5

Po 9.4.07 08:45 ZAK Višeň SK F.R.F. mit vocet   (HL6H)
Po 9.4.07 10:00 ZAK Rohožník United FC A JH   (HL6H)
St 18.4.07 19:00 zzNOVOB Killing power FC Útlum   (HL6C)
St 18.4.07 20:15 zzNOVOB Le Jardin Torzoo   (HL7C)
Út 15.5.07 18:15 zzNKBE Tsunami 99 Rachot   (HL7B)
Út 15.5.07 19:30 zzNKBE Z.O.M.B. Tuscarora B   (HL8B)

29. 6. 07 19:15 ZAK Podolka FC Credit Praha FC 11. 6:0 (2:0)
Utkání hrané ve vysokém tempu. Credit Praha se snažil hrát fotbalově, ale bez výsledku, zatímco Podolka potrestala každou chybu. Hráč Vašek z Creditu hrál alibisticky , sobecky a díky tomu byl oslaben celý tým! Michal Perna
Podolka FC Credit Praha FC
Zbyšek Tržil – Jakub Dufek, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Milan Musil, Jiří Nekola, Marek Ranš vs Roman Kubričan – Filip Bouřil, Ondřej Diviš, Michal Kubeník, David Lafek, Michal Nešetřil, Petr Světelský, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek
9., 53., 60. Marek Ranš
20. Milan Musil
46. Jakub Dufek
57. Martin Hradec
37 Marek Ranš
15. 6. 07 20:30 ZAK Credit Praha FC Los Bimbananos 10. 2:5 (0:2)
Credit se sešel jenom v pěti,více příležitostí včetně nastřelených tyčí a břevna však měl sám.Vyrovnanou hru vydržel udržovat po celý poločas, soupeř však výhodu jednoho hráče v poli využil. Po přestávce se hrál rychlý fotbal, útok střídal útok. Rychlý, technický fotbal s množstvím šancí. Martin Hájek, Otakar Anděl
Credit Praha FC Los Bimbananos
Vlastimil Šolc – Jan Diviš, Ondřej Diviš, Petr Flášar, Jakub Kolařík, Michal Kubeník, Tomáš Kubeník vs Ondřej Nový – Václav Balous, Jan Cettl, Jan Kuchař, Matěj Záhorský, Jan Zavadil
40. Michal Kubeník
47. Jakub Kolařík
14. Václav Balous
19., 53. Jan Zavadil
34. Ondřej Nový
54. Jan Kuchař
8. 6. 07 20:30 ZAK Kanálpucers PL Credit Praha FC 9. 1:6 (0:2)
Zápas byl poměrně vyrovnaný. Hrálo se rychle a technicky. Credit Praha dokázali proměňovat šance a proto výrazným rozdílem vyhráli. Jan Kubín, Ladislav Brett
Kanálpucers PL Credit Praha FC
Martin Kotaška – Zdeněk Běťák, Jan Čuřín, Michael Děd, Filip Hegenbart, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň, Simon Zavichovský vs Roman Kubričan – Jan Diviš, Jakub Kolařík, Michal Kubeník, David Lafek, Petr Malysz, Petr Světelský, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek
51. Michael Děd 20., 21., 38., 42. Ladislav Vašek
34., 54. Jakub Kolařík
1. 6. 07 19:00 P3 Credit Praha FC Guatemalské ještěrky 8. 0:0 (0:0)
Vcelku poklidné utkání, remíza naprosto zasloužená. Karel Volavka, Oldřich Hykeš
Credit Praha FC Guatemalské ještěrky
Roman Kubričan – Jan Diviš, Jakub Kolařík, Michal Kubeník, David Lafek, Petr Malysz, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek vs František Bartůněk – Milan Bubeníček, Robert Češka, Jiří Hruban, Dušan Nulíček, Tomáš Půček, Robin Vyhnálek
25. 5. 07 20:30 ZAK Dromedarians Praha Credit Praha FC 7. 0:6 (0:3)
Střelecky úspěšnější hosté přehráli v prvním poločase snaživé domácí. Jiří Ouředník, Filip Kotek
Dromedarians Praha Credit Praha FC
Vítězslav Viliš – Tomáš Hrdý, Martin Kožár, Ondřej Marek, Vlastimil Pospíšil, Petr Viliš vs Roman Kubričan – Jan Diviš, Jakub Kolařík, Michal Kubeník, David Lafek, Petr Světelský, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek
3., 10., 45. Ladislav Vašek
13., 58. Jakub Kolařík
59. Michal Kubeník
18. 5. 07 20:30 ZAK Credit Praha FC Czech line 6. 6:1 (2:0)
Celkem poklidný  jednoznačný zápas, ale bohužel s horkými hlavami. Credit byl po celý zápas výrazně lepší, takže nebylo co řešit. Czech line nedali ani penaltu. Karel Kušnír, Aleš Musil
Credit Praha FC Czech line
Roman Kubričan – Jakub Kolařík, Michal Kubeník, David Lafek, Petr Malysz, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek vs Tomáš Jirků – Petr Blažek, Radek Csik, Pavel Šnajdr, Jaroslav Štekrt, Silvestr Svoboda, Tomáš Vnouček, Jiří Zajac, Libor Zientek
9., 44. Ladislav Vašek
22. Michal Kubeník
34. David Lafek
35., 59. Jakub Kolařík
54. Radek Csik
11. 5. 07 19:00 P2 Credit Praha FC Sopouch FC 5. 2:2 (2:0)
Utkání rozdílných poločasů:V 1.půli jasně lepší Credit Praha, Sopouch více řečnil. Ve 2. půli začal Sopouch hrát a zaslouženě vyrovnal. Jiří Ladman, Václav Jirkovský
Credit Praha FC Sopouch FC
Roman Kubričan – Michal Kubeník, David Lafek, Petr Malysz, Michal Nešetřil, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek vs Robert Nachtman – Tomáš Hloušek, Petr Sloup, Jiří Štěpán, Martin Teplický, Eduard Unger, Michal Unger
15. Michal Nešetřil
28. Ladislav Vašek
37., 57. Petr Sloup
4. 5. 07 20:30 ZAK Bublifuck Credit Praha FC 4. 0:3 (0:1)
Technická i fyzická převaha spolu s důrazem byla celý první poločas na straně hostí, ale když nezasahoval výborný brankář domácích, zvonily tyče. Ve druhém poločase se pustil více dopředu i Bublifuck, ale inkasoval z rychlých protiútoků. Od většího přídělu zachránil domácí brankář Souček. Hrálo se důrazně, ale čistě. Jiří Rousek, Jan Čermák
Bublifuck Credit Praha FC
Pavel Souček – Martin Dušek, Vladimír Hanzal, Pavel Lukavský, Tomáš Majdl, Josef Maňura, Petr Šimsa, Martin Zíka vs Roman Kubričan – Jakub Kolařík, Michal Kubeník, David Lafek, Petr Malysz, Michal Nešetřil, Dalibor Tužinčin
29. Michal Kubeník
39. Jakub Kolařík
50. Petr Malysz
20. 4. 07 20:30 ZAK Credit Praha FC Black angels 1.FC 3. 3:1 (1:1)
Rychlý a běhavý fotbal s množstvím šancí.
Credit Praha FC Black angels 1.FC
Roman Kubričan – Jakub Kolařík, Michal Kubeník, Tomáš Kubeník, David Lafek, Petr Malysz, Petr Světelský, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek vs Petr Hlaváč – Michal Baudyš, Stanislav Coubal, Martin Korynta, Miroslav Martinovský, Martin Máša, Vladimír Setnička, Luboš Šusta, Tomáš Wheeler
7. David Lafek
40., 59. Michal Kubeník
58 Ladislav Vašek 4. Luboš Šusta 42. Vladimír Setnička
13. 4. 07 20:30 ZAK Orosený Paragraf Credit Praha FC 2. 4:2 (4:2)
O první půli kvalitní zápas s góly, v 2. půli kvalita hry opadla. Credit nastřelil asi 2 tyče. Jiří Kadlec, Filip Turek
Orosený Paragraf Credit Praha FC
Aleš Gola – Aleš Blahut, Pavel Bret, Václav Kotrba, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Václav Pelikán, Tomáš Probst, Lukáš Vacek, Milan Vrchotka vs Roman Kubričan – Jan Diviš, Jakub Kolařík, Michal Kubeník, Tomáš Kubeník, David Lafek, Petr Malysz, Petr Světelský, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek
8., 23. Aleš Blahut
15., 24. Václav Kotrba
11. Jan Diviš
28. Petr Světelský
6. 4. 07 17:45 TEMPO Credit Praha FC Prohibice FKK 1. 3:3 (1:0)
Upracované utkání plné osobních chyb a nepřesností. Na začátku zápasu si hráč Creditu Vašek spletl rozhodčího s pánským přirozením, za což byl odměněn žlutou kartou. Zasloužená dělba bodů. Michal Kouba, Michal Nosek