Ne 20.5.07 10:00 DEKAN Rohožník United FC A Síla vůle   (HL6H)
Ne 20.5.07 11:15 DEKAN Monočlánek FC Basta fidli A   (HL6H)
Ne 20.5.07 12:30 DEKAN Lipodur FC B DDR FC   (HL6J)
Ne 20.5.07 13:45 DEKAN Judo club Jenis HOFI Adamart   (HL7K)
Ne 20.5.07 15:00 DEKAN Marná snaha Befeleme   (HL6I)
Ne 20.5.07 16:15 DEKAN Bohemia AFK Demínka A   (HL5G)

23. 6. 07 11:15 TEMPO Prague United Manny FC 11. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání dobré úrovně. Oba poločasy měly podobný průběh. Týmy si vytvořily několik šancí, brankově se ale dokázaly prosadit až těsně před koncem půle.
Prague United Manny FC
Jiří Nechutný – Martin Hašek, Jan Jaroš, Tomáš Kohout, Michal Papež, Petr Uchytil vs Daniel Duřt – Miroslav Cuker, Ladislav Došlý, Jakub Dratva, Jan Dvořák, Jakub Jelínek, Jiří Kácl, Petr Mareš
28. Jiří Nechutný
57. Jan Jaroš
26. Miroslav Cuker
59. Ladislav Došlý
9. 6. 07 08:45 TEMPO Libeň SK A Prague United 10. 1:5 (0:1)
Domácím jde o postup, ale tentokrát jim utkání vůbec nevyšlo. Málo se dostávali do útoku. Hosté je v klidu přehráli. Šimon Hlinovský, Vojtěch Straka
Libeň SK A Prague United
Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Vojtěch Hlaváček, Pavel Mančař, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Řezáč, Petr Řezníček vs Martin Steiner – Tomáš Hájek, Jaroslav Hudec, Roman Jireš, Tomáš Kohout, Jan Makal, Jiří Nechutný, Michal Papež, Petr Uchytil
52. Vojtěch Hlaváček 15., 49., 50., 51. Jaroslav Hudec
37. Michal Papež
2. 6. 07 08:45 TEMPO Prague United KTB B 9. 5:6 (5:1)
Po poločase se zdálo být rozhodnuto, ale KTB po přestávce zabralo a otočilo nepříznivý vývoj utkání ve svůj prospěch. Vojtěch Pospíšil, Jakub Kynčl
Prague United KTB B
Petr Uchytil – Tomáš Hájek, Jaroslav Hudec, Roman Jireš, Tomáš Kohout, Jiří Nechutný, Michal Papež, Martin Steiner vs Vojtěch Roubíček – Michal Barták, Dominik Behan, Jan Hudeček, Emil Nacházel, Jakub Němeček, Milan Petrák, Jan Polák, Roman Rameš, Petr Šešín, Petr Šešín, Jan Švára
14., 25. Tomáš Hájek
16. Jaroslav Hudec
18., 21. Michal Papež
12., 44. Jan Polák
37., 47., 49. Petr Šešín
54. OG
26. 5. 07 08:45 TEMPO Huňáč PK Prague United 8. 0:0 (0:0)
Hosté byli po celé utkání lepší, ale Huňáč dokázal ubránit remízu. Michael Melena
Huňáč PK Prague United
Jan Patočka – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Boris Neciuk, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Jiří Princ vs Jan Makal – Tomáš Hájek, Jan Jaroš, Tomáš Kohout, Miloslav Novák, Martin Steiner, Petr Uchytil
19. 5. 07 11:15 zzNOVOB Prague United Beruška Prosek 7. 2:3 (0:3)
Pohledný zápas rozhodla Beruška v prvním poločase. V druhém lepší Prague United měl kousek od vyrovnání. Pavel Bočan, Jan Mráz
Prague United Beruška Prosek
Jan Makal – Tomáš Hájek, Martin Hašek, Jaroslav Hudec, Jan Jaroš, Tomáš Kohout, Antonín Kučera, Jiří Nechutný, Petr Uchytil vs Jan Boháč – Radek Benda, Daniel Čermák, Radomír Jungbauer, Michal Otta, Jaroslav Ptáčník, Richard Vávra, Ondřej Vlasák
50. Jiří Nechutný
57. Tomáš Hájek
4. Ondřej Vlasák
13. Radomír Jungbauer
16. Daniel Čermák
12. 5. 07 08:45 TEMPO Torpedo Praclub Prague United 6. 1:6 (0:0)
Neuveden!! Ondřej Hromádka, Milan Smetana
Torpedo Praclub Prague United
Michal Kaplan – Martin Dlouhý, Jiří Kubíček, Tomáš Polívka, Tomáš Seiner, Jiří Tomášek vs Martin Steiner – Tomáš Hájek, Martin Hašek, Jaroslav Hudec, Tomáš Kohout, Antonín Kučera, Michal Papež, Petr Uchytil
34. Martin Dlouhý 46., 55. Tomáš Hájek
48. Petr Uchytil
51. Michal Papež
52., 54. Jaroslav Hudec
5. 5. 07 08:45 TEMPO Prague United Stars beer 5. 4:7 (3:5)
Pohledné a technické utkání bez zbytečných faulů.

Poznámka redakce: Střelci branek jsou jen orientačně, protože rozhodčí uváděl místo jmen střelců jen čísla a to čísla, která v zápise někdy ani nebyla!
Jiří Vácha, Miroslav Fexa
Prague United Stars beer
Martin Steiner – Tomáš Hájek, Martin Hašek, Jaroslav Hudec, Roman Jireš, Tomáš Kohout, Antonín Kučera, Michal Papež, Petr Uchytil vs Pavel Kratochvíl – Pavel Folvarčný, Petr Havelka, Petr Hejbal, Petr Kalina, Vitaliy Kovalenko, Miroslav Novotný, Eduard Skramuský
44. Pavel Folvarčný
28. 4. 07 08:45 TEMPO Senioři Praha A Prague United 4. 0:2 (0:0)
Vítězství v tomto utkání strhli z posledních sil na svou stranu přeci jen o něco fotbalovější hráči Prague United, alespoň někteří.
Senioři Praha A Prague United
Roman Pekárek – Tomáš Danda, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Jan Legát, Jiří Musílek, Petr Pekárek, Milan Plánička, Jan Vlček vs Jan Makal – Tomáš Hájek, Martin Hašek, Jaroslav Hudec, Petr Kincl, Tomáš Kohout, Martin Steiner, Petr Uchytil
50. Martin Hašek
60. Jaroslav Hudec
14. 4. 07 08:45 BECH Prague United Sen Černý Most II PG 3. 1:4 (0:2)
Utkání v němž dominovala technika hostujícího Snu nad tvrdostí Prague United.
Prague United Sen Černý Most II PG
Petr Štětka – Tomáš Hájek, Roman Jireš, Jan Makal, Michal Papež, Martin Steiner, Petr Uchytil vs Václav Klement – Karel Brzek, Vlastimil Datko, František Hamouz, Miroslav Honzík, Zdeněk Kolář, Petr Kovařík, Petr Kovařík, Jan Spěvák
56. Martin Steiner 2., 54. Vlastimil Datko
23. Jan Spěvák
41. Petr Kovařík
7. 4. 07 10:00 DEKAN Tycho de Brahe FC B Prague United 2. 3:6 (1:3)
Oboustraně vyrovnané utkání. Hosté byli produktivnější. Václav Pabst, Jan Konfršt
Tycho de Brahe FC B Prague United
Marek Grůša – František Hulínský, Bohumil Karafiát, Petr Morávek, Radovan Tater, Karel Vais, Martin Vais, Pavel Živný vs Martin Steiner – Tomáš Hájek, Martin Hašek, Jaroslav Hudec, Antonín Kučera, Jiří Nechutný, Michal Papež, Petr Uchytil
21. Petr Morávek
35. Radovan Tater
50. Bohumil Karafiát
5., 19. Jaroslav Hudec
23., 40., 58., 60. Michal Papež
31. 3. 07 08:45 TEMPO Ross Crock Prague United 1. 1:4 (0:2)
Rozhodčí neuvedl komentář! Ondřej Hromádka
Ross Crock Prague United
Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Ladislav Hašlar, Michal Jašpr, Petr Knap, Tomáš Krajča, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Jan Sočava vs Martin Steiner – Tomáš Hájek, Martin Hašek, Jaroslav Hudec, Antonín Kučera, Jan Makal, Jiří Nechutný, Michal Papež