Út 8.5.07 19:00 P1 Palouk SK SK Elet   (HL8B)
Út 8.5.07 20:15 P1 Kolotouš FC Malostranský SK   (VL1A)
Ne 3.6.07 10:00 DEKAN Síla vůle Veleslavín Viktoria   (HL6H)
Ne 3.6.07 11:15 DEKAN Kliďas FC Alej FK A   (HL4D)
Pá 22.6.07 17:45 TEMPO Růžoví delfínci 97,2 Démoni   (HL4C)
Pá 22.6.07 19:00 TEMPO Socra AFK Karlín FC VET Felix club (seniors)   (VL3C)

23. 6. 07 11:15 zzHAGI5 Sen Černý Most II PG Libeň SK A 11. 0:2 (0:1)
Utkání hrané ve velmi rychlém tempu rozhodly dvě šance Libně. Výhru si zasloužili. Daniel Machytka, Stanislav Smola
Sen Černý Most II PG Libeň SK A
Václav Klement – Karel Brzek, Vlastimil Datko, Miroslav Honzík, Petr Kovařík, Petr Kovařík, Radek Plucha, Petr Zeman vs Petr Řezníček – Pavel Čtvrtečka, Vojtěch Hlaváček, Jakub Lébl, Jaroslav Matějka, Jiří Písek, Radek Pivoňka, David Řezáč, Michal Řezáč, Jaroslav Urban
7. Radek Pivoňka
59. Jiří Písek
9. 6. 07 08:45 TEMPO Libeň SK A Prague United 10. 1:5 (0:1)
Domácím jde o postup, ale tentokrát jim utkání vůbec nevyšlo. Málo se dostávali do útoku. Hosté je v klidu přehráli. Šimon Hlinovský, Vojtěch Straka
Libeň SK A Prague United
Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Vojtěch Hlaváček, Pavel Mančař, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Řezáč, Petr Řezníček vs Martin Steiner – Tomáš Hájek, Jaroslav Hudec, Roman Jireš, Tomáš Kohout, Jan Makal, Jiří Nechutný, Michal Papež, Petr Uchytil
52. Vojtěch Hlaváček 15., 49., 50., 51. Jaroslav Hudec
37. Michal Papež
2. 6. 07 10:00 zzTKSPA Ross Crock Libeň SK A 9. 4:7 (1:3)
Velmi pěkná technická hra na obou stranách s vyhecovaným závěrem.
Ross Crock Libeň SK A
Tomáš Přibyl – Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Ladislav Hašlar, Michal Jašpr, Petr Knap, Tomáš Krajča, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Jan Sočava vs Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Vojtěch Hlaváček, Pavel Mančař, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Řezáč, Petr Řezníček, Roman Vlk
41. Petr Řezníček
26. 5. 07 11:15 TEMPO Libeň SK A Manny FC 8. 5:3 (4:1)
Převaha Libně v první půli byla jasná a projevila se i skórem. Ve druhé půli se hra vyrovnala. Hráči Libně neproměnili penaltu, ale i tak vyhráli. Josef Klail, Tomáš Hettner
Libeň SK A Manny FC
Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Vojtěch Hlaváček, Jiří Písek, Martin Pivoňka, Michal Řezáč, Petr Řezníček vs Daniel Duřt – Miroslav Cuker, Jakub Dratva, Jan Dvořák, Miroslav Dvořák, Jakub Jelínek, Jiří Kácl, Martin Pešek, Tomáš Růžička
40. Jiří Kácl
12. 5. 07 11:15 P2 KTB B Libeň SK A 6. 1:1 (1:1)
Utkání hrané v nepříznivém počasí. Hrálo se velmi tvrdě a dynamicky. Fotbalovostí převyšovalo mužstvo SK Liběň. Adam Klofáč, David Hajduk
KTB B Libeň SK A
Vojtěch Roubíček – Emil Nacházel, Jakub Němeček, Milan Petrák, Jan Polák, Roman Rameš, Petr Šešín, Petr Šešín vs Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Pavel Mančař, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Řezáč, Petr Řezníček
24. Petr Šešín 3. Jiří Písek
5. 5. 07 11:15 zzPANK2 Libeň SK A Huňáč PK 5. 2:0 (0:0)
Neuveden!!
Libeň SK A Huňáč PK
Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Pavel Mančař, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Petr Řezníček, Roman Vlk vs Jan Patočka – Oldřich Benda, Pavel Jirka, Jan Malý, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Jiří Princ, Petr Šauer
45. Petr Řezníček
59. Pavel Čtvrtečka
28. 4. 07 11:15 zzNOVOB Beruška Prosek Libeň SK A 4. 1:0 (1:0)
Zápas, který byl přemotivovaný už od úvodních minut. Hlavně za to mohly časté komentáře hráčů Berušky a jejich fanoušků. Tomu nepřidala ani kontrola registrací, kterou si vyžádal tým Libně. Fotbal příliš k vidění nebyl. Spíše šlo o věčné spory. Přesto fotbalověji působili hráči Berušky, i když kapitán týmu Libně byl také hodně viditelný a snažil se hnát své mužstvo dopředu. Tomáš Roubíček, Vladimír Lev
Beruška Prosek Libeň SK A
Jan Boháč – Jaroslav Babka, Radek Benda, Daniel Čermák, Jiří Fiala, Michal Klimeš, Petr Michetschläger, Michal Otta, Jaroslav Ptáčník, Richard Vávra vs Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Vojtěch Hlaváček, Pavel Mančař, Martin Pivoňka, David Řezáč, Petr Řezníček, Roman Vlk
29. Jiří Fiala 50 Michal Klimeš 30. Martin Pivoňka
21. 4. 07 10:00 DEKAN Libeň SK A Tycho de Brahe FC B 7. 3:1 (2:0)
Mírná herní převaha domácích byla základem jejich vítězství, ačkoliv hosté měli mnohokrát příležitost utkání zdramatizovat, když si obrana domácích "dopřávala pauzu". Michal Kočí, Michal Němec
Libeň SK A Tycho de Brahe FC B
Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Pavel Mančař, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Petr Řezníček, Roman Vlk vs Marek Grůša – František Hulínský, Bohumil Karafiát, Radovan Tater, Antonín Tichý, Karel Vais, Pavel Živný
19., 51. Jiří Písek
25. Pavel Čtvrtečka
46. František Hulínský
14. 4. 07 10:00 zzTKSPA Libeň SK A Torpedo Praclub 3. 6:2 (2:1)
Utkání nebylo tak jednoznačné jako výsledek. Libeň dokázala lépe proměňovat šance, k výhře jí výrazně nasměroval svými góly Písek.
Libeň SK A Torpedo Praclub
Michal Řezáč – Pavel Čtvrtečka, Vojtěch Hlaváček, Pavel Mančař, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Petr Řezníček, Roman Vlk vs Josef Gál – Martin Dlouhý, Michal Kaplan, Jiří Kubíček, Michal Malý, Jiří Tomášek, Vojtěch Tomášek
18., 42., 60. Jiří Písek
19., 39. Pavel Čtvrtečka
40. David Řezáč
17., 50. Martin Dlouhý
7. 4. 07 10:00 zzPANK1 Stars beer Libeň SK A 2. 2:3 (1:0)
Svižné utkání s technickými pasážemi na obou stranách. Výsledek odpovídá průběhu zápasu. Z úvodu měli navrch Stars Beer. V druhém poločase už si nevytvořili žádné šance. Nejlepší hráč Písek Jiří rozhodl utkání. Lucián Baltaretu
Stars beer Libeň SK A
Pavel Kratochvíl – Pavel Folvarčný, Petr Hejbal, Vitaliy Kovalenko, Vít Mikulášek, Miroslav Novotný, Eduard Skramuský vs Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Pavel Mančař, Jiří Písek, Martin Pivoňka, David Řezáč, Roman Vlk
19. Eduard Skramuský
53. Pavel Folvarčný
37., 58. Jiří Písek
40. Roman Vlk
31. 3. 07 10:00 zzPANK1 Libeň SK A Senioři Praha A 1. 4:2 (4:0)
První poločas se odvíjel v režii domácího týmu a skóre postupně narůstalo. Po přestávce se situace obrátila a laxní hrou dovolili soupeři snížit. Hosté ale nabízené šance zůročili pouze dvakrát.   Roman Husek, Roman Čech