Ne 21.10.07 16:15 zzANG MoKo 2.FC Airconquest F.F.C.   (HL8L)

1. 12. 07 10:00 TEMPO Nisa AC Grinders FC 11. 5:3 (3:1)
Pohledné utkání s dobrou technikou na obou stranách. František Kohák
Martin Netrefa – Tomáš Čebiš, Ondřej Červinský, Jan Kříž, Vojtěch Mráz, Jiří Šindela, Otakar Vlasák, Václav Žákovský vs Miroslav Žáček – Petr Bureš, Miroslav Dvořák, Jan Pospíšil, Michal Sáss, Jan Sluka, Michal Stareček, Marek Valter
27. Michal Sáss
36. Miroslav Dvořák
50. Jan Pospíšil
17. 11. 07 10:00 P2 Grinders FC Kareto-Reco 10. 6:3 (2:2)
Kareto doplatilo na nemožnost střídat. Dokud hostům nedošly síly, bylo to vyrovnané utkání.
Grinders FC Kareto-Reco
Radim Dvořák – Miroslav Dvořák, Roman Lechner, Jan Pospíšil, Martin Rýdl, Michal Sáss, Jan Sluka, Michal Stareček, Marek Valter, Miroslav Žáček vs Tomáš Rejman – Pavel Chvojka, Viktor Doleček, Zdeněk Pešta, Petr Tichý, Jindřich Volf
20., 45. Michal Sáss
28., 37., 55. Miroslav Dvořák
24. Pavel Chvojka
26. Viktor Doleček
50. Petr Tichý
10. 11. 07 13:45 HANSP Jožin z bažin FNQB Grinders FC 9. 1:1 (0:0)
Pohledné utkání v němž dominovali hosté, ale vyhrát nedokázali.
Jožin z bažin FNQB Grinders FC
Jakub Navrátil – Tomáš Bouchal, Jaromír Cenkl, Jiří Hájek, Miroslav Rožníček, Michal Tichý, Tomáš Tichý, Marek Troněv vs Radim Dvořák – Miroslav Dvořák, Michal Hrebíček, Jan Pospíšil, Martin Rýdl, Michal Sáss, Marek Valter, Miroslav Žáček
35. Miroslav Rožníček 39. Martin Rýdl
3. 11. 07 13:45 HANSP Grinders FC Inter Ohradní 8. 1:4 (0:1)
Velmi rychlé a pohledné utkání. V závěru prvního poločasu měli Grinders dvě šance na vyrovnání, nicméně gólman Interu čisté konto udržel. Druhá půle začala stejně jako ta první, Inter brzy vedl 0:3 a výsledek už udržel. Jiří Malina, Milan Turek
Grinders FC Inter Ohradní
Miroslav Žáček – Petr Bureš, Miroslav Dvořák, Michal Hrebíček, Roman Lechner, Jan Pospíšil, Martin Rýdl, Michal Sáss, Marek Valter vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jan Hrbáček, Karel Lang, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek
45. Martin Rýdl 50 Miroslav Dvořák 5. Karel Lang
35., 38. Jiří Brož
55. Vladimír Teplan
27. 10. 07 13:45 HANSP Grinders FC Sever 1.FC 7. 4:2 (3:2)
Bojovný, ale neúspěšný výkon předvedli hráči Severu.
Grinders FC Sever 1.FC
Radim Dvořák – Petr Bureš, Miroslav Dvořák, Michal Hrebíček, Jan Pospíšil, Michal Sáss, Jan Sluka, Miroslav Žáček vs Roman Kuba – Michal Kabela, Petr Kvapil, Miloš Niesner, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský, Jiří Štědronský
12., 28. Jan Pospíšil
23., 36. Miroslav Dvořák
14. Jiří Štědronský
29. Tomáš Roštík
20. 10. 07 11:15 zzZARUB Blue flame Grinders FC 6. 3:4 (0:1)
Pohledné utkání se spoustou kombinačních akcí. Velmi dobře zachytali oba gólmani. Také proto první branka padla až minutu před přestávkou. Po změně stran se domácí dostali do útlumu a soupeř zvyšoval náskok. Blue flame ještě dokázali dvěmi slepenými brankami utkání zdramatizovat. Grinders však vyrovnání nepřipustili. František Tůma, Petr Hoda
Blue flame Grinders FC
Josef Janota – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Martin Kaščák, Antonín Paseka, Vladimír Skořepa, Pavel Soukup, Miloslav Vejvoda vs Radim Dvořák – Petr Bureš, Miroslav Dvořák, Roman Lechner, Jan Pospíšil, Martin Rýdl, Michal Sáss, Jan Sluka, Michal Stareček
44. Miloslav Gaube
45., 56. Pavel Soukup
29., 40. Jan Pospíšil
37. Michal Sáss
54. Miroslav Dvořák
13. 10. 07 13:45 HANSP Grinders FC Atomovej brouk B 5. 1:6 (1:3)
Rozhodl úvod zápasu, který Grinders vůbec nezachytili. po změně stran vyrovnali hru, ale měli smůlu při zakončení a Brouk přidal v závěru další branky do otevřené obrany. Petr Bešta, Petr Sýkora
Grinders FC Atomovej brouk B
Radim Dvořák – Petr Bureš, Miroslav Dvořák, Jan Pospíšil, Martin Rýdl, Michal Sáss, Miroslav Žáček vs Norman David – Tomáš Autrata, Jiří Pech, Tomáš Reiter, Vladimír Šnídl, Jiří Sova, Zbyněk Zykmund
19. Jan Pospíšil 2., 5., 58. Jiří Pech
14. Vladimír Šnídl
52., 55. Jiří Sova
6. 10. 07 15:00 P3 Alkohol Tea FC Grinders FC 4. 2:2 (0:0)
Kvalitní utkání, ve kterém měli mírnou převahu domácí. V druhém poločase se hrál výborný fotbal. Domácí se o výhru připravili vlastními chybami. Petr Kafka, Jan Landa
Alkohol Tea FC Grinders FC
Martin Kříž – Jiří Neuwirth, Martin Pochopin, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Rudolf Thomas, Tomáš Václavík vs Miroslav Žáček – Petr Bureš, Miroslav Dvořák, Roman Lechner, Jan Pospíšil, Michal Sáss
36., 49. Jiří Neuwirth 47., 58. Michal Sáss
22. 9. 07 13:45 HANSP Grinders FC Sedm zbabělých B 3. 5:1 (1:1)
Dobré utkání, ve kterém o vítězství rozhodla druhá půle, kdy tým Grinders plně využil své šance. Karel Jindrák, Petr Kotrbáček
Grinders FC Sedm zbabělých B
Radim Dvořák – Petr Bureš, Miroslav Dvořák, Roman Lechner, Jan Sluka, Michal Stareček, Marek Valter, Miroslav Žáček vs Jaroslav Salivar – Tomáš Frýbert, Michal Kašpar, Tomáš Pelikán, Viktor Pšenica, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík, David Turek
19., 54. Michal Stareček
49., 58. Jan Sluka
52. Miroslav Žáček
18. Michal Kašpar
15. 9. 07 13:45 HANSP Polnohospodár Praha Grinders FC 2. 2:2 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání, hrané v rychlém tempu a s velkým nasazením obou týmů. Důrazné, ale korektní souboje hráčů dlouho nenapovídaly kdo si odnese z tohoto utkání body za vítězství. Nakonec osm minut před koncem pečetili hráči Polnohospodáru spravedlivou remízu. Jan Vacek, Jiří Vocílka
Polnohospodár Praha Grinders FC
Jan Molnár – Jan Carda, Jiří Havle, Stanislav Němeček, Josef Patrovský, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába vs Radim Dvořák – Petr Bureš, Miroslav Dvořák, Roman Lechner, Jan Pospíšil, Michal Sáss, Jan Sluka, Michal Stareček, Marek Valter, Pavel Vrba
1. Jiří Havle
52. Jan Carda
43., 49. Jan Pospíšil
7. 9. 07 18:15 HANSP Grinders FC Kalparta Kids 1. 3:2 (1:2)
V prvním poločase měla navrch Kalparta a po zásluze vedla. Po změně stran vyrovnané utkání, ale branky stříleli pouze Grinders. O vítězi rozhodl pokutový kop za ruku. Vladimír Sidorjak