Ne 9.9.07 12:30 zzZARUB Talent Praha FC Ivánkovy děti   (HL6J)
Ne 9.9.07 13:45 zzZARUB Kerata Chíjos Bum bar PV B   (HL4F)
Ne 7.10.07 12:30 zzZARUB Atlantic Banana Chiquíta   (HL4D)
Ne 7.10.07 13:45 zzZARUB Kerata Chíjos Kojots United   (HL4F)
Ne 2.12.07 12:30 zzZARUB RAMS Žaves 1.FC (11150)   (HL8M)
Ne 2.12.07 13:45 zzZARUB Oranjes 04 FC United clans   (HL3D)

9. 12. 07 12:30 zzZARUB Úderka Žižkov A votom to je VET 11. 6:1 (1:0)
Jednoznačné utkání, ve kterém domácí kolektivním výkonem jednoznačně přehráli hosty. Pavel Knob
Úderka Žižkov A votom to je VET
Michal Antonický – Jiří Dusil, Pavel Fligl, Miroslav Herzig, Miroslav Jakubík, Zdeněk Janků, Ivan Jurčík, Milan Kuboš, Oldřich Macák, Milan Mazáč, Pavel Řezáč vs Milan Jagelka – Josef Faikis, Milan Havel, Tomáš Kortus, Václav Odvárka, Petr Průša
17. Ivan Jurčík
34. Pavel Řezáč
38., 53. Jiří Dusil
57., 59. Milan Mazáč
59. Václav Odvárka
25. 11. 07 12:30 zzZARUB A votom to je VET Inter Lotyšák VET A 10. 2:12 (1:6)
Velmi korektně a slušně hrané utkání. A votom to je sice otevřeli skóre ale to byla jejich jediná radost. Lotyšák si díky dobré technice svých hráčů, dělal na hřišti co chtěl a jasně soupeře přehrál. Některé góly padly po vyšachování pomalé obrany domácích, do prázdné branky. Filip Mátl, Jan Musil
A votom to je VET Inter Lotyšák VET A
Milan Jagelka – Oleksandr Bank, Josef Faikis, Milan Havel, Pavel Kalát, Václav Odvárka, Petr Průša vs Pavel BrožPetr Ezr, Petr Haas, Zdeněk Janoušek, Viktor Komar, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Karel Štika
3., 42. Václav Odvárka 5., 45., 50., 54. Pavel Brož
8., 40. Petr Ezr
22., 28. Oldřich Šára
25., 32. Karel Štika
30., 55. Jan Malypetr
11. 11. 07 12:30 DEKAN Trops Old Boys 1.SK A votom to je VET 9. 12:5 (6:1)
Střelecké hody pro všechny přítomné diváky. Moučka se pěti góly ukázal jako střelec týmu Trops Old Boys 1.SK. Vladimír Průcha, Jaroslav Láznička
Trops Old Boys 1.SK A votom to je VET
Miloš Hrdina – Petr Kovanda, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Jan Severa, Radek Škarda vs Pavel Kalát – Josef Faikis, Tomáš Kortus, Milan Nový, Petr Průša, Petr Štěpán
50. Petr Štěpán
4. 11. 07 15:00 zzZARUB A votom to je VET Speciál jedna 8. 0:5 (0:1)
Utkání odehrané bez nejmenších problémů a s jasným výsledkem pro mužstvo Speciál jedna. Tomáš Hvolka, Petr Dias
A votom to je VET Speciál jedna
Pavel Kalát – Oleksandr Bank, Josef Faikis, Milan Havel, Milan Nový, Petr Průša vs Ladislav Svoboda – Zdeněk Brandtner, Miroslav Hajský, Ota Kopřiva, Pavel Procházka, Petr Šedivý, Radovan Sveykovský, Jaroslav Zíka
26. Radovan Sveykovský
39. Pavel Procházka
48. Miroslav Hajský
53. Jaroslav Zíka
57. Ota Kopřiva
28. 10. 07 15:00 zzPANK2 SG Sumci Žižkov A votom to je VET 7. 8:1 (4:0)
Sumci sice vyhráli první poločas 4:0, ale na takový rozdíl to na hřišti nevypadalo. Jenže domácí dokázali potrestat skoro všechny chyby hostů, zatímco A votom to je se neprosadili i když postupovali několikrát sami na brankáře. Ten ale dokázal perfektně vybíhat, čímž zmenšoval střelecké úhly a byl základním stavebním kamenem jednoznačné výhry Sumců. A votom to je vlétli do druhé půle doslova jako uragán a hned v první minutě, po pěkné kombinační akci snížili. Hosté pokračovali ve velkém tlaku, jenže nastřelili tyčku a dvakrát je doslova "vychytal" brankář. Nedáš - dostaneš platilo i tady, když nenápadnou střelou z úhlu definitivně rozhodl Muž. Pak už to bylo jen otázkou výše skóre, protože hosté byli zejména po psychické stránce hodně dole.
SG Sumci Žižkov A votom to je VET
Martin Hájek – Otakar Anděl, Jiří Blažek, Radovan Čáp, Petr Crkva, Josef Ducháč, Michal Muž vs Pavel Kalát – Josef Faikis, Milan Havel, Milan Nový, Petr Průša, Jaroslav Tuček
31. Jaroslav Tuček
21. 10. 07 15:00 zzZARUB A votom to je VET Mamba club V 6. 4:6 (0:4)
Na první pohled jednoznačné utkání, o poločase se zdálo, že již je rozhodnuto. Nicméně poražený celek ukázal bojovného ducha a ve druhém poločase byl o mnoho aktivnější. Na zvrat to však nestačilo. Sympatické, gentlemanské utkání s minimem faulů. Jaroslav Matějka, Pavel Čtvrtečka
A votom to je VET Mamba club V
Pavel Kalát – Oleksandr Bank, Josef Faikis, Milan Havel, Milan Nový, Petr Průša, Vlodymyr Repetskyy, Jaroslav Tuček vs Tomáš Seifert – Michal Bélai, Pavel Brejla, Pavel Hrubý, Jaroslav Lefler, Jaroslav Lukeš, Petr Musil, Milan Paclík, Petr Pavlata
31. Jaroslav Lefler
14. 10. 07 15:00 zzANG Dvorce Senils A votom to je VET 5. 8:4 (6:2)
Pohodový zápas rozhodl V.Olmr už v první půli. Tým hostí pak ještě pozlobil, ale s výsledkem už nic nezmohl. Marek Valášek
Dvorce Senils A votom to je VET
Jiří Šlechta – Tomáš Blažek, Miroslav Michalec, Vlastimil Olmr, Karel Šlajch, Ivan Smrž vs Milan Jagelka – Oleksandr Bank, Josef Faikis, Milan Havel, Petr Průša, Vlodymyr Repetskyy, Jaroslav Tuček
7. OG
11., 15., 22., 29. Vlastimil Olmr
23., 34., 50. Ivan Smrž
26., 30., 42. Jaroslav Tuček
33. Vlodymyr Repetskyy
30. 9. 07 15:00 zzZARUB A votom to je VET Buran Buran VET 4. 2:5 (1:3)
Slušné utkání. Oba týmy byly vyrovnané, ale rozhodl střelec Stránský. Bohumil Řežábek, Václav Hrdlička
A votom to je VET Buran Buran VET
Pavel Kalát – Oleksandr Bank, Josef Faikis, Milan Havel, Milan Jagelka, Milan Nový, Václav Odvárka, Petr Průša, Vlodymyr Repetskyy vs Milan Barták – Zdeněk Barták, František Basl, Kamil Holý, Radek Podlesný, Luděk Šrein, Michal Stránský
21. Josef Faikis
47. Vlodymyr Repetskyy
16. Zdeněk Barták
24., 25., 41. Michal Stránský
54. OG
23. 9. 07 15:00 zzZARUB Keckafogo KK VET A votom to je VET 3. 2:1 (0:1)
Hosté byli fotbalovější díky hráči Tučkovi, ale doplatili na nemožnost střídání, což je u veteránů stěžejní záležitost.
Keckafogo KK VET A votom to je VET
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Jaroslav Fait, František Hodan, Petr Hodan, Miroslav Kmínek, Otakar Košťálek, Roman Mašek, Miroslav Spousta vs Pavel Kalát – Josef Faikis, Milan Havel, Václav Odvárka, Petr Průša, Jaroslav Tuček
40. Roman Mašek
42. OG
13. Jaroslav Tuček
16. 9. 07 15:00 zzZARUB A votom to je VET Hvězda VAB F.C. 2. 3:0 (1:0)
Zasloužené vítězství domácích.
A votom to je VET Hvězda VAB F.C.
Pavel Kalát – Oleksandr Bank, Josef Faikis, Milan Havel, Milan Nový, Petr Průša, Vlodymyr Repetskyy, Petr Štěpán, Jaroslav Tuček vs Antonín Kobliha – Petr Babka, Josef Bouda, Norman David, Luděk Fencl, Pavel Jakubček, Vladimír Krebes, Miloslav Pán
12. Petr Průša
31. Josef Faikis
60. Milan Nový
2. 9. 07 17:30 zzZARUB A votom to je VET Klár rávla VET 1. 3:1 (1:0)
V první vyrovnané půli byli malinko úspěšnější A votom to je, kteří se ujali vedení. Po změně stran hosté srovnali skóre, ale domácí přidali na důrazu a dalšími dvěma brankami si zajistili vítězství.
A votom to je VET Klár rávla VET
Pavel Kalát – Oleksandr Bank, Josef Faikis, Milan Havel, Milan Nový, Petr Průša, Vlodymyr Repetskyy, Petr Štěpán vs Miroslav Kastner – Roman Dvořák, Tomáš Hořínek, Petr Nachtigall, Pavel Novák, Ivan Rillich, Jiří Vondrášek, David Zbořil, Jiří Zbořil, Jiří Zeman